Polygel se odlepí od lůžka

Dotaz Radka

Dobrý deň,prosím Vás pekne už neviem čo robím zlé a preto sa obraciam na Vás. Zakúpila som si od Vás všetko hypoalergenné nakoľko mam zrejme alergiu na klasické kyselinové výrobky. Žiaľ neviem prečo od kedy používam Vaše hypoalergénne výrobky vôbec nedržia na lóžku. Nezlomia sa ale odlepia sa od lôžka. Nechty opilníkujem,očistím kefkou,dám primer,prem,base a polygél cez duálky. Žiaľ stačí len maličký náraz a odelia sa od lôžka.Neviem či som si vybrala nesprávne base lebo to čo som si vybrala sa nevytvrdzuje v lampe a je 5 in v 1 alebo kde je chyba. Prosím ak mi viete poradiť,budem len vďačna. Toto je link na ten výrobok 5 in 1 čo používam ako base.

.

Odpověď Eva

Hezký den, slečno Radko,     

pozorně jsem si přečetla Váš dotaz a okamžitě vím, proč Vám produkty nedrží. Ano, objednala jste si nesprávně jako podklad klasický lak na nehty, který vůbec není určen do lampy, ale na vzduchu rychleschnoucí zpevňující "obyčejný" lak :-)) 
To je pak úplně jasné, proč Vám produkty nedrží. Nikdy nelze kombinovat klasické laky na nehty s produkty, které jsou určeny do lampy. 
Je tedy zapotřebí si objednat bázi, tedy podklad, která je určena do lampy. Posílám Vám odkaz na cenově zvýhodněnou sadu Polygel hypoalergenní, ve které je vše od A až do Z, co k Polygelové modeláži potřebujete. V podrobném popisu jsou odkazy na jednotlivé produkty, tedy i na bázi:

.

Dále Vám zasílám odkaz na podrobný postup aplikace Polygelu:

Manikúra a aplikace poly gelové modeláže bez prodloužení

Dále také ve Vámi popsaném postupu upozorňuji na další chybku. Píšete, že nejdříve dáváte primer (přilnavač) a poté dehydrátor Nail prep. Což je chybný postup. Po zmatnění povrchu nehtu pěnovým pilníkem a oprášení  je nejdříve nutné nehet dehydratovat, tedy odmastit, a to tekutinou Nail prep. Teprve poté se aplikuje velice maličké množství primeru (přilnavače), který nesmí nikdy stéct ke kůžičce a je potřeba ho nechat dobře zaschnout.
Teprve poté se aplikuje jedna velice tenoučká vrstva podkladového produktu, poté Polygel, barevný gel či gel lak a ukončovací Top.
Můžete také zkusit druhou variantu, a to aplikaci Polygelu bez použití podkladového produktu. Postupovalo by se tak, že na správně předpřipravený nehet nanesete jednu velice tenkou vrstvu Polygelu (vytvrdit 1 minutu) a pak aplikovat druhou silnější vrstvu Polygelu (snažit se vytvarovat C oblouček) a vytvrdit. Některým ženám Polygel dobře drží i bez podkladu, tak to můžete vyzkoušet, zda náhodou nebudete mezi ně patřit :-))

 Pro Vaši představu, jak má vypadat předpříprava nehtů, Vám zasílám odkaz na podrobné video gelové modeláže. Vy sice máte Poly gel, ale to je jedno, ta předpříprava nehtů je stále stejná, ať jdeme dělat gelovou nebo Polygelovou modeláž:

Video manikúra a aplikace gelové modeláže

Mějte se moc hezky a pokud cokoli se dál nebude dařit, tak pište nebo volejte.