Dobrá zpráva - alergie se nedostavila!

Dotaz Gabriela

Dobrý den paní Plachá, 

 
Obracím se na vás s prosbou na produkty. Gelové nehty jsem nosila cca 8 let, nikdy nebyl problém. Pak jsem si nehty dlouho (asi 3 roky) dělala i doma sama a také nebyl problém. Nikdy jsem si nekupovala "neznačkové" gel laky např. z Aliexpressu, ale vždy značkové produkty z certifikovaných obchodů. Nicméně minulý rok asi v únoru se mi objevila alergie a gel laky mi začaly vadit. Vyzkoušela jsem zatím pouze jednu značku "Cuccio" a jejich Veneer gel laky, které mají být údajně hypoalergenní, ale i tak se u mě alergická reakce objevila. Co se ale týče klasických laků z drogerie, ty snáším v pořádku. 
 
Nehty mám od přírody velmi špatné. Hodně se lámou, loupu po vrstvách, jsou opravdu jako tenký papír a jediný způsob, jak si vypěstovat dlouhé reprezentativní nehty, je pomocí gelového zpevnění. Nevím, čím přesně to je, protože žádné složky např. z potravy mi nechybí a naopak třeba vlasy mám skvělé :) 
 
Ráda bych se proto zeptala, a poprosila vás, jestli by bylo možné mi doporučit nějaký šetrný produkt na nehty. Zaujaly mě laky BB - one step, ale vzhledem k tomu, že se nanáší pouze v 2 tenkých vrstvách, mám trochu strach, jestli by to na zpevnění mých papírových nehtů stačilo. 
 
Předem moc děkuji za jakoukoliv odpověď a i za celý projekt Bio nehty. Dlouho jsem hledala někoho, kdo by se specializoval na hypoalergenní laky. 
 
S přáním krásného dne
Gabriela
 

 

Odpověď Eva

Hezký večer, Gábi,
     velice mě těší, že jste se na mě obrátila s dotazem a prosbou o doporučení kvalitních hypoalergenních produktů :-)) Vážím si Vaší důvěry a budu se samozřejmě snažit Vám poradit co nejlépe :-))
S alergiemi na gelové produkty je to potíž. Alergie se zkrátka dostaví ze dne na den a je problém. A je to přesně tak, jak píšete. I když používáte kvalitní certifikované značkové produkty, které jsou schválené pro aplikaci na nehty, přesto se alergie může dostavit a dokáže hodně potrápit.
     Svůj obchod s nehtovou kosmetikou provozuji již 12 let, ale cca před 4 lety jsme se specializovali pouze na hypoalergenní nehtovou kosmetiku, protože alergií neskutečně přibylo a ozývaly se ženy z celé ČR a také ze Slovenska. Pochopili jsme, že jedinou cestou budoucnosti gelových produktů jsou v rámci možností co nejšetrnější hypoalergenní gel laky a gely, které neobsahují tzv. kyseliny a které neobsahují nejvíce alergizující složku, kterou je Hema. Nyní Vám napíšu odkaz na náš velice podrobný článek ohledně alergií a také článek o složce Hema - prosím, pročtěte si oba články:
 
 A nyní již k mému doporučení pro Vás. Vzhledem k tomu, že píšete, že Vaše nehtíky nejsou moc kvalitní a potřebují zpevnit, tak Vám BB lak určitě nedoporučuji. BB lak jsou pouze dvě velice tenké vrstvy barevného gel laku, bez pevného podkladu, neboli Báze, takže pro Vás tento produkt asi nebude moc vhodný. Pro Vás určitě je mnohem lepší a vhodnější gel lakový systém, kdy se na nehtíky aplikuje nejdříve pevný podkladový gel lak, poté dvě vrstvičky barevného gel laku a na závěr ukončovací Top. Tyto čtyři vrstvy zajistí extrémní pevnost a opravdu dlouhou výdrž, až 3 týdny. 
Nyní Vám napíšu odkaz na naši specializovanou sekci Vše pro alergiky, abyste věděla, že cokoli z této sekce objednáte, máte jistotu, že je to pro Vás vhodné
 
A zde jsou konkrétní odkazy na velice šetrný hypoalergenní gel lakový materiál od značky Bio-nails
 Další variantou velice šetrných gel laků je značka Kinetics. V nabídce máme od této značky i skvělé a jednoduché keramické gel laky, které jsou spojením podkladového gel laku a barvy, takže je to takový produkt 2v1, který je u našich zákaznic velice populární. Stačí totiž aplikovat dvě tenké vrstvy tohoto keramického gel laku a na závěr ukončovací lesk, neboli Top a je hotovo. Takže pokud jste příznivcem jemných nude odstínů, tak keramické gel laky Kinetics jsou skvělou volbou. Zde je odkaz na tyto produkty
 
Gábi, na závěr je nutno dodat, že někdy ani šetrné hypoalergenní produkty nepomohou a alergie se stejně dostaví. Taková je zkrátka skutečnost a je poctivé to říci hned na začátku, abyste věděla, že i tohle se může stát. Přesto z našich statistik vyplývá, že 88% zákaznic, které jsou našimi zákaznicemi, u nás našly produkty, které jim alergii nezpůsobují a jsou za to velmi vděčné. Věřím, že i Vy k nim budete patřit :-))
A pokud by náhodou to nevyšlo, tak stále pro Vás máme řešení, a to v podobě klasických laků na nehty Solargel od značky Kinetics! Ty vyhovují 100% žen alergiček a ještě nikdy jsme nezaznamenali jakoukoli alergickou reakci. Tak jen, abyste věděla, že stále je co nabídnout. Zpevňující laky, barevné laky, Topy, výživy atd. Zde je odkaz na video, kde tyto laky představuji a s mou nehtařkou ukazujeme správné provedení manikúry a lakování
 
 
     Snad jsem Vám alespoň trošku pomohla s orientací v hypoalergenních produktech a samozřejmě, pokud Vám cokoli nebude jasné, tak pište nebo ještě lépe volejte na níže uvedené telefonní číslo - to se pak dozvíte nejvíce :-))
     Mějte se moc hezky a přeji Vám krásné jarní dny a samozřejmě úžasné nehty dle Vašich představ s našimi skvělými šetrnými produkty :-))
Eva
 

 
Odpověď Gabriela
 
Dobrý den paní Plachá, 
 
na vaše doporučení jsem vyzkoušela gel laky značky Bio-nails, konkrétně tyto produkty:
 
A jsem nadšená! Alergie žádná, nehty vydrží krásné několik dní, což je u mě naprostý úspěch! 
 
Chtěla jsem vám tímto moc poděkovat a dát vám vědět, že produkty jsou opravdu bezvadné. Určitě se podívám ještě po dalších produktech, hlavně dalších barvách a možná ještě nějaké "zpevňující" vrstvě (nehty mám pořád přece jen pořád poměrně slabé. 
 
Přeji krásný den a ještě jednou vám moc děkuji za to, co děláte 
Gábi :)
 

 
Odpověď Eva
 
Hezký večer, Gábi,
     mám opravdu velkou radost! A jsem Vám zároveň nesmírně vděčná za zpětnou vazbu, která je pro mě velice důležitá, abych věděla, jak hypoalergenní produkty obstály v praxi a opravdu s klidným svědomím je budu samozřejmě dál doporučovat :-)) Věřte, že skvělých pozitivních reakcí se mě v poslední době na gel lakový systém No hema od Bio-nails sešlo více. Jsem samozřejmě velice šťastná, že tyto produkty alergičkám tak skvěle fungují. Je to radost, číst Vaše řádky :-)
     
     Přeji Vám krásný večer a budu se těšit na další spolupráci s Vámi. Ať se Vám vše daří.
Eva