Odloučený nehet na noze

Dotaz Gábina

Co delat kdyz na nohou mám pozvednuty nehet?

 


Odpověď Eva

Hezký den, Gábino, k problematice odloučení nehtů od lůžka máme na našem webu zpracovaný podrobný článek, jehož součástí jsou pak i odkazy na námi doporučení produkty. Určitě Vás tedy poprosíme, abyste si náš článek přečetla:

Odloučení nehtů od lůžka se může stát jak po gelové modeláži, tak také nárazem či jiným úrazem, ale také na nohou, nošením nevhodné (malé) obuvi. Ať už je ale příčina jakákoli, tak to doporučení našich produktů je prostě stále stejné - hlavně Antifungal tekutiny a Koloidní stříbro. Jsou to produkty, které jsou antiseptické, antimykotické, léčebné a regenerační.

S odloučením nehtů od lůžka totiž souvisí pak to, že se pod nehet dostává neustále voda a pod nehtem se pomnoží plísňové bakterie. Proto tedy je nutné ihned zahájit léčbu protiplísňovými tekutinami a skvělé je také léčivé Koloidní stříbro ve spreji. Zde jsou odkazy:

.
.

Na regeneraci nehtu pak určitě doporučíme toto keratinové sérum:

.

Pro jistotu Vám zasíláme i odkaz na náš podrobný článek ohledně léčby plísní nehtů. Ta plíseň totiž opravdu bohužel s odloučením nehtu od lůžka souvisí:

Pokud byste si nějak nevěděla rady s aplikací produktů nebo by Vám zkrátka cokoli nebylo jasné, tak samozřejmě pište a nebo ještě lépe volejte v rámci naší otevírací doby Po-Pá 9.30-17 h So 9-12.30 h na číslo 777075875, to se toho určitě pak dozvíte nejvíce :-)) Mějte se hezky Eva Plachá BIO NAILS