Grafen a nebo Rubber base?

Dotaz Lenka

Dobrý den, prosím o radu, který přípravek by byl pro mě lepší, vhodnější. Zda Grafen a nebo Rubber base? Moje nehty jsou docela slabé, jako papír a třepí se. Nehty nosím spíše kratší, chtěla bych tedy něco jako gellak. Aby mi to vydrželo delší dobu a neodpadlo mi to. Předem děkuji za radu


Odpověď Eva

Hezký den, Leni,

     pokud má žena tento typ nehtů, jaké Vy popisujete, tedy velmi slabé jako papír a třepící se, tak vždy je vhodnější použít pružný typ podkladového gel laku, ne tvrdý. Proto Vám zcela jistě doporučím, abyste si vzala jakýkoli gel lak Rubber base, ať už od značky Bio nails nebo Truscada nebo Kinetics. Navíc se můžete rozhodnout, zda chcete Rubber base v průhledné variantě a nebo nějak zatónované :-)) V obou případech pak můžete nanášet jakýkoli barevný gel lak a na závěr by měl jít gel lak ukončovací, kvůli lesku. U té podkladové Rubber base je vždy lepší udělat dvě velmi tenké vrstvy než jednu trochu tlustější. Takto pak nehet, byť je krátký, lépe obstojí při nárazech a celý materiál zkrátka dobře pruží a nezpůsobuje žádné odchlipy nebo oťukané konečky. Vždy se také snažte při každé vrstvě lakovat tak, abyste při lakování přetáhla štětečkem i horní okraj nehtu, aby byl nehet gel lakem tzv. "zabalen". To pak kromě zpevnění také přináší mnohem větší odolnost při jakýchkoli nárazech nehtů. Nezapomeňte také prosím, jak velmi důležitá je předpříprava nehtu - manikúra, odstranění kůžičky, odmaštění a přilnavač. Níže Vám pro jistotu zasílám i odkaz na podrobný postup aplikace gel lakového systému :-))
 
Zde je odkaz na produkty, které Vám doporučuji - značka Bio-nails  (zde jsou balení 8 ml nebo 5 ml)
 
a k tomu na ukončení gel lak průhledný bezvýpotkový
a k tomu jakékoli barevné gel laky Bio-nails
Zde je odkaz na produkty, která Vám doporučuji - značka Truscada (zde jsou balení 5 ml nebo 15 ml)
a k tomu ukončovací gel lak průhledný bezvýpotkový
a k tomu barevné gel laky
 
Zde je odkaz na produkty, které Vám doporučuji - značka Kinetics (zde jsou velká balení 15 ml, která velmi dlouho vydrží)
a k tomu ukončovací gel lak průhledný bezvýpotkový
a k tomu barevné gel laky
 
Pro jistotu Vám zde ještě napíšu odkaz na velmi podrobný postup aplikace Gel laku
      Mějte se moc hezky a v případě jakýchkoli dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat. Eva