Gelové nehty doma

Dotaz paní K

Dobrý den,

prosím mohla by jste mi poradit, chci si dělat doma gelové nehty a mám  fyzicky manuální práci tak, aby mi nehty vydržely a neopadaly. Jaký gel je nejlepší ? 
Druhá rada  pro moji kolegyni, která si nechala odstranit gelové nehty před půl rokem a má  nehty  stále roztřepené co na ně? Abych si mohla u vás objednat.
 
Děkuji moc za odpověď
 

Odpověď Eva

Hezký den, paní K,
     těší mě Váš zájem o naše produkty a samozřejmě, že Vám moc ráda poradím tak, abyste byla spokojená :-))
Pokud jsou nehty hodně namáhané, je dobré zvolit co nejpevnější a nejtvrdší gel, který však zároveň dokáže zapružit při každém nárazu a zůstat tam, kde má. Mezi takovéto patří všechny odstíny BB gelu fiber s obsahem skelných vláken. Skelná vlákna po vytvrzení gel parádně zpevní a je vysoce pravděpodobné, že obstojí při manuální práci. Zároveň bych Vám i doporučila použít i podkladový gel, který zajistí vyšší pravděpodobnost, že se nebudou tvořit žádné "odchlipy". Samozřejmostí je také pečlivá předpříprava nehtů ve smyslu zmatnění, dehydratace a přilnavače gelu, což vše jsou nezbytné produkty k tomu, aby se vše zdařilo :-))
Já samozřejmě nevím, zda doma již nějaké produkty máte, proto Vám pro Vaši představu zasílám odkaz na naši cenově zvýhodněnou sadu na gelovou modeláž, abyste zkrátka v té sadě viděla, co všechno budete potřebovat od A až do Z k zvládnutí kvalitní gelové modeláže se skvělými šetrnými produkty, které jsou vhodné i pro velice citlivou pokožku. 
Zde je odkaz na tu sadu, dole pod ní najdete odkazy - prokliky na jednotlivé produkty
 

Produkty pro modeláž gelových nehtů doma

Pokud již většinu produktů ke gelové modeláži máte doma a potřebujete poradit skutečně pouze gely, tak zde Vám píšu odkazy samostatně pouze na ty gely. Doporučuji tedy podkladový gel a dále kterýkoli z BB gelů fiber - záleží již na Vás, zda budete chtít průhledný a nebo nějak barevně zatonovaný, všechny jsou na gelovou modeláž skvělé.
 
Zde jsou odkazy
 
nebo
 
Na modelování doporučuji 
 
BB gel na modeláž gelových nehtů doma
 
     Co se týká doporučení pro Vaši kolegyni, tak tam mohu nabídnout více variant, podle toho, zda má k dispozici lampu či ne. Pokud má lampu, tak určitě doporučím tento produkt
 
Na tento zpevněný základ by pak mohla aplikovat níže uvedený lak Nano rhino.
 
Pokud nemá lampu, tak doporučím produkt Nano Rhino
 
A na Nano Rhino doporučím ukončovací vysoký lesk, neboli Top s gelovým efektem
 
A navíc, ať už se rozhodne pro kterýkoli z těch produktů, tak k oběma doporučím kombinovat toto
 
     Pokud byste měly jakékoli další podrobné dotazy, určitě Vám ráda odpovím, ptejte se :-))
Přeji hezký zbytek dne a ať se Vám daří.
 
Eva