Šetrné produkty na gelovou modeláž nehtů

Dotaz Andrea

Dobrý den , prosím sestavíte mi potřebné komponenty pro modeláž nehtů ? Mám přípravky od N... N.... a chtěla bych něco šetrnějšího. Našla jsem si vaši značku. Štětce a různé pomůcky mám. Jde mi jen o přípravky pro modeláž jako je přilnavač gelu báze gel cleaner... Děkuji!!!


Odpověď Eva

Hezký den, Andreo, moc se omlouváme za pozdní odpověď :-)) Velmi nás těší Váš zájem o naše profesionální hypoalergenní produkty. Věříme, že Vás nadchnou a že si je oblíbíte. Co se týká Vašeho dotazu na doporučení šetrných produktů z naší nabídky, tak samozřejmě Vám tato doporučení rádi napíšeme. Doporučíme ty, které jsou u nás nejvíce chválené a prodávané:

1. Cleaner

.

2. Dehydratační tekutina

.

3. Přilnavač gelu šetrný bez Hemy

.

4. Podkladový gel

.

5. Modelovací gely

Tyto gely jsou všechny skvělé, takže těžko se mě doporučuje nějaký jeden konkrétní. Nejvíce ale máme chválené tyto průhledné a pak také BOB gely se štětečkem:

.
.

6. Barevné gely a gel laky

7. Ukončovací TOP

.

Dále bychom Vás i rádi upozornili na nový trend zjednodušování v aplikaci gel lakových produktů. Díky těmto nápadům zákaznice ušetří až 20 minut svého času. Jedná se o produkty 2v1, kdy výrobci zkombinovali pevný podkladový gel lak s barvou. Těmto typům gel laku se říká keramické a nebo se jim obecně říká "nahá manikúra". Napíšeme Vám nyní odkaz na tuto sekci a pokud Vás produkty zaujmou, budeme rádi. U každého produktu v podrobném popisu najdete velice podrobný postup aplikace i odstraňování.

Pokud byste jakkoli potřebovala více poradit, tak samozřejmě pište a nebo volejte na číslo 777075875, vždy se Vám budeme rádi věnovat. Eva Plachá BIO NAILS tel. 777075875