Jak vyživit nehty při aplikaci BB laku?

Dotaz Veronika

Dobrý den,

Ráda bych se na něco zeptala. Postupně začínám s metodou aplikace BB laku a ráda bych se dozvěděla, zda je možné před aplikací BB laku nehty nějak vyživit? Samozřejmostí je odmaštění nehtů před samotným nanášením BB laku ve vrstvách, ale ráda bych nehty mezi tím ještě nějak vyživila (mám na palci nepatrně poničený nehet, nejspíše vlivem špatné manipulace v minulosti).
Na stránkách jsem našla produkt "5v1 zpevňovač nehtů lak s arganovým olejem" /a na závěr na nehtovou kůžičku "Výživný olejíček CHERRY" (který je ale zároveň dle popisku vhodný i jako výživa na nehty??/
Jsou tyto produkty vůbec možné používat v kombinaci s odmašťovačem? Nemíjí se to účinkem?

Moc vám předem děkuji za odbornou radu a případné doporučení produktů
S úctou a pozdravem Veronika


Odpověď Eva

Hezký den, paní Veroniko,
velice mě těší, že jste zvolila jeden z našich nejprodávanějších produktů - jednoduchý lak do lampy BB lak. Určitě jste si všimla, že u každého produktu (BB laku) máme odkaz na naše velice podrobné video s aplikací BB laku, ale pro jistotu Vám zde posílám odkaz na něj:

Co se týká Vašeho dotazu, tak bohužel, nelze kombinovat produkty, které jsou určeny do lampy, s produkty, které samy schnou na vzduchu. Je potřeba se prostě rozhodnout pro jedno či pro druhé :-)) Buď klasické laky na nehty a klasické zpevňovače nebo produkty do lampy. Pokud byste na nehet nejdříve aplikovala klasický zpevňující lak na nehty 5v1, tak byť se jedná o skvělý produkt, tak by Vám na něm zcela určitě BB lak do lampy nedržel a celá práce by byla zbytečná. 

Ale samozřejmě pro Vás mám řešení, jak vylepšit kvalitu nehtů a přitom mít na nehtech BB lak. Jedná se o produkt, který se jmenuje Gold elixír. Je to emulze (ne lak), která se vmasírovává do okolí nehtů, tedy do kůžičky a nehtového lůžka, odkud vyrůstá přírodní nehet. Gold elixír obsahuje keratinu, což je základní stavební složka nehtů. Dále obsahuje koloidní zlato, panthenol a další výživné složky, které vylepšují kvalitu přírodního nehtu. Elixír se dá používat dvojím způsobem. Pokud máte nalakované nehty (BB lakem), tak elixír v maličkém množství vmasírujete kolem nehtů, do kůžičky a lůžka. Ideální vícekrát za den, nejdůležitější je to na noc. Pokud byste třeba pár dnů nehty nalakované neměla, tak by se elixír vmasíroval po celé ploše nehtů a do kůžičky stejným způsobem (nikdy však nedávat  před aplikací BB laku).

Elixír při pravidelném používání výrazně vylepšuje kvalitu nehtů a spousta našich zákaznic jej používá celoročně, i když mají na nehtech laky či gel laky. Tento produkt má pro Vás určitě mnohem větší význam, než klasický olejíček, který pouze zajistí hydrataci a zjemnění kůžičky kolem nehtů. Byť jsou olejíčky moc fajn, tak na Gold elixír opravu nemají :-)) Ten je prostě svým složením lepší. Je to u nás celoročně jeden z nejprodávanějších produktů.
Zde je odkaz na něj:

.

Pokud budete mít jakékoli další dotazy, tak samozřejmě pište nebo volejte, vždy se Vám budu ráda věnovat.
Hezké letní dny přeji.