Školení a doporučení produktů

Dotaz Marcela

Dobrý večer, uvažuji o Vašem kurzu nehtové modeláže a ráda bych se zeptala na informace o kurzu a také na základní sadu pro práci s umělými nehty. Co vše je potřeba, cena atd.

Děkuji moc. 


Odpověď Eva

Hezký večer, slečno Marcelo,

     moc Vás zdravím ze Zlína a ráda Vám píšu informace jak ke školení, tak také k sadě na gelovou modeláž.
Co se týká školení u nás, tak je vždy individuální, takže jste na něm pouze Vy a Vaše školitelka, která se Vám plně věnuje v podstatě celý den. V naší nabídce jsou 4 profesionální značky a Vy si můžete vybrat, se kterou z nich chcete pracovat.
BIO-nails, Truscada, Kinetics nebo E.MI. Ideální je, když přijdete v den školení s přírodními nehty, bez gelové modeláže. Pokud Vám to vyhovuje, můžete si přivést svou "modelku". Záleží jen na Vás, co Vám více vyhovuje, zda chcete dělat gelové nehty sama sobě nebo Vaší "modelce".  Školitelka Vás naučí nejen základy manikúry a vše, co je spojeno s úpravou kůžičky pomocí frézky, ale také prodlužování nehtů gelem na papírovou šablonku. Samotnou modeláž Vám může ukázat s více materiály, a to nejen s klasickými gely, ale také tzv. polygelem. Ukáže také jednoduché zdobení nehtů nebo i francii a babyboomer. Školení má přestávku jednu hodinu na oběd (většinou chodíme do vedlejšího centra Zlaté jablko) a po obědě se pokračuje v práci. Školení většinou končí mezi 16 - 17 hodinou. V tento den odcházíte Vy (nebo Vaše modelka) nejen s gelovými nehty, ale také s certifikátem.  Cena je 3000 Kč a po ukončení je možný nákup produktů v naší prodejně (platba hotově i kartou). Vždy se Vám budeme plně věnovat i s radami ohledně nákupu vhodného materiálu a respektujeme vždy finanční požadavky konkrétní zákaznice. 
Pokud byste se tedy rozhodla pro školení u nás, stačí se pouze ozvat písemně nebo telefonicky (777075875) a napsat mě číslo na Vás. Já již bych kontaktovala jednu z našich školitelek a ta by se Vám sama ozvala, abyste si spolu dohodly termín, který bude vyhovovat jak jí, tak i Vám :-)) Školení pro mě provádí buď Ing. Petra Ducháčková (salon Beautyful Zlín) a nebo Bc. Ivana Zlámalová (salon Orchidea Otrokovice).
     Co se týká Vašeho dotazu, co vše budete potřebovat ke gelové modeláži, tak je ideální se podívat na naši sadu, která má 15% zvýhodnění. Sada obsahuje naše nejprodávanější hypoalergenní BB gely s obsahem skelných vláken. Samozřejmě si tuto nastavenou sadu kupovat nemusíte a můžete si sama zvolit jakékoli jiné produkty z naší nabídky :-)) Ale jen abyste měla představu, co vše je zkrátka ke gelové modeláži potřeba.
 
Dále Vám zde zasílám odkaz na podrobný postup gelové modeláže
     
Mějte se moc hezky a v případě jakýchkoli dalších dotazů mě neváhejte dále kontaktovat.
Eva