Rozdíl mezi gel laky

Dotaz Zdeňka

Dobrý den,

Udělala jsem základní první objednávku u vás na vyzkoušení s salonu, ale ráda bych se pozeptala, nějak se trochu ztrácím v množství a označení vašich barevných gel laků gel laky označené jako na lahvičkách jako BB a EP každý má jinou lahvičku a jsou stejný? Dají se oba použít rovnou na přírodní nehty a jsou bez výpotku... A gely které jsou také ale označeny jako EP gel polich jsou klasický gel laky u kterých je nutno použít base? Snad jsem to napsala srozumitelně a předpokládám, že i BB gel laky jdou použít na kteroukoliv modeláž jako barevný gel, je to tak? Moc děkuji za odpověď Zdeňka


Odpověď Eva

Hezký den, paní Zdeňko,

moc děkujeme za Vaše dotazy a samozřejmě Vám na ně rádi odpovíme. Ano, produktů máme hodně, je to dáno i tím, že prodáváme 2 značky - BIO NAILS a KINETICS. Chápeme tedy, že ten, kdo s našimi produkty začíná, se určitě může hůře orientovat a určitě je vždy skvělé se raději zeptat. Jinak jsme Vám samozřejmě kdykoli k dispozici i na telefonu 777075875, pokud byste cokoli potřebovala poradit nebo doporučit. Profesionálkám, které s našimi produkty začínají, navíc poskytujeme i možnost zdarma zaškolení s našimi produkty v naší kamenné prodejně ve Zlíně. Dále jsme také pro takovou dá se říci snadnější orientaci profesionálkám připravili v Blogu článek, ve kterém doporučujeme zcela začínajícím salonům, co vše budou potřebovat od A až do Z. Tento článek však možná usnadní orientaci i Vám, jsou v něm přímo odkazy na naše nejprodávanější produkty a článek Vás tak vlastně provede celým naším sortimentem. Doporučení produktů je vždy samostatně rozděleno na značku BIO NAILS nebo na značku KINETICS. Mrkněte se prosím na něj: 

A nyní již k Vašim konkrétním dotazům: BB laky one step máme uvedeny v samostatné kategorii, abychom je "oddělili" od klasických barevných gel laků. Jedná se o bezvýpotkové laky do lampy, které mohou být aplikovány přímo na přírodní nehet bez podkladové báze a bez ukončovacího Topu. Ale samozřejmě, jak správně píšete, pokud máte zájem tento barevný lak aplikovat do klasické gelové modeláže nebo do klasického gel lakového systému, tak ano, určitě můžete. Jedná se tedy o variabilní produkt, který můžete využít více způsoby. Co se týká etiket, tak u tohoto typu laku máme momentálně dvě varianty, neboť jsme se před nedávnem rozhodli pro jejich změnu. Část etiket je tedy ještě s původním vzhledem a část je již s novým dizajnem :-))

Všechny tyto produkty se ale jmenují BB lak:

Co se týká označení EP, tak pravděpodobně máte na mysli naši řadu gel laků EP NO HEMA, což jsou klasické barevné výpotkové gel laky, které můžete dávat do gel lakového systému nebo do gelové modeláže:

Jinak všechny klasické gel laky máme uvedeny v samostatné kategorii, ve které najdete podkladové gel laky, ukončovací gel laky, barevné gel laky, ale také gel laky 2v1, které jsou velice oblíbené, neboť se jedná o spojení podkladového gel laku s barvou. Tato metoda je velkým urychlením času pro profesionálku, že nemusíte dávat zvlášť podkladový gel lak a zvlášť barevný gel lak - vše je v jednom produktu. Nanesete tedy pouze jednu nebo dvě vrstvy a ukončovací Top. Úspora času až 20 minut :-)) Tomuto typu laku říkáme "nude manikúra" a nebo Ceramic gel lak. Zde je odkaz na celou kategorii klasických gel laků:

Velmi Vám děkujeme za důvěru v naše produkty a dovolte nám Vás pozvat k nám na naši každoroční tradiční významnou akci Den otevřených dveří v naší kamenné prodejně ve Zlíně, a to ve čtvrtek 14.3. 2024 od 9 do 17 hodin. Kromě bohatého občerstvení Vás čekají i slevy 20% na úplně celý sortiment, tedy nejen nehtovou, ale i obličejovou, tělovou, vlasovou kosmetiku, bytové vůně, sprchové gely a tuhá mýdla, Vás čeká bohaté občerstvení, luxusní dárek k nákupu v hodnotě 1600 Kč a ještě i tombola o ceny v hodnotách kolem 3500 Kč od značky Kinetics :-)) Tato akce je vždy každý rok velmi příjemným vyvrcholením naší spolupráce a komunikace se zákaznicemi, které se k nám přijíždí podívat ze všech koutů České i Slovenské republiky Velmi rádi se tedy setkáme i s Vámi. Zde je odkaz na Den otevřených dveří:

Mějte se moc hezky, přejeme Vám příjemný víkend a ať se Vám vše daří. Eva Plachá a tým BIO NAILS, tel. 777075875