Gel lak Truscada barevný

Řada profesionálních hypoalergenních (bezkyselinových) barevných gel laků Unicum plus značky Truscada Vám přináší vysoce pigmentované barevnosti. Mají "našlehanou krémovou" konzistenci, vysoce pigmentované barevnosti, které mají malinko hustější konzistenci a parádní krytí již v první vrstvě. Všechny gel laky značky Truscada jsou vhodné i pro alergiky a všechny ženy, která dbají na kvalitní certifikované šetrné produkty, bez jakýchkoli škodlivých, nebezpečných, dráždivých či nešetrných látek. Jsou tedy vhodné nejen pro alergiky, ale i těhotné a kojící ženy.

#ShowMore#

Přirozeně tenký gel lakový systém při správné aplikaci zajistí vždy úžasné zpevnění přírodního nehtu a dlouhodobou výdrž 3 - 4 týdny, nehty jsou nejen krásně zpevněné, ale navíc se nelámou ani neštěpí.

Barevné gel laky Truscada jsou každoročně podrobeny náročné a celosvětově ceněné ISO certifikaci, kterou stále tato značka úspěšně obhajuje.
 
Nový luxusní zlato-černý "ombré" obal v kombinaci s parádním plochým štětečkem, který usnadňuje dokonalou aplikaci, Vás nadchnou a naplní pocitem dokonalosti a profesionality. V horní části vršku je odnímatelná průhledná krytka, která má v sobě ukrytou plastovou "kuličku", kterou můžete vyndat a natřít ji konkrétním barevným gel lakem z lahvičky, vytvrdit v lampě a vrátit zpět. Takto si snadno barevně označíte konkrétní gel lak a v šuplíčku se Vám pak v jednotlivých barevnostech bude snadno orientovat.

 

Podrobný postup aplikace gel lakového systému TRUSCADA pro alergiky

Gel lak je vhodný pro každého, kdo chce své přírodní nehty výrazně zpevnit a zároveň využít extra dlouhé výdrže, kterou Gel lakový systém nabízí, což jsou 3 - 4 týdny. Gel lak je vhodný pro všechny typy přírodních nehtů, kratších i středně dlouhých a může velmi dobře s výdrží obstát i u manuálně namáhaných nehtů. Aplikace Gel laku je opravdu velmi jednoduchá a je vhodná jak pro profesionálky, tak pro domácí využití. Gel lakový systém znamená aplikaci celkem 4 vrstev Gel laku. Podkladového průhledného, poté dvě vrstvy barevného Gel laku a na závěr ukončovací průhledný Gel lak s vysokým leskem, většinou bezvýpotkového.

  1. Nejprve provedeme manikúru, což je dokonalá úprava tvaru a délky nehtu pilníkem stření hrubosti (například pilník na přírodní nehty Truscada půlměsíc jemné a střední hrubosti 180/240). Dále provedeme zatlačení a odstranění kůžičky (například pomocí pomerančového dřívka či kovového zatlačovače a seřezávače kůžičky Wirmet). Odstranění kůžičky lze také provést bruskou, pomocí speciálních fréz z tvrdokovu (karbid, volfram), tzv. plamínku (slzy) a kuličky.
  2. Poté celý povrch každého nehtu jemně zmatníme blokem (pěnovým pilníkem) střední hrubosti, abychom nehet jednak povrchově srovnali, ale také hlavně jej zbavili přirozené povrchové mastnoty. Nehet by měl být takto pečlivě zmatněný celoplošně, aby vypadal jako "pocukrovaný". Oprášíme povrch nehtu štětcem na oprašování. Od této chvíle již si nikdy nesahejte na povrch nehtů, abyste si je opět nezamastili.

  3. Poté aplikujeme speciální desinfekční a odmašťující tekutinu Nail prep (nebo Fungian) a to pečlivě, po celé délce nehtu, včetně kůžičky. Nechte zaschnout na vzduchu. Nyní si již na nehty opět nesmíme sahat, abychom si je znovu nezamastili. Poté aplikujeme další speciální tekutinu, která se jmenuje přilnavač gelu (Primer nebo Bonder), v případě, že byste chtěly dodržet vše od značky Truscada, tak přilnavač od této značky se jmenuje Miracle baseTen nanášíme ve velice malém množství (hodně otřete štěteček o hrot lahvičky) pouze na nehet, nikdy ne na kůžičku. Dbáme pečlivě na to, aby přilnavač nikdy nestekl ke kůžičce! Počkáme chviličku na opravdu dokonalé zaschnutí tekutiny a nebo můžeme nehty na chvíli vložit do lampy, abychom urychlily schnutí přilnavače. Je velice důležité, aby přilnavač byl dobře zaschnutý. U přilnavače vždy platí, že pokud je ho v lahvičce již malé množství na dně, tak jej již vyhoďte a kupte si nový. Zbytkový přilnavač je totiž již hodně spojen s prachem a přestává být při konci funkční.

  4. Nyní aplikujeme první vrstvu podkladového průhledného gel laku v jedné tenčí vrstvě a přetáhneme i spodní okraj nehtu (zabalíme nehet).  Vytvrdíme v UV/LED lampě 1 minutu (nebo v UV lampě 2 minuty). Vzniklý výpotek na povrchu nemusíme stírat. Pokud chceme nehty mít více zpevněné, můžeme aplikovat druhou tenkou vrstvu podkladového gel laku a vytvrdíme jej stejným způsobem. Je také možné u této druhé vrstvy maličko vymodelovat C oblouk, díky kterému budete mít zajištěnu ještě vyšší pevnost, tvrdost a odolnost proti nárazům, kterým jsou denně nehty vystaveny. A to hlavně v případě, že se věnujete manuální práci. Nezapomeňte vždy přetáhnout spodní okraj nehtu. Po této druhé podkladové vrstvě nemusíte stírat výpotek. Ale když jej setřete (speciální tekutinou Cleaner, nanesenou na buničinu)  a následně povrch gel laku jemně přepilujete pěnovým pilníkem a oprášíte oprašujícím štětcem, bude to lepší, neboť kromě srovnání tvaru ještě zajistíme následné lepší přilnutí barevného gel laku a jeho "nestahování se" od krajů.

  5. Poté aplikujeme jakýkoli barevný Gel lak v tenké vrstvě a opět přetáhneme přes volný okraj nehtu (zabalíme nehet). Vytvrdíme v UV/LED lampě 1 minutu (nebo v UV lampě 2 minuty). Nestíráme výpotek. Znovu stejným způsobem aplikujeme další vrstvu barevného Gel laku, aby se barva krásně zcelila. Nestíráme výpotek.

  6. Na závěr aplikujeme průhledný ukončovací Gel lak a opět přetáhneme přes volný okraj nehtu (zabalíme nehet). Vytvrdíme v UV/LED lampě 1 minutu (nebo v UV lampě 2 minuty). Stíráme výpotek pouze v případě, že jsme na závěr aplikovali výpotkový Gel lak. Setření výpotku provedeme tak, že na buničinový čtvereček aplikujeme čistič nehtů (cleaner) a mechanicky výpotek z povrchu nehtu setřeme. Na závěr můžeme aplikovat výživný nehtový olejíček na kůžičku kolem nehtů. Hotovo!

 

Odstranění gel lakového systému Truscada

Provádí se pilováním pomocí profesionálního papírového pilníku střední hrubosti, například 100/180. 

Nejprve začneme povrch Gel laku odpilovávat hrubší stranou pilníku (100). Poté, co je většina barevného Gel laku odstraněna, pokračujeme jemnější stranou pilníku (180) až do úplného odstranění barevného Gel laku. Poté již nehty pouze dohladíme jemnějším pěnovým pilníkem. Nikdy se nesnažte odpilovat i původní podkladovou vrstvu gel laku. Ta na nehtu neustále zůstává a tím si neustále ochraňujeme naše přírodní nehty před postupným oslabováním zbytečným  přílišným pilováním.

Poté, když chceme ihned znovu aplikovat Gel lak, provádíme vše naprosto stejně, jako při první aplikaci.

Další možností je odstranění gel lakového materiálu za pomoci brusky, s vhodnou frézou, nejlépe kónického tvaru (která se zužuje)  z tvrdokovu, například karbidu, volframu nebo keramiky.

Malinkatá rada na závěr o gel laku Truscada

Pokud chcete nehty výrazně zpevnit, určitě doporučuji podkladový Gel lak aplikovat ve dvou vrstvách. A to tak, že první vrstva může být velmi tenká a u druhé vrstvy se snažte malinko vymodelovat C oblouk nanesením Gel laku podélně na povrchu nehtu a štětečkem jej malinko vymodelovat do obloučku. Takto zpevněný základ pak následně mnohem více obstojí při nárazech a nehty vydrží až 4 týdny. Druhou vrstvou lze také malinko prodloužit nehet na papírovou šablonku.

Gel lakový systém pro alergiky je v naší nabídce velmi široký, můžete mít také tzv. NM gel, neboli gel lak, který je vhodný na tzv. "nahou manikúru". Tato varianta  je velmi jednoduchá, bez použití barevných gel laků, neboť NM gel je vlastně kombinací gel laku na přírodní nehet a jemné barvy dohromady. Jedná se tedy o jedinečné, jemně zatónované gel laky, v překrásných nude odstínech. Těmto gel lakům dávají přednost konzervativní ženy, které nechtějí na nehtech jakékoli barevnosti a chtějí pouze "nádechové", poloprůhledně různě tónované produkty a nebo také ženy ve zdravotnictví a dalších profesích, kde je kladen důraz na krásný vzhled nehtů, avšak bez výrazných tónů. Na závěr této "nahé manikúry", kterou je ideální vždy aplikovat ve dvou tenkých vrstvách, vždy určitě doporučuji ukončovací bezvýpotkový gel lak No wipe. 

Samozřejmě, pokud se rozhodnete, že chcete aplikovat na zatónovaný NM gel jakýkoli barevný gel lak, tak určitě můžete a budete postupovat stejně, jako by se jednalo o průhledný podkladový gel lak.

Všechny barevné Gel laky TRUSDADA lze využít jak do klasické gelové modeláže, tak také na poly gel nebo akrylový materiál. Zkrátka s nimi lze  pracovat stejně, jako s barevnými gely.

Nejprodávanější

jackie
260 Kč –40 %
Původně: 260 Kč  (–40 %)
156 Kč
blizard
260 Kč –40 %
Původně: 260 Kč  (–40 %)
156 Kč
viper
260 Kč –40 %
Původně: 260 Kč  (–40 %)
156 Kč
gel lak eddie
260 Kč –40 %
Původně: 260 Kč  (–40 %)
156 Kč
mortica gel lak
260 Kč –40 %
Původně: 260 Kč  (–40 %)
156 Kč
Fiesta gel lak
260 Kč –40 %
Původně: 260 Kč  (–40 %)
156 Kč
versa gel lak
260 Kč –40 %
Původně: 260 Kč  (–40 %)
156 Kč
brown twig gel lak
260 Kč –40 %
Původně: 260 Kč  (–40 %)
156 Kč
brunette
260 Kč –40 %
Původně: 260 Kč  (–40 %)
156 Kč
reflecta6 gel lak
330 Kč –40 %
GEL-LAK 2IN1 Reflecta 6
TR-GL/REFLECTA/6
Původně: 330 Kč  (–40 %)
198 Kč
12 položek celkem

Cena

156198
1156198

Značky

Barva

Typ barvy

Položek k zobrazení: 12
reflecta6 gel lak
330 Kč –40 %
198 Kč / ks

Reflexní gel-lak/ barevný gel se třpytkami, který mění vzhled při běžném světle a při záblesku v...

TR-GL/REFLECTA/6
blizard
260 Kč –40 %
156 Kč / ks

Řada profesionálních hypoalergenních (bezkyselinových) barevných gel laků Unicum plus značky...

TR-/BLIZZARD/8
brown twig gel lak
260 Kč –40 %
156 Kč / ks

Řada profesionálních hypoalergenních (bezkyselinových) barevných gel laků Unicum plus značky...

TR-GL/BROWN/TWIG
brunette
260 Kč –40 %
156 Kč / ks

Řada profesionálních hypoalergenních (bezkyselinových) barevných gel laků Unicum plus značky...

TR-GL/BRUNETTE
gel lak eddie
260 Kč –40 %
156 Kč / ks

Řada profesionálních hypoalergenních (bezkyselinových) barevných gel laků Unicum plus značky...

TR-GL/EDDIE
Fiesta gel lak
260 Kč –40 %
156 Kč / ks

Řada profesionálních hypoalergenních (bezkyselinových) barevných gel laků Unicum plus značky...

TR-GL/FIESTA
jackie
260 Kč –40 %
156 Kč / ks

Řada profesionálních hypoalergenních (bezkyselinových) barevných gel laků Unicum plus značky...

TR-GL/JACKIE/8
gel lak kona
260 Kč –40 %
156 Kč / ks

Řada profesionálních hypoalergenních (bezkyselinových) barevných gel laků Unicum plus značky...

TR-GL/KONA
mortica gel lak
260 Kč –40 %
156 Kč / ks

Řada profesionálních hypoalergenních (bezkyselinových) barevných gel laků Unicum plus značky...

TR-GL/MORTICA
gel lak plumeria
260 Kč –40 %
156 Kč / ks

Řada profesionálních hypoalergenních (bezkyselinových) barevných gel laků Unicum plus značky...

TR-GL/PLUMERIA
versa gel lak
260 Kč –40 %
156 Kč / ks

Řada profesionálních hypoalergenních (bezkyselinových) barevných gel laků Unicum plus značky...

TR-GL/VERSA
viper
260 Kč –40 %
156 Kč / ks

Řada profesionálních hypoalergenních (bezkyselinových) barevných gel laků Unicum plus značky...

TR-GL/VIPER/8