Grafen NATURAL COVER gel lak 2v1 podkladový 10ml

Kód: BN-GRA/NAT/COV/10
260 Kč / ks 26 Kč / 1 ml
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

GRAFEN NATURAL COVER gel lak 2 v 1 podkladový barevně tónovaný je extrémně tvrdý a pevný. Jeho pevnost je tak vysoká, že obstojí i u velmi manuálně namáhaných nehtů a jeho výdrž je 3-4 týdny. Skvěle s ním tedy můžete zpevnit nekvalitní, měkké, roztřepené nehty, včetně velmi oslabených nehtů od přílišného pilování nebo po léčbě plísňových onemocnění.  Jeho konzistence je mírně hustší, což je velká výhoda, neboť díky tomu s ním lze udělat nejen klasickou podkladovou vrstvu, ale taktéž s ním lze vymodelovat v druhé vrstvě "C oblouk" . Zároveň s ním lze mírně prodloužit ulomený nehet na papírovou šablonku. Grafen NATURAL COVER je tak spolehlivý, že jej velmi doporučujeme profesionálkám pro každou zákaznici, která z nějakých důvodů nechce gelovou modeláž, ale zároveň očekává dlouhou výdrž a vysoké zpevnění přírodního nehtu. Pro domácí využití je taktéž velmi oblíbený. Jedná se o celoročně nejprodávanější produkt. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Úžasný nápad! Spojit podkladový gel lak s barvou! Trend jednoduchosti a úspory času až 20 minut je zde! Nic jednoduššího už není! JEDNODUCHÝ GRAFEN GEL LAK 2v1 Vás nadchne!  Nehet vypadá luxusně, přirozeně a tence! Perfektní rychlý produkt jak do salonu, tak pro domácí využití, i pro naprosté začátečnice pro přirozený nude vzhled nehtů, který je nyní ve světě tak populární. Odstíny NUDE - PASTEL - MILK - NEON? Vyberte si svou variantu barevnosti a užívejte si tu jednoduchost...s výdrží až 30 dnů!

Vzhled "nahé manikúry" je celosvětovým trendem. Podklad s barvou v jednom produktu je neocenitelný k ušetření až 20 minut Vašeho času. Grafen gel lak 2v1 je také vhodný na rychlou francouzskou manikúru, v kombinaci například s vysoce pigmentovaným bílým gel lakem z řady EP No hema #002 a s dlouhotrvajícím ukončovacím extrémně lesklým bezvýpotkovým Topem Quick finish Bio nails.
K dispozici je i extrémně pevný průhledný gel lak Grafen base, ale hlavně 17 krásných odstínů Grafen gel lak 2v1. Pokud byste chtěly na Grafen gel lak 2v1 aplikovat jakýkoli barevný gel lak, tak samozřejmě můžete, nejlépe z řady gel laků značky BIO NAILS.
 
Vyberte si ze 17 variant GRAFEN GEL LAKU 2v1
 • nude pastelové růžově a tělové
 • nude s jemnými glitry
 • mléčné
 • výrazné pastelové
 • neonové
 • průhledný

Úžasný profesionální  GRAFEN gel lak 2 v 1, který spojuje pevnou podkladovou bázi s jemnými nude, růžovými, tělovými, mléčnými, pastelovými, glitrovými či naopak výraznými barvami. Velmi rychlé, šetrné a dlouhotrvající řešení pro Vaše přírodní nehty!

 • Hlavní výhodou produktu je velmi tvrdý gel lakový základ, který vydrží až 30 dnů
 • Pevná struktura eliminuje tvorbu prasklin, netvoří se žádné odchlipy
 • Je ideální nejen pro kratší, ale také delší, kvalitní, středně kvalitní, ale  i velmi oslabené nehty
 • Graafen gel lak 2v1 nehty neskutečně krásně zpevní a dodá jim francouzský šmrnc
 • Poskytuje nejen přirozený vzhled, ale i zakrývá změny barvy nehtů, včetně jejich poškození například přílišným pilováním
 • Skvělý také pro prodloužení nehtů +2 mm za pomoci papírové šablony
 • Lze použít i na francouzskou manikúru v kombinaci s vysoce pigmentovaným bílým gel lakem z řady EP No hema #002 a s dlouhotrvajícím ukončovacím extrémně lesklým bezvýpotkovým Topem Quick finish Bio nails
 • Pokud byste chtěly na Grafen gel lak 2v1 aplikovat jakýkoli barevný gel lak, tak samozřejmě můžete, nejlépe z řady gel laků Bio nails od téže značky
 • K dispozici je 17 krásných odstínů GRAFEN 2v1 gel laku 

Ingredients:

Urethane Acrylate Oligomer, Urethane Acrylate, HEMA, Cellulose Acetate Butyrate, Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, Hydroxypropyl Methacrylate, Isobornyl Methacrylate, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Polyether Acrylate, Dipropylene Glycol Diacrylate, Polyester Acrylate, [+/- CI 60725, CI 77891, CI 15850, CI 15980, CI 74160, CI 74260]

PODROBNÝ POSTUP APLIKACE  GEL LAKU GRAFEN 2v1 BIO NAILS

 • Nejprve provedeme manikúru - základní úpravu tvaru a délky nehtu profesionálním papírovým pilníkem na přírodní nehty BIO NAILS PILNÍK PROFI 180/180 zebra rovný rose, poté úpravu kůžičky nejdříve jejím změkčením za pomoci luxusního změkčovače kůžičky ZMĚKČOVAČ NEHTOVÉ KŮŽIČKY BIO NAILS a na závěr  zatlačením pomerančovým dřívkem.

 • Poté celý povrch každého nehtu jemně zmatníme bufferem BIO NAILS PILNÍK PROFI 180/240 PĚNOVÝ PŮLMĚSÍC tak, aby nikde nebylo žádné mastné místo. Pečlivě oprášíme štětečkem nebo kartáčkem od jemného prachu.  Poté aplikujeme postupně na všechny nehty speciální desinfekční a odmašťující tekutinu NAIL PREP NO HEMA DEZINFEKCE ODMAŠTĚNÍ , po celé ploše nehtu, včetně kůžičky. Tato tekutina ihned zasychá na vzduchu. Nyní si již na nehty nesmíme sahat, abychom si je znovu nezamastili. Poté aplikujeme postupně na všechny nehty další speciální tekutinu, která se jmenuje PŘILNAVAČ BIO-NAILS BEZ KYSELIN ULTRA BOND. Tu nanášíme pouze na nehet, nikdy ne na kůžičku. Aplikujte velmi malé množství a snažte se, aby přilnavač nestekl ke kůžičce. Počkáme chviličku na zaschnutí této tekutiny a nebo můžeme nehty na pár vteřin vložit do lampy, aby se urychlilo schnutí přilnavače. 

 • Nyní  již postupujeme po jednom nehtu - aplikujeme první vrstvu podkladového GEL LAKU GRAFEN BIO NAILS v jedné tenčí vrstvě na nehet a přetáhneme štětečkem i spodní okraj nehtu (zabalíme nehet).  Vytvrdíme v uv/led lampě 1 minutu (nebo v uv lampě 2 minuty). Vzniklý lepivý výpotek na povrchu nestíráme. Takto postupně naneseme první vrstvu na každý nehet. Poté aplikujeme druhou trošičku silnější vrstvu tohoto gel laku, ideální je snažit se o vytvoření C obloučku tak, že nanesete Gel lak podélně prostředkem nehtu a poté velmi tenkým štětečkem jej dotáhnete do okrajů nehtu, včetně přetáhnutí štětečkem volného okraje nehtu.  Pak můžete otočit ruku dlaní vzhůru, aby se gel lak na nehtu hezky zhoupl do obloučku díky své samovyrovnávací schopnosti. Pak ruku otočíme a ihned vkládáme do uv/led lampy a vytvrzujeme 2 minuty (nebo v uv lampě 4 minuty). Nestíráme výpotek. Postupujte raději po jednom nehtu, aby se zabránilo stečení produktů ke kůžičce, hlavně u začátečnic.  Druhá vrstva Vaše nehty výrazně zpevní a díky ní je výdrž  až 3 týdny.

 • Pokud máte pocit, že C oblouček napoprvé nezvládnete a připadá Vám to složité, tak samozřejmě se nestresujte a neřešte to. Prostě naneste druhou silnější vrstvu, přetáhněte volný okraj nehtů a vytvrďte.

 • Nyní, pokud chcete ponechat jemnou přirozenou barvu zvolené barevnosti podkladového gel laku GRAFEN 2v1,  tak  již pouze aplikujete závěrečný průhledný ukončovací bezvýpotkový gel lak, například  QUICK FINISH GEL LAK s extra vysokým dlouhotrvajícím leskem,  který naneseme v jedné tenké vrstvě a vytvrdíme v UV/LED lampě po dobu 1 minuty (nebo v uv lampě 2 minuty). Hotovo. Ukončovací TOP můžete vytvrzovat déle - například 3 - 4 minuty. Docílíte tak ještě vyššího lesku. Pokud byste na ukončení gel lakového systému použila výpotkový TOP, tak samozřejmě nezapomeňte, že po vytvrzení na závěr musíte setřít výpotek tekutinou CLEANER.

 • Varianta s barvou - na  jakýkoli podkladový gel lak GRAFEN 2v1 můžete, pokud chcete,  aplikovat jakýkoli BAREVNÝ GEL LAK BIO NAILS.  Barevný gel lak nejdříve naneseme v jedné tenké vrstvě a opět přetáhneme přes volný okraj nehtu (zabalíme nehet). Vytvrdíme v uv/led lampě 1 minutu (nebo v uv lampě 2 minuty). Nestíráme výpotek. Znovu stejným způsobem aplikujeme další vrstvu barevného Gel laku, aby se barva krásně zcelila a opět vytvrdíme stejným způsobem.  Nestíráme výpotek. Na závěr aplikujeme průhledný ukončovací vysoce lesklý bezvýpotkový QUICK FINISH GEL LAK a opět přetáhneme přes volný okraj nehtu (zabalíme nehet). Vytvrdíme v uv/led lampě 1 minutu (nebo v uv lampě 2 minuty). Na závěr můžete aplikovat výživný nehtový OLEJÍČEK BIO NAILS, který nabízíme v mnoha vůních- na kůžičku kolem nehtů - jemně zamasírovat. Díky jeho pravidelnému každodennímu používání nebudete mít kůžičku vysušenou a nebudou se Vám tvořit záděry.  

 • V celém procesu si prosím nikdy nesahejte na povrch nehtů! Celý gel lakový systém je výpotkový, což znamená, že po každé vytvrzené vrstvě se na gel laku vysráží výpotek, tedy lepivý povrch. Výpotek mají všechny podkladové gel laky a všechny barevné gel laky. Což je správně, tak to má být. Závěrečný lesk neboli TOP, kterým gel lakový systém ukončujeme, je většinou již bezvýpotkový, takže po jeho ukončení Vám již lepit nebude. Nikdy si však ihned po jeho vytvrzení nesahejte na povrch nehtu! Gel lakový systém totiž ještě není vychladlý a saháním na povrch nehtů si zrušíte lesk. Proto vydržte alespoň 5 minut a teprve poté si můžete sahat na povrch nehtů :-)) Pokud byste měla ukončovací TOP výpotkový, tak samozřejmě lepivý povrch musíte setřít tekutinou CLEANER BIO NAILS, nanesenou na buničinový čtvereček.

 

DRUHÁ RYCHLEJŠÍ VARIANTA APLIKACE GEL LAKU GRAFEN 2v1 BIO NAILS

Pokud máte málo času a potřebujete tento gel lakový systém zrychlit, tak určitě přivítáte druhou mnohem rychlejší variantu, která je stejně pevná a má stejnou výdrž, jako první varianta, ve které popisujeme aplikaci dvou samostatných vrstev gel laku GRAFEN BIO NAILS, kterou každou zvlášť vytvrzujeme.

JAK NA TO? Předpříprava nehtů zůstává úplně stejná, ve smyslu manikúra a odmaštění nehtů +  tekutina přilnavač. Poté na první nehet naneseme jednu tenkou vrstvu gel laku GRAFEN BIO NAILS, kterou NEVYTVRZUJEME. A hned na ni naneseme druhou trošku silnější vrstvu tohoto gel laku přesně dle našeho návodu výše.  Teprve teď  VYTVRDÍME v led lampě 1 minutu (nebo v uv lampě 2 minuty). Na závěr naneseme ukončovací lesk QUICK FINISH GEL LAK  a vytvrdíme v led lampě 1 minutu (nebo v uv lampě 2 minuty). Hotovo! 

MOŽNÁ NEVÍTE

Výdrž každého gel lakového systému ovlivňuje nejen konkrétní kvalita nehtů a samotné provedení aplikace, ale také těhotenství, kojení, různé nemoci, například hlavně štítná žláza, cukrovka i vysoký stres. Hormonální systém ženy nebo dlouhodobější stres výrazně ovlivňují to, zda budou konkrétní produkty držet na nehtech dle Vašich představ. Pokud patříte mezi tyto ženy, kdy Vám tzv. nikdy nic nedrží, tak určitě se s námi poraďte o dalším postupu. Pište na info@bio-nehty.cz nebo volejte na číslo 777075875. Většině žen však nedrží produkty z jiných důvodů - hlavně se jedná o nedostatečnou předpřípravu nehtů před aplikací gel lakového systému a nebo o tzv. zvýšenou potivost nehtů.  Proto prosím tu předpřípravu nepodceňujte, ta je na celém systému nejdůležitější. 

CO JE TO PŘILNAVAČ GELU A MUSÍM HO POUŽÍT?

Přilnavač gelu (neboli Primer, Bonder) je lepkavá aromatická tekutina, která propojuje přírodní nehet s první vrstvou gel laku nebo uv gelu. Pokud jej použijete, máte 100% jistotu, že gelový materiál k Vašemu nehtu krásně přilne. Je potřeba jej ale správně použít, přesně dle našeho návodu výše. Pokud ho dáte na nehet hodně a steče ke kůžičce, tak se naopak může stát, že gelový produkt nebude na nehtu dobře držet. Je také důležité, aby přilnavač byl dobře zaschnutý. Proto můžete vložit ruce na pár sekund do lampy, jejíž teplo schnutí urychlí. Některým ženám skvěle drží gelové produkty i bez přilnavače. Je jich ale menšina. Proto jej v gel lakovém systému vždy doporučujeme.

 

ODSTRANĚNÍ GEL LAKU GRAFEN 2v1 BIO NAILS

EXISTUJÍ DVĚ VARIANTY ODSTRAŃOVÁNÍ GEL LAKU - PILOVÁNÍM PROFI PILNÍKEM NEBO BRUSKOU - ZABALOVACÍ TECHNIKOU ZA POMOCI REMOVER TEKUTINY

Gel lakový materiál  odstraníte nejlépe klasickým profesionálním papírovým pilníkem střední hrubosti - například PILNÍK  BIO NAILS PROFI 180/180 ZEBRA ROVNÝ ROSE nebo BRUSKOU. Nezapomínejte, že materiál nikdy nesmíte odstraňovat úplně celý, až na přírodní nehet! Gel lakový materiál se odstraňuje cca ze dvou třetin a část podkladového gel laku na nehtu zůstává. Nikdy tedy nepilujeme úplně až na přírodní nehet! Jedině tak si celoročně zajistíme to, že naše přírodní nehty nebudou nijak poškozeny či oslabeny. Po odstranění dvou třetin materiálu pak již jen povrch nehtu srovnáme PĚNOVÝM PILNÍKEM PŮLMĚSÍC 180/240,  jemné hrubosti od BIO NAILS a poté si aplikujeme celý gel lakový systém znovu tak, jako bychom jej dělaly úplně poprvé. Pokud takto budete postupovat, můžete mít gel lakové nehty nepřetržitě na přírodních nehtech doslova několik let a Vaše nehty budou stále zdravé a v pořádku. Nebojte se tedy pilování!! Nenechte se ovlivnit nějakou negativní zkušeností Vaší známé či kamarádky. Pilování Vám totiž opravdu nehty nezničí. Zničí si je pouze ta žena, která neví, kdy s pilováním přestat a myslí si, že je nutně potřeba všechen materiál odstranit až na přírodní nehet.....Ale tak to není....Věřím, že pochopíte, že to zní logicky - neodstraňujte všechen materiál, ponechejte část materiálu na nehtu a nemusíte se obávat poškození Vašeho přírodního nehtu.

Gel lak lze také odstranit tzv. zabalovací technikou, za pomoci speciální tekutiny Gel lak remover s obsahem acetonu - REMOVER BIO NAILS,  v kombinaci s BUNIČINOVÝMI ČTVEREČKY a REMOVER NÁPRSTKY Doba působení je cca 15 minut, poté se materiál mechanicky odstraní POMERANČOVÝM DŘÍVKEM "seškrabkáním" shora dolů.  Doba působení se může lišit v závislosti na množství materiálu na nehtu, na stavu nehtu konkrétní zákaznice i na technice odstraňování. Vždy je však nejdříve nutné materiál aspoň částečně odstranit pilníkem a teprve poté přistoupit k zabalovací technice. Takto se postupuje proto, že odstraňující tekutina by nezvládla prostoupit silnější vrstvou gel lakového materiálu. Proto je potřeba nejdříve udělat částečné odpilování.

A jaké je naše doporučení? Za nás určitě pilování! Protože pokud se provede rozumně, dle výše uvedeného návodu, tak je rychlejší a paradoxně šetrnější, než zabalovací technika za pomocí acetonové tekutiny. Jen je prostě potřeba být rozumná a nepilovat materiál až do konce, na přírodní nehet. Pokud jste alergička nebo jste měla v minulosti problémy s plísní nehtů, tak určitě nikdy nepoužívejte zabalovací metodu odstraňování! Vždy použijte klasické pilování nebo brusku. 

 
Důležité upozornění
Nikdy nepracujte s gelovými produkty v blízkosti okna s přímým slunečním svitem nebo ve venkovních prostorách, jako jsou terasy, balkony, dvorky, zahrady! 
UV záření Vám všechny produkty vytvrdí v lahvičkách nebo kelímcích. Tím jsou pak produkty navždy znehodnoceny.
Taktéž si dávejte pozor, abyste gelové produkty měli uloženy z dosahu svitu Vaší UV/LED lampy. Dosah svitu lampy může Vaše produkty taktéž vytvrdit přímo v lahvičkách, včetně štětců s gelem při aplikaci gelové modeláže. Lampu tedy mějte vždy bokem a nepracujte přímo před ní.
Gelové produkty uchovávejte vždy mimo dosah dětí a mimo dosah slunečního svitu, pokud možno, na chladnějším místě Vašeho obydlí nebo salonu.

Doplňkové parametry

Kategorie: BASE & TOP coat
Hmotnost: 0.046 kg
Typ gelu: podkladový base
Barva: nude
Typ barvy: poloprůhledná
Produkt do UV/LED lampy: ano
Doba vytvrzení UV/LED lampa: 1 minuta
Doba vytvrzení UV lampa: 2 minuty
Výpotek: ano
Hypoalergenní: ne
HEMA, Di-HEMA: ano
Země původu: EU
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
EO Avatar autora | 5.10.2021
Je pevný,bude držet při každé modelaži

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 BIONAILS_DIGI_navysku_710x651_nasvetlepozadi_2

 

Naše značka BIO vychází z těchto indícií:
 • B  - Bezkyselinové produkty, bez jakýchkoli škodlivých či nešetrných látek, vhodné pro alergiky - značka Truscada
 • I ISO certifikáty z Bruselu pro veškerou gelovou produkci značky Truscada
Každý produkt je vlastníkem mikrobiologické a toxikologické směrnice EU a certifikátu bezpečnosti EU
Všechny produkty vyvíjí vysoce specializované laboratoře a testovací analyzační techniky použité na jejich vývoj, zaručují tu nejvyšší kvalitu a bezpečnost, přičemž jsou přísně kontrolované směrnicemi Evropského kosmetického průmyslu
 • OOsvědčená světová kvalita - vývoz produktů do celého světa- například do Austrálie, Anglie, Itálie, Německa, Portugalska, Ruska, Litvy, Nizozemska, Francie, Švýcarska, Íránu, Maďarska, Polska, Rumunska - značka Truscada.
 
Na konci léta roku 2017 vznikl nápad - změnit název našich webových stránek z původního www.nehtyzlin.cz na 
nový, modernější, jednoduchý, snadno zapamatovatelný a zároveň vyjadřující vše nové, co nám rok 2017 přinesl....A přinesl toho hodně: nejen zařazení špičkové značky Truscada do našeho sortimentu, ale také stěhování našeho kamenného obchodu do úplného centra Zlína na prestižní adresu ulice Dlouhá 510 - hned vedle OC Zlaté jablko.
Zařadili jsme nově slovenskou značku Truscada. A nový název našeho obchodu souvisí právě s produkty této značky, které jsou svým složením natolik šetrné k našim nehtům, že právem mohou nést označení BIO.
Nejen tedy, že jako nehtařka chráníte zdraví svých zákaznic, ale především zdraví své tím, že při odstraňování gelových produktů (pilováním nebo broušením) nedýcháte kyselinové produkty. Předcházíte tak zdravotním problémům, spojeným s astmatem či různým druhům alergií, které časem mohou z dlouhodobějšího hlediska vzniknout jak u profesionálních nehtových designérek, tak také jejich zákaznic.
 
Značka Truscada je unikátní také tím, že velmi dbá na životní prostředí, což dokazuje od roku 2015 každoročním získáním a obhájením prestižního zahraničního certifikátu o šetrné, přírodu neohrožující likvidaci odpadů.
 
Trend budoucnosti 
Ohleduplnost nejen k sobě samým, ale také k Vašim zákaznicím, ke zdraví nás všech, k přírodě a tím i celé planetě
 
 • hypoalergenní produkty bez kyselin a škodlivých látek
 • vhodné pro alergiky
 • extra vhodné na problémové přírodní nehty
 • ultra dlouhá životnost gelů a jejich extrémní flexibilita
 • výborná konzistence na prodlužování nehtů gelem na šablony
 • gely nezatékají do nehtového lůžka, což výrazně ulehčuje modelaci
 • vynikající, dokonalá přilnavost, pružnost i pevnost
 • samovyrovnávací schopnost gelů, příjemná konzistence
 • exkluzivní produkty TOP kvality pro nehtový design
 • gely jsou vhodné pro začátečnice i profesionálky
 • ověřené ušetření času gelové modeláže až o 50%
 • mnohem menší spotřeba gelů než jste zvyklá - úspora financí
 • gely jsou vhodné jak pro gelovou modeláž, tak také pro tzv. potažení přírodních nehtů gelem
 • skvělá pevnost a pružnost i ve velmi tenkých vrstvách
 • vysoce kvalitní komponenty, které zabraňují žloutnutí - ANTI -YELLOU AGENT
 • stálobarevné vysoce pigmentované barevné gely, které nemusíte míchat před aplikací, dokonalá krycí schopnost již v jedné vrstvě
 • skvělé použití barevných gelů na paiting a one stroke
 • všechny gely kombinovatelné s akrylem
 • všechny gely vytvrdíte ve všech typech lamp, tedy UV lampy, LED lampy nebo UV/LED lampy
 • originální produkty, které jinde nenajdete - barevné pasty, gel KERATINAPROTHETIC gel