Doporučení hypoalergenních produktů

Dotaz 

Dobrý den,zaujala mě Vaše nabídka antialergickych produktu. Mám alergii na gely,převážně zatím od všech firem. Nevím která konkrétní složka mi vadí,ale když jsem měla gel tak jsem měla celé ruky osypane a eextrém svedeni. Chtěla bych hezké nehty,ale nechci objednávat zase všechny gely a pak zase nic z toho.

Prosím poradite mi? Děkuji moc


Odpověď Eva

Hezký den, slečno,
     s podobným dotazem, jaký máte Vy, se setkávám prakticky denně a troufám si říci, že s těmito případy mám opravdu velkou zkušenost, jak v rámci České, tak i Slovenské republiky. Alergií na gelové produkty zkrátka za poslední roky opravdu výrazně přibylo. Chápu, že pro Vás, jako zákaznici, je situace velmi obtížná, neboť Vám nezbývá, než stále zkoušet nové produkty a investovat nemalé peníze za jeden pokus, který nemusí dopadnout dobře. Píšete, že jste vyzkoušela hodně značek, ale již nepíšete, zda se jednalo a klasické produkty a nebo o hypoalergenní produkty. 
Určitě se Vám budu snažit pomoci, jak nejlépe budu umět :-)) Nejdříve mě dovolte, abych Vám napsala odkaz na můj velmi podrobný článek o alergiích nehtů a co vše je potřeba dodržet, aby se všemu chybnému předešlo a aby se za použití vhodných přípravků vše podařilo
 Dále bych Vám chtěla v krátkosti představit náš sortiment. Nabízíme 4 profesionální značky, z nichž dvě jsou zcela v plném rozsahu hypoalergenní - jedná se o značky Kinetics a Truscada, třetí značka Bio-nails je částečně hypoalergenní a čtvrtá značka E.MI není hypoalergenní. Pokud chcete mít jistotu, že si na našich stránkách prohlížíte pouze hypoalergenní produkty, vždy se držte pouze sekce "Vše pro alergiky" a následně "Nehtová kosmetika pro alergiky". 
Hypoalergenní produkty jsou vždy takové, které neobsahují žádné škodlivé či nešetrné látky a v případě gelových produktů se jedná o tzv. bezkyselinové produkty. Stejně tak je důležité i bezkyselinový přilnavač gelu a dodržet přesně postup dle rad a doporučení v mém prvním odkazu.
 
Pokud byste měla zájem o gelovou modeláž, tak pro představu Vám zde napíšu odkaz na naši cenově zvýhodněnou sadu pro alergiky, abyste zkrátka viděla, co vše je pro gelovou modeláž potřeba. V podrobném popisu sady jsou pak i prokliky na jednotlivé produkty.
 

Co se týká gelové modeláže, tak u nás nejprodávanějším hypoalegenním gelem je BB gel fiber, s obsahem skelných vláken. Velmi pevný gel, který skvěle drží, netvoří odchllipy a vzhledem k tomu, že je tzv. jednofázový, můžete jej použít jako podkladový i modelovací zároveň. Tento gel zatím v 98% všech alergiček obstál opravdu skvěle. Pokud byste jej chtěla vyzkoušet, nabízíme jej v maličkém balení 5 ml. Stejně tak můžete v 5 ml balení vyzkoušet i BB gel od značky Truscada.
 
Pokud byste měla zájem o gel lakový systém, tak určitě doporučím cokoli od značky Kinetics nebo Truscada
 
 
Pokud byste měla zájem o velmi jednoduchý lak do lampy, tak určitě doporučím BB lak od značky BIO-nails
 
Pokud byste měla zájem o klasický lak na nehty s gelovým efektem a výdrží až 7 dnů, tak určitě doporučím Solargel od značky Kinetics
 
Pro jistotu Vám také píši odkaz na veškeré postupy, abyste přesně věděla, jak se jednotlivé systémy na nehty aplikují
 
Na závěr je nutno vždy říct jednu podstatnou věc. Někdy ani hypoalergenní produkt nezaručí, že se alergie neprojeví. I když máme opravdu velké úspěchy a většina hypoalergenních produktů nedělá alergičkám žádný problém, může se zkrátka někdy stát, že ani tyto šetrné produkty nevyřeší alergickou reakci.  Někdy to zkrátka nemusí klapnout a to je pak smutno jak na naší straně, tak i na straně zákaznice. Nechci Vám proto nesmyslně psát, že všechny hypoalergenní produkty jsou všemohoucí....Není to tak a je potřeba, aby zákaznice předem věděla, že to zkrátka nemusí klapnout.....:-))
     Mějte se moc hezky a budu se těšit na naši spolupráci. Pokud Vám cokoli nebude jasné nebo budete mít dlší doplňující dotazy, tak samozřejmě pište, vždy se budu snažit odpovědět v rámci možností co nejdříve.
Mějte se fajn a ať se Vám vše daří. Eva