Začínající alergie?

Dotaz Zuzana

Dobry den uz piaty rok chodievam ku nechtarke a dnes rano sa mi zacali tvorit male pupenceky okolo nechtov. Moze to byt zacinajuca alergia?


Odpověď Eva

Hezký den, Zuzko, podle toho, co popisujete, se zcela jistě jedná o alergii na klasické gelové produkty. Protože jsme firma, která se již několik let specializuje na prodej hypoalergenní nehtové kosmetiky, tak se s těmito dotazy setkáváme denně. Proto mně dovolte, abych Vám poslala odkaz na naši sekci Dotazy, kde máme zveřejněny některé dotazy našich zákaznic a také naše odpovědi. Zcela jistě zde tedy najdete podobné dotazy, jako jste zaslala Vy a samozřejmě i naše odpovědi, včetně rad a doporučení:

Dále Vás prosíme, abyste si přečetla náš velice podrobný článek ohledně alergií, ve kterém radíme, co vše je potřeba udělat, aby se alergie znovu nedostavila a abyste znovu mohla mít krásné gelové nehty bez alergií. Součástí článku jsou i odkazy na konkrétní produkty:

Pokud byste se rozhodla cokoli na našem webu nakupovat, určitě se prosím pohybujte pouze v sekci Nehtová alergie:

Pokud budete mít jakékoli další dotazy, prosím pište nebo volejte na české číslo 777075875, vždy se Vám budu ráda věnovat. Eva Plachá BIO NAILS