Jak pečovat o lůžko, které se oddělilo od nehtu?

Dotaz Jana

Dobrý den,
mohu mít dotázek? zda máte produkt v nabídce?
Jedná se mi o nějakou výživu, která by nechala jaký si lesklý povrch jako třeba bezbarvý lak...nedávno jsem se spolu radili o tom, jak pečovat o lůžko, které se oddělilo od nehtu. nehet slezl, lůžko je pěkné růžové a již je vidět nový nehet....na první pohled to nevypadá nijak ošklivě...byla jsem u pedikérky a ta mi nanesla na lůžko jakou si výživu, která po zaschnutí zanechala pěknou lesklou barvu....
říkala že je to výživa která se nanáší na nehet, ale může se nanést i na lůžko a nic se nestane....prst pak vypadá opravdu pěkně. 
Mám nehet opravdu jen kousíček, zbytek je jen lůžko, mohu nanášet i na to?


Odpověď Eva 

Z naší nabídky Vám mohu určitě doporučit skvělý zpevňující lak Nano rhino, který je jemně zatonovaný do tělové barvy. Dokáže po dobu 3 dnů uvolňovat do přírodního nehtu výživové, zpevňující a vitamínové složky.
Přitom na nehtu krásně vypadá a i se krásně leskne. 

.
Další variantou je pak od téže značky průhledný zpevňující lak s jemnými zlatými glitry, jemně zatonovaný do růžova nebo do tělova, jmenuje se Rose gold nebo White gold. Oba dva tyto zpevňovače jsou také skvělé a také vypadají na nehtu moc hezky a jemně.
Pošlu Vám odkazy na všechny tyto produkty.
.
.

Do kombinace k těmto produktům doporučujeme vždy na noc používat emulzi s obsahem keratiny, koloidního zlata a panthenolu

.

Pak máme ještě jednu novinku, která nám připadne skvělá, jedná se o tento produkt:

.