Je polygel nude průhledný?

Dotaz Hanka

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli tento polygel

.

v nude barvě je ve skutečnosti průhledný? Včera jsem vyzvedla balíče, na tubě je napsáno Nude, ale bohužel, až když jsem vytlačila do formičky a měla připravené nehty, tak jsem zjistila, že je vlastně úplně průhledný. Jedná se o nějaký omyl nebo to je standardní vlastnost? Protože se přiznám, že jako začátečníkovi s formičkami a celkově polygelem se mi s průhledným pracuje vlastně celkem dost špatně. Děkuji.


Odpověď Eva

Hezký den, paní Hanko,
co se týká našeho Polygelu v odstínu nude, tak je to správně, jedná se o poloprůhlednou , tedy transparentní barvu, která je jemně zatonovaná do té nude barvičky. Pokud byste chtěla, aby byla barva sytější a více krycí, tak je lépe zvolit barvu Peony, ta je ze všech nejvíce krycí:

.

Jinak jen abyste věděla, možná jste si nevšimla, že u každého produktu, tedy i Polygelu, máme v podrobných informacích hned na začátku napsáno, o jaký typ barvy se jedná, zda o poloprůhlednou - transparentní a nebo krycí - cover. Zde je kopie textu z našeho webu k barvě nude:

Popis produktu
Odstín NUDE je poloprůhledný - transparentní.

.

Je tedy vždy ideální si přečíst podrobné informace o produktu, abyste věděla, o jaký typ barvy jde. O barvách také píšeme v Doplňkových parametrech, kdy tam vidíte typ barvy například nude a pak je tam také slovo Transparentnost. U tohoto slova když je z šesti čtverečků černý pouze jeden, tak se jedná o krycí neprůhlednou barvu, naopak když je u tohoto slova černých většina čtverečků, tak se jedná o barvu poloprůhlednou. Mějte se moc hezky a pokud byste si příště s čímkoli nebyla jistá, tak určitě se ozvěte na číslo 777075875, vždy se Vám budeme velice rádi věnovat. Eva Plachá BIO NAILS