Alergická reakce na gelové nehty

Dotaz Anna

Dobrý den, před nějakou dobou jsem měla gelové nehty. Bohužel jsem dostala silnou alergickou reakci na lepidlo. Dostalo se to tak, že jsem s jedním prstem musela navštívit lékaře. Chtěla bych jsem se prosím zeptat na produkty podporu růstu nehtu a výživy, popřípadě aby nehet neměl tendenci se nějak kroutit.

Takto aktuálně vypadá můj palec, na který potřebuji zvolit vhodné produkty.


Odpověď Eva

Hezký den, Anno, tak to je nám velice líto, že jste musela prožít tak silnou alergickou reakci. Lepidlo to samozřejmě určitě mohlo způsobit, ale možná i samotný materiál, který byl na modeláž použit. Určitě tedy do budoucna, když byste chtěla pokračovat v gelové modeláži, tak byste zcela určitě musela mít vše od A až do Z v hypoalergenní kvalitě. To jen, abyste věděla, že takové produkty existují a my je prodáváme:

A nyní již k Vašemu dotazu. Určitě bych Vám doporučila kombinaci více produktů na regeneraci, léčbu a podporu růstu Vašeho velmi poškozeného nehtu. Jedná se o léčivou tekutinu Koloidní stříbro, dále pak Mast s koloidním stříbrem a v neposlední řadě také keratinovou emulzi. Zde jsou odkazy na produkty:

.
.
.
.

Možná se Vám to zdá hodně, ale všechny tyto produkty bych Vám určitě doporučila aplikovat na Váš nehet a střídat je, pokud možno několikrát za den. Aplikace by byla taková, že po každém umytí rukou byste si nejdříve stříkla tekutinu Koloidní stříbro sprej. Po jejím zaschnutí byste do celého povrchu nehtu zamasírovala mast s koloidním stříbrem. Příště po dalším mytí rukou byste opět stříkla tekutinu Koloidní stříbro a do nehtu byste zamasírovala produkt s kapátkem Keratina. A příště opět to samé, ale zamasírovala byste emulzi Gold elixír. A takto pořád dokola, podle toho, jak si vzpomenete. Nejdůležitější je pak to udělat i na noc před spaním, kdy opět byste začala sprejem Koloidní stříbro a pak opět jeden ze tří produktů. Takto byste pečlivě krok po kroku postupovala a věříme tomu, že by se nehet zregenerovat a zcela ozdravil. Postupně by pak odrůstal a možná byste pak do budoucna, až budete mít nehet zdravý, mohla pokračovat alespoň v jednom produktu napořád - například Gold elixír. Mějte se moc hezky, pokud budete mít jakékoli další dotazy, tak samozřejmě pište nebo volejte na číslo 777075875. Eva Plachá