Hypoalergenní gel laky

Dotaz Lenka

Krásný den,

Mám dotaz k gel lakum. Delší dobu používám gel laky od naninails ale nedávno mi vyskočila alergie v podobě puchýřu pod nehty a kolem nehtů, tuším že to bude tím, že nejsou přírodní a jsou s kyselinami. Chci se zeptat, zda vase gel laky pro alergiky jsou všechny bez kyselin a zda máte zkušenost od zákazníc, že na ně nejsou alergie. Pokud ano, budu moc ráda za doporučení na lamave, papírové nehty... Mám je dlouhé diky zpevnění gel lakem..

Moc děkuji za odpovědí. Krásný den Lenka


Odpověď Eva

Hezký den, slečno Lenko,

     mám opravdu velkou zkušenost s hypoalergenními prrodukty, které nabízíme v rámci České i Slovenské republiky a jsem vždy velmi ráda, když mě přijdou kladné ohlasy od zákaznic - alergiček, že vše dobře dopadlo :-)) Pokud byste tedy chtěla vyzkoušet gel lakový systém, tak určitě bych na prvním místě doporučila značku Kinetics a dále pak značku Truscada. Veškeré produkty od těchto značek jsou hypoalergenní, tedy bezkyselinové. Pro jistotu Vám však napíšu i odkaz na náš podrobný článek ohledně alergií, abyste věděla, jak správně postupovat, aby bylo vše OK.
Pokud chcete mít jistotu, že na našich stránkách objednáváte hypoalergenní produkty, držte se prosím sekce Vše pro alergiky a dále pak Vše pro nehty. Zde najdete jak gel lakové produkty, tak také klasickou gelovou modeláž.
     Pokud píšete, že máte lámavé, papírové nehtíky, tak bych určitě více doporučila značku Kinetics, kde jejich univerzální podkladový gel lak dokáže i takto nekvalitní nehty parádně zpevnit na dlouhou dobu. Tento produkt tedy dávám, co se týká kvality a výdrže, pro alergika, na první místo. Zde je odkaz na tento produkt

Dále pak byste postupovala dále barevným gel lakem a ukončovacím gel lakem od značky Kinetics :-)) Produkty od této značky jsou ve vekém balení, 15 ml, takže opravdu velmi dlouho vydrží.

     Značka Truscada má produkty v menších baleních, 5 ml, ty jsou také skvělé, takže pokud byste byla výrazně omezena financemi, tak samozřejmě Truscada pak vyjde v těch menších gramážích levněji.
     Na závěr je nutno vždy říct jednu podstatnou věc. Někdy ani hypoalergenní produkt nezaručí, že se alergie neprojeví. I když máme opravdu velké úspěchy a většina hypoalergenních produktů nedělá alergičkám žádný problém, může se zkrátka někdy stát, že ani tyto šetrné produkty nevyřeší alergickou reakci.  Někdy to zkrátka nemusí klapnout a to je pak smutno jak na naší straně, tak i na straně zákaznice. Nechci Vám proto nesmyslně psát, že všechny hypoalergenní produkty jsou všemohoucí....Není to tak a je potřeba, aby zákaznice předem věděla, že to zkrátka nemusí klapnout.....:-))
     Mějte se moc hezky a budu se těšit na naši spolupráci. Ať se Vám ve daří. Eva