Kousnutí do nehtu

Dotaz Dana

Dobry den, bude to znít divně, ale přítel mi omylem kousnul do nehtu (myslel si, ze je to kůrka chleba, co jsem držela ...zabit) tam kde vyrůstá z kůžičky. Už teď je jasné, že bude vyrůstat poškozený. Da se něčím podpořit? Do teď jsem kupovala přípravky, pro mamku, která se zbavuje plísně u nehtu..


Odpověď Eva

Hezký den, Dano, Váš dotaz mě samozřejmě pobavil :-)) Za celých 15 let, co odpovídám na dotazy, takový ještě nebyl :-)) Ale samozřejmě si situaci dovedu představit a samozřejmě moc ráda poradím. Já osobně bych na nehet ihned začala aplikovat léčivou tekutinu Koloidní stříbro, a to několikrát za den, jak si vzpomenete. Produkt se prodává ve formě spreje, takže aplikace je jednoduchá, pouze stříknout a nechat zaschnout. Ideální je použít Koloidní stříbro i na noc.

K němu určitě doporučuji skvělé sérum na nehty s obsahem keratiny, panthenolu, vitamínů a koloidního zlata. Nejedná se o lak, ale o emulzi, která se vmasíruje do nehtu. Ideál 3x denně, pokud si nevzpomenete, tak alespoň 1 x denně na noc. Klidně dát nejdříve Koloidní stříbro, pak nechat trochu zaschnout a zamasírovat Gold elixir.

Zde jsou odkazy na produkty:

.

Jen pro informaci - Koloidní stříbro se rozlišuje podle síly, od nejslabšího 10 ppm po nejsilnější 70 ppm. I když je produkt marketingově rozdělován na alergie, na plísně, atd., jedná se stále o jeden a ten samý produkt :-)) Já osobně Vám doporučuji sílu 30 ppm nebo 50 ppm. Pokud byste chtěla, můžete použít i mast s obsahem koloidního stříbra, ale tak nechci Vám už to doporučení nějak nutit, záleží samozřejmě na Vás. I s tou mastí by se všechny produkty mohly vzájemně kombinovat :-)) Mějte se moc hezky a pozdravujte přítele. Eva Plachá BIO NAILS tel. 777075875