Hypoalergenní báze s obsahem skelných vláken

Dotaz Milena

Dobrý den. Rok si lepim gel tipy bází Oxtagon od Didier. Je fiber s vlákny a drží mi luxusně, bohužel asi jsem na ni alergická. Máte nějakou pružnou bázi vhodnou na lepení tipů pro alergie? Děkuji


Odpověď Eva

Hezký den, Mileno, dívala jsem se pro zajímavost přímo na ten produkt, o kterém píšete, že jste jej používala. Myslela jsem si, že tam najdu přesné složení produktu, tak, jako to máme my na našem webu, ale bohužel, složení tam uvedeno není. Nevadí, pravděpodobně se tedy jedná o klasický produkt, který obsahuje tzv. kyseliny, tedy složky s názvem HEMA. Tyto složky jsou pro citlivé ženy alergičky nejvíce problematické. Pokud se dostavila alergie, tak již bohužel to, co máte doma, nesmíte nikdy použít. A nejen to. Je zapotřebí mít všechny produkty od A až do Z nové, hypoalergenní, bez obsahu HEMA, včetně předpřípravných tekutin, samozřejmě i včetně nových pilníků, pěnových pilníků, oprašujících kartáčků či štětečků, štětců na gel.

A to z toho důvodu, že ve všech těchto pomůckách je prach z původních produktů. Nový štětec je také nesmírně důležitý, neboť kdybyste svůj původní štětec ponořila do nového hypoalergenního gelu, okamžitě jej kontaminujete "kyselinami" a produkt je pak pro alergika nepoužitelný. Je také zapotřebí pečlivě vyčistit a dezinfikovat lampu od prachu z původních produktů. S alergiemi je to tedy velice přísné a já Vás moc prosím, abyste si pečlivě přečetla náš článek, ve kterém radíme ženám alergičkám, co vše je potřeba udělat, aby se alergie znovu nedostavila:

Součástí článku jsou i odkazy na konkrétní produkty. Pokud budete chtít na našem webu cokoli nakupovat, tak určitě je nutné se pohybovat pouze v sekci Nehtová alergie. Zde v této sekci máte jistotu, že se díváte na produkty, které jsou pro Vás vhodné. U produktů v levém horním rohu máme vždy označení No hema nebo No hema, Di-hema. Za nejšetrnějšá produkty považujeme ty, které nemají Hemu ani Di-hemu.

A nyní již k Vašemu dotazu a mému doporučení. Pokud jste byla zvyklá na pevnou bázi s obsahem skelných (nylonových) vláken, mohu Vám v hypoalergenní kvalitě doporučit bázi od značky Kinetics, taktéž s obsahem těchto vláken. Tato fiber base je luxusní, krásně drží na nehtech, navíc je pružná, jak požadujete, ale zároveň pevná, no a co je nejdůležitější - neobsahuje ani HEMU, ani Di-HEMU. Jedná se tedy o nejšetrnější produkt, který může být v rámci profesionální nehtové kosmetiky vyroben. Balení je velké, 15 ml, takže velmi dlouho vydrží. Jedná se o produkt luxusní značky Kinetics, která je velice uznávanou značkou pro profesionálky po celém světě. Zde je odkaz:

.

Na ukončení pak doporučuji skvělý Art TOP, který taktéž je bez obsahu HEMY a Di-HEMY:

.

Zároveň od téže značky mohu doporučit Ceramic gel laky, které naše zákaznice milují. Jsou to produkty 2v1, tedy velice rychlé na aplikaci a výdrž mají skvělou, až tři týdny. Opět bez HEMY i Di-Hemy. Jedná se o podkladovou bázi spojenou s barvou.

Pokud byste měla zájem i o jakékoli barevné gelové produkty, tak od Kinetics máme opravdu velký výběr hypoalergenních gel laků, ale také máme skvělý výběr barevných gelů od značky BIO NAILS, taktéž bez obsahu HEMY a Di-HEMY.

Mějte se moc hezky a v případě jakýchkoli dalších dotazů ohledně alergií pište nebo volejte na číslo 777075875. Eva Plachá BIO NAILS