Alergická reakce na gel lak

Dotaz Miroslava

Dobrý deň, Pri kupé lakov som si s mužom podrobené prechádzala každú latku lakov, porovnávali sme si to aj s inými stránkami, vaše zloženie bolo najlepšie. Som alergička. Po použití vašich lakov sa mi objavila ešte horšia reakcia ako po lakoch s latkami, ktoré mi škodia, čo nechápem.. musela som si ich dať hneď dole, keďže má pálila koza a začala sa mi lúpať. Dosť má to mrzí, keďže som u vás nenechala mali peniaz Nechcem vám písať zle recenzie priamo na vašu stranku, keďže ste mi pomohli s bruskou, preto to píšem súkromne vám. Prajem pekný deň. Ak treba pošlem aj foto s reakciou


Odpověď Eva

Hezký den, paní Miroslavo, věřte, že mě to velice mrzí, co píšete. Dívala jsem se na Vaši objednávku, kupovala jste si u nás jak klasické laky na nehty, tak také i gel laky. Pravděpodobně tedy mluvíte o gel lacích, na které jste měla alergii. Víte, s alergiemi je to velice těžké, nikdy nikdo nemůže ženě alergičce zaručit, že nebude mít alergii na jakoukoli složku z jakéhokoli produktu, byť by byl sebevíce šetrný. Což píšeme i v našem článku o alergiích, který je součástí každého našeho hypoalergenního produktu, aby o tom zákaznice věděly. Zároveň se nám velice často stává, že zákaznice si právě ten náš velice důležitý článek nepřečtou a neví, že je nutné se snažit, aby vrstvy gel laku nestekly ke kůžičce, že je zapotřebí mít zcela nové pilníky, pěnové pilníky, oprašující štětec, cleaner a veškeré tekutiny a dále je nutné pečlivě očistit a zdezinfikovat uv/led lampu od prachu z předešlých produktů. Zde je odkaz na článek:

Zkrátka musí být vše od A až po Z nové, aby bylo zajištěno, že se Vám na nehty nedostane prach z předešlých produktů. Často se stává, že jednotlivé vrstvy gel laku stečou ke kůžičce. Což je u ženy alergičky problém, i když použije hypoalergenní produkty. Někdy se také může stát, že žena má alergii na samotné záření UV/LED lampy. Není to sice tak časté, ale určitě se to stává. V takových případech nepomohou ani ty nejšetrnější produkty, které existují, alergie se vždy dostaví, neboť prostě nesouvisí se samotnými produkty, ale se zářením UV/LED lampy. Pokud byste chtěla v gel lakové úpravě nehtů do budoucna pokračovat, tak Vám určitě doporučíme, abyste navštívila lékaře alergologa, který by Vám měl přesně stanovit, na které konkrétní složky gelových produktů jste alergická. A samozřejmě se pak díky složení produktů, které máme na našem webu snažit najít produkty, které tuto konkrétní složku či složky neobsahují. Někdy se to našim zákaznicím podaří, někdy ne. V takovém případě pak ženám doporučíme z naší nabídky používat klasické laky na nehty Solargel s výdrží 7-10 dnů. U těchto laků se nám za celých 15 let, co je prodáváme, nestalo, že by na ně měla nějaká žena alergii. Zde je odkaz na ně:

Jinak co se týká zklidnění alergické reakce, tak určitě skvěle zabírá léčivá tekutina Koloidní stříbro, která je v naší nabídce:

Mějte se moc hezky, Eva Plachá BIO NAILS tel. 777075875