Ztenčené nehty pilováním

Dotaz Alena

Dobrý den, chci se Vás zeptat na problém s nehty, jestli byste mi nezkusila poradit. Již několik let používám gel lak s UV lampou, nyní se mi několik nehtů začalo odchlipovat od lůžka, jsou hodně zničené pilováním, některé jsou úplně tenké. Myslíte, že by to nějaké vaše produkty mohly spravit? Předem moc děkuji za radu


Odpověď Eva

Hezký večer, Alenko,

pokud máte pocit, že Vaše nehty po několikaletém používání gel laového systému již nejsou zcela v kondici, tak zcela určitě by to chtělo pro takovou tu první záchranu použít specializovaný produkt, který je určen pro zničené a propilované nehty. Jmenuje se Booster, od značky EMI. Po jeho aplikaci (při správném dodržení dle popisu na našem webu) dochází k okamžitému zpevnění přírodního nehtu.

.

Dále bych Vám určitě dodoručila, pokud píšete, že se Vám začaly dělat odchlipy, abyste zkusila změnit materiál za jiný, který možná bude na Vašich nehtech držet lépe. Například z naší nabídky gel lak Grafen, který nabízíme buď v průhledné variantě jako klasický podkladový gel lak (extrémně pevný, tvrdý, zpevňující) a nebo ve variantě 2v1, kdy výrobce spojil podkladový gel lak s barvou dohromady a zjednodušil a zrychlil tak celý gel lakový systém.

Zde jsou odkazy na cenově zvýhodněnou sadu gel lak Grafen a nebo na jednotlivé produkty:

.

Gel lak nude manikúra 2v1

V každém případě bych ale také chtěla Vám poslat odkaz na to, jak správně aplikovat gel lakový systém a hlavně také, abyste věděla, jak správně odstraňovat, tedy pilovat. Při odpilovávání gel lakového materiálu odstraňujeme cca dvě třetiny materiálu a ta jedna třetina musí na nehtu vždy zůstat. Nikdy tedy nesmíme pilovat až do konce, abychom si nepoškodili nás přírodní nehet. Pokud se materiál odstraňuje celý, až do konce, tedy až na přírodní nehet, tak potom právě dochází k tomu, co píšete, tedy že jsou nehty hodně zničené, oslabené, měkké a tenké. Pozor tedy na to. Zde Vám namátkou dávám odkaz na jeden z barevných gel laků, u kterého máme napsaný velice podrobný postup aplikace a hlavně také to odstraňování. Prosím, rozklikněte si tento produkt a pečlivě si přečtěte ten postup aplikace i odstranění:

.

Mějte se moc hezky a v případě jakýchkoli dalších dotazů mě prosím pište a nebo volejte na číslo 777075875, vždy se Vám budu ráda věnovat. Eva Plachá