Alergie na gel laky

Dotaz Ivana

Dobrý den, mám alergii na běžné gel laky. Prsty mi po aplikaci začnou třetí den svědit, natékat a nehty musím sundat. Přesto se upravených nehtů nechci vzdát. Objevila jsem vaše stránky s tím, že nějaká naděje existuje. Můžete mi, prosím, poradit a doporučit vhodné produkty? Nerada bych zase pořizovala spoustu nových produktů, které nakonec nevyužiji. Gelové nehty si dělám doma a používala jsem gel laky. Kdyby byla možnost objednat si na zkoušku nějaká menší balení nebo startovací sadu, moc bych to přivítala. Děkuji za odpověď. 


Odpověď Eva

Hezký den, Ivanko,
alergií na klasické gel laky rapidně přibývá. Jsme firma, která je na českém i slovenském trhu již 15 let, ale kvůli alergiím jsme se před cca 5 lety specializovali hlavně na prodej hypoalergenní nehtové kosmetiky, která je bez obsahu nejvíce alergizující složky s názvem HEMA. V naší nabídce jsou 3 značky - BIO NAILS, KINETICS a TRUSCADA.

Moc Vás prosíme, abyste si přečetla náš velice podrobný článek, ve kterém radíme, co vše je potřeba udělat a dodržet, aby se alergie znovu nedostavila. Že musíte mít vše nové, hypoalergenní, od A až do Z, včetně pomocných tekutin, pilníků, pěnových pilníků, oprašujících kartáčků či štětců. No a již nikdy se nesmí použít původní produkty, na které byla alergie.

Zde je odkaz na náš článek:

Součástí článku jsou i odkazy na konkrétní produkty. V článku je tedy možnost si vybrat gel lakový systém, Ceramic gel laky (2v1) i gelovou modeláž nebo klasické laky na nehty bez lampy s extra dlouhou výdrží 1 týden, jmenují se Solargel. V naší nabídce jsou samozřejmě i cenově zvýhodněné startovací sady. Najdete je v sekci VŠE PRO ALERGIKY. V této sekci když se budete pohybovat, tak máte jistotu, že se díváte na produkty, které jsou pro Vás vhodné. U konkrétních produktů také vždy sledujte v levém horním rohu označení "No hema". Tyto přípravky jsou tedy těmi, které jsou pro Vás, jako alergičku, nejvhodnější.

Pokud byste chtěla vyzkoušet menší balení, tak určitě vyzkoušejte gel lakový systém "ep no hema" od značky BIO NAILS v gramáži 5 ml. K těmto gel lakům určitě máme i cenově zvýhodněnou sadu:

 

.

Do poznámky objednávky si pak můžete vybrat barevný produkt z této řady:

V popisu každé barevnosti máme uveden velice podrobný postup aplikace gel lakového systému, včetně odstranění. Namátkou vybírám jeden z gel laků:

 

.

Hodně máme také prodávaný Ceramic gel lak 2v1 od značky Kinetics, ale v tomto případě je gramáž produktů větší, 15 ml, neboť značka Kinetics je zaměřena hlavně na profesionálky po celém světě a malé balení produktů vůbec nenabízí :-)) Ceramic gel laky nabízíme ve 26 variantách - barevnosti jsou zaměřeny hlavně na jemné nude tóny.

 

.

Snad Vám tyto informace do začátku na orientaci stačí a samozřejmě, jsem Vám k dispozici i s radami telefonickými na čísle 777075875. Prostě pokud si nebudete čímkoli jistá, tak určitě je lépe zavolat, než udělat nějakou chybku, která se u citlivých žen alergiček nevyplácí. Mějte se moc hezky. Eva Plachá BIO NAILS