Velmi slabé nehty

Kvalitní přírodní nehty má málokterá žena.

Většina potřebuje nehty podpořit nejen kvalitními zpevňovači ve formě laků, ale také speciální výživou ve formě séra, například s obsahem keratiny nebo dalších výživných a posilujících složek. Ideální je použít kombinaci zpevňujícího laku a séra dohromady.

Z naší nabídky určitě doporučíme skvělé hypoalergenní zpevňovače od luxusní značky Kinetics. Je jich spousta. Mezi nejprodávanější patří Nano green shark a Nano rhino. Skvělé jsou ale také zpevňovače Rose gold a White gold či vitamínový zpevňovač Nano seal.

Spolu se zpevňovačem je ideální použít na noc sérum Gold elixír, s obsahem keratiny a koloidního zlata, které výrazně vylepší kvalitu přírodního nehtu. Možná Vás zaujme i luxusní cenově zvýhodněná sada na péči o přírodní nehty, která obsahuje naprosto vše, co potřebujete k dokonalé manikúře, zpevnění, lakování a výživě nehtů i pokožky. Tato sada se jmenuje Startovací sada péče o nehty Aneta Vignerová.

Vždy Vám samozřejmě také rádi poradíme na čísle 777 075 875.
Nebojte se zavolat nám nebo napsat svůj dotaz zde, v on line chatu. Baví nás to a jsme tu pro Vás každý všední den od 9.30 do 17 h, v sobotu od 10 do 12.30 h. Odpovídat Vám bude vždy jedna n nás, z týmu Bio-nails - Eva, Kamila, Nikola. Někdy také Ivan, když my tři v kamenné prodejně máme zákaznice, kterým se věnujeme :-))