Mám velmi slabé nehty. Jaký zpevňovač nehtů nebo výživu použít, aby se zlepšila kvalita přírodních nehtů?

Kvalitní přírodní nehty má málokterá žena.

Většina potřebuje nehty podpořit nejen kvalitními zpevňovači ve formě laků, ale také speciální výživou ve formě séra, například s obsahem keratiny nebo dalších výživných a posilujících složek. Ideální je použít kombinaci zpevňujícího laku a séra dohromady.

Z naší nabídky určitě doporučíme skvělé hypoalergenní zpevňovače od luxusní značky Kinetics. Je jich spousta. Mezi nejprodávanější patří Nano green shark a Nano rhino. Skvělé jsou ale také zpevňovače Rose gold a White gold či vitamínový zpevňovač Nano seal.

Spolu se zpevňovačem je ideální použít na noc sérum Gold elixír, s obsahem keratiny a koloidního zlata, které výrazně vylepší kvalitu přírodního nehtu. Možná Vás zaujme i luxusní cenově zvýhodněná sada na péči o přírodní nehty, která obsahuje naprosto vše, co potřebujete k dokonalé manikúře, zpevnění, lakování a výživě nehtů i pokožky. Tato sada se jmenuje Startovací sada péče o nehty Aneta Vignerová.

Vždy Vám samozřejmě také rádi poradíme na čísle 777 075 875.
Nebojte se zavolat nám nebo napsat svůj dotaz zde, v on line chatu. Baví nás to a jsme tu pro Vás každý všední den od 9.30 do 17 h, v sobotu od 10 do 12.30 h. Odpovídat Vám bude vždy jedna n nás, z týmu Bio-nails - Eva, Kamila, Nikola. Někdy také Ivan, když my tři v kamenné prodejně máme zákaznice, kterým se věnujeme :-))