Zničené nehty po akrylových nehtech

Dotaz Barbora

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, mám velmi zničené nehty po akrylových nehtech (tedy dlouhodobé odbrušování nehtové ploténky) a konečně jsem se odhodlala vrátit se k přírodním nehtům. Potřebuji tedy nechat to zničené odrůst. Existuje něco, co by růst nehtů značně urychlilo (kromě vitamínů a stravy)? Mám doma Shark nano zpevňovač a gold elixir, ale mohu přidat/dělat ještě něco navrch k tomuto? Moc děkuji!

 


Odpověď Eva

Hezký den, Báro, velice mě těší, že již máte od nás dva produkty, které jste velice správně zvolila, tedy zpevňovač Shark a keratinové sérum Gold elixír. Pokud chcete ještě k těmto dvěma produktům něco přidat, tak určitě doporučím ještě jeden zpevňovač nehtů, který byste střídala se Sharkem. Prostě jednou byste použila ten, podruhé ten. Jedná se o Nano rhino, zpevňovač, který jako jediný z nabídky značky Kinetics dokáže do přírodního nehtu uvolňovat po dobu tří dnů výživné a vitamínové složky. Zde je odkaz na něj:

.

Na tento zpevňovač ještě můžete nahoru aplikovat Nano shark, protože má krásný lesk a další vrstva nehty ještě více zpevní. Na urychlení růstu nehtů by určitě pomohla i čistá keratina, produkt, který obsahuje emulzi keratiny v kapátku. Zde je odkaz:

.

Další variantou pomoci je produkt Booster od značky EMI, se kterým máme velice dobrou zkušenost, ale je potřeba upozornit na to, že tento produkt je potřeba vytvrzovat v lampě. Nejedná se o gel, postup aplikace tohoto produktu je specifický, kdy se začíná zafénováním produktu do přírodního nehtu a následném vytvrzení. Odkaz je zde:

.

Vzhledem k tomu, že dotazy ohledně zničených, lámajících, třepících a slabých nehtů nám chodí denně, tak mě ještě dovolte, abych Vám zkopírovala odpověď, kterou jsem zasílala jiné paní:


 

 

Hezký den, Martino, co se týká problémů s lámajícími a třepícími se nehty, tak určitě pro Vás máme řešení. Velice by nám pomohlo, kdybychom věděli, jakou konkrétní práci vykonáváte a jak moc máte nehty namáhané, ale nevadí, i když jste tohle neupřesnila, tak samozřejmě rádi poradíme. Ale předtím, než doporučíme produkty z naší nabídky, tak bychom Vám chtěli dát i takové ty obecné rady, které možná víte, ale možná také ne :-)) Čistící prostředky hodně oslabují přírodní nehty. Proto Vám při úklidu doporučujeme používat kvalitní rukavice, které zabrání styku nehtů s chemickými složkami, které nehty vysušují a oslabují.

Kvalitu přírodního nehtu také výrazně ovlivňují hormonální změny - těhotenství, kojení, období přechodu a případné onemocnění, jako je například štítná žláza či cukrovka. Velkým "nepřítelem" je také vysoký dlouhodobý stres, který samozřejmě také bude mít vliv.... Vždy je ideální se zaměřit na pestrou stravu, včetně potravních doplňků na podporu kvality nehtů. V lékárnách Vám jistě rádi poradí. Nám osobně se velmi osvědčily řasy Spirulina, Chlorella a také máme velmi dobrou zkušenost s kolagenem. Oslabené nehty je ideální udržovat spíše krátké a zkracovat je profesionálním pilníkem té nejjemnější hrubosti, tedy 240/240.

Z naší nabídky jsou to například tyto:

.
.

Nehty se snažte pilovat vždy jedním směrem, ale když se to nepodaří, tak nevadí. A nyní již ke konkrétním produktům. Máme pro Vás více variant možností, je již pak na Vás, pro které se rozhodnete, které Vám budou více sympatické. Nejvíce máme prodávané klasické zpevňovače nehtů a do kombinace k těmto zpevňovačům našim zákaznicím doporučujeme keratinové výživné vitamínové emulze. Nejedná se o laky, ale o séra, která se vtírají přímo do celé plochy nehtu a kůžičky a nebo v případě, že je nehet nalakovaný, tak do okolí nehtů, tedy kůžičky. Zde jsou odkazy na více produktů - zpevňovačů a také na více keratinových výživ z naší nabídky:

.
.
.
.
.

Pokud Vás tyto produkty zaujmou, tak zcela jistě pro Vás máme i nabídku cenově zvýhodněných startovacích sad, ve kterých najdete i námi doporučené produkty s cenovým zvýhodněním 20%

Další variantou, jak podpořit kvalitu přírodních nehtů, je prastará japonská metoda úpravy přírodního nehtu P shine. Je to sice trošku běh na delší trať, ale určitě když se vydrží, tak se s touto metodou dokáží nehty krásně ozdravit a vyživit. U produktů máme velice podrobné video aplikace.

Zde je odkaz:

Vysoký lesk přírodního nehtu můžete stále udržovat speciálními leštičkami na přírodní nehty:

.
.

 

Další variantou pomoci je produkt Booster od značky EMI, se kterým máme velice dobrou zkušenost, ale je potřeba upozornit na to, že tento produkt je potřeba vytvrzovat v lampě. Nejedná se o gel, postup aplikace tohoto produktu je specifický, kdy se začíná zafénováním produktu do přírodního nehtu a následném vytvrzení.

Odkaz je zde:

.

Mějte se moc hezky a v případě jakéhokoli dalšího dotazu pište nebo volejte na číslo 777075875. Eva Plachá BIO NAILS