Kde dělám chybu, nedrží mně gelové nehty

Dotaz Michaela

Dobrý den, používám vaše hypoalergenní výrobky. Stále se peru s výdrží materiálu na gelové nehty. Co dělám špatně? Snažím se přípravu nehtů dělat důkladně a stejně během týdne se mi stane, že 2-3 nehty se úplně odchlípnou. 

Postup přípravy gelových nehtů:

Bruskou odstraním starou modeláž, nehet očistím štětečkem a cleaner, nanes dehydrator ( nail fresh) nechám chvilku zaschnout, nanesu přilnavač ( ultra acid Free) dám na 10s do UV/LED lampy a pak nanesu silnější vrstvu gelu UV BB gel rose Truscada. Než se objevila alergie tak jsem používala různé značky a vše drželo dobře. Moc děkuji za případné rady. Přeji hezký den ????

S pozdravem Míša 


Odpověď Eva BIO-nails

Hezký den, Michaelko,
moc ráda Vám budu nápomocna s radami ohledně aplikace gelových materiálů a také podrobným postupem, jak na to, aby vše hezky drželo, jak má, bez odchlipů či nedostatečné výdrže.  U aplikace gel laku nebo gelové modeláže je možné udělat spoustu chyb. Nejdůležitější je vždy správná předpříprava nehtů a samozřejmě i následná správná aplikace gelových produktů tak, jak je doporučeno a hlavně, bez stečení produktu ke kůžičce :-)) Píšete, že si myslíte, že všechno děláte správně. Určitě ale s jistotou mohu říci, že aplikaci samotného gelu nelze dělat tak, jak popisujete, tedy že po předpřípravě nehtů nanesete  silnější vrstvu gelu. Je potřeba postupovat tak, že nejdříve na nehet nanesete EXTRÉMNĚ TENKOU vrstvu gelu (podkladovou), vytvrdíte a teprve poté nanesete silnější vrstvu gelu (modelovací). Po setření výpotku je ideální povrch gelu přepilovat pěnovým pilníkem, oprášit štětečkem, očistit Cleanerem a poté aplikovat barevný gel či gel lak ve dvou tenoučkých vrstvách a na závěr TOP. S každou vrstvou gelu je potřeba udělat "zabalení" nehtu, tedy přetáhnout i volný okraj nehtů gelem. 

Může se stát, že existují ženy, kterým "nesedí" jednofázové gely, tedy gely 2v1, což jsou gely podkladové a modelovací zároveň. V takovém případě je velice důležité si koupit speciální podkladový gel, tedy gel, který byl vyvinut pouze pro to, aby extrémně dobře přilnula tato první podkladová vrstva a poté, díky této silné základně, aby byla dobře "udržena" celá následná gelová modeláž. Tento podkladový gel se nanáší jako první, v extrémně tenké vrstvě a po jeho vytvrzení se následně aplikuje gel jednofázový 2v1, tedy například ten, co od nás máte - BB gel rose od Truscady.
 
Nyní Vám napíšu odkaz na podkladový produkt, který Vám doporučuji použít jako první vrstvu
 
strong-base-vitamin-15
 
Vzhledem k tomu, že jsem nedávno odpovídala jiné zákaznici na podobný dotaz, ohledně výdrže gel lakového systému. dovolím si Vám nyní přeposlat to, co jsem jí zasílala, ohledně podrobného postupu, co se týká předpřípravy nehtů a následné aplikace gelových produktů. Součástí této mé odpovědi jsou i podrobné videopostupy, jak gel lakového produktu, tak také gelové modeláže, Prosím, přečtěte si tuto mou velice podrobnou odpověď, pročtěte si ten postup a zkuste popřemýšlet, zda třeba v něčem (kromě té silné vrstvy gelu) neděláte ještě nějakou chybku :-))
 
Zde je odkaz na našich stránkách v sekci Dotazy 
 
 
Zde je video návod gelové modeláže s produkty značky BIO-nails

 
Mějte se moc hezky a pokud cokoli dalšího budete potřebovat, tak samozřejmě pište nebo ještě lépe volejte na níže uvedené telefonní číslo, vše s Vámi ráda proberu.
 
Eva
 

 
Odpověď Michaela
 

Moc děkuji za rychlou odpověď. Jste nejlepší!!! 

Už teď vidím více chyb. každopádně co nejdříve jdu objednávat!!!
Ještě jednou moc děkuji a přeji hezký sluníčkový den ☀️