Zpevňující lak na nehty

Dotaz Lucie

Dobrý den, od přírody mám hrozné nehty, nízko lůžka, takže než mi nehet přeroste přes prst, tak je roztřepený. Zkoušela jsem gelovky, ty mi vadí a nehet je pak ještě horší. Nehty mi rostou hrozně pomalu. Potřebovala bych lak, který nehet opravdu zpevní. Existuje něco takového? Mám Extreme hardener od Dermacolu a ten mi nepomáhá. Děkuji


Odpověď Eva

Hezký den, slečno Lucie,

určitě máme pro Vás řešení, z nabídky naší profesionální hypoalergenní nehtové kosmetiky značky Kinetics. Na Váš typ nehtu je jako dělaný zpevňující lak, který se jmenuje Nano rhino. Jedná se o opravdu skvělý rychleschnoucí lak, který je zatonovaný jemnou nude barvou, na nehtu pak vypadá velice přirozeně a elegantně. Tento lak bych Vám tedy doporučila a k němu ještě určitě i vrchní ukončovací lesk, který celému lakování dodá luxusní gelový efekt. Vše pak odlakujete jakýmkoli odlakovačem a nebo odlakovači z naší nabídky, přímo od značky Kinetics.

Zde jsou odkazy:

.
.
.
.

Pokud by Vás lákal spíše průhledný zpevňovač nehtů, tak určitě mohu doporučit od téže značky skvělý Nano shark. Tento produkt je taktéž úžasný na zpevnění přírodního nehtu.

Můžete si jej koupit buď samostatně a nebo v cenově zvýhodněných sadách:

.
 

Na jakýkoli podkladový zpevňující lak můžete dále nanášet i barevný lak a ukončovací Top. To již záleží na Vás. Zpevňovače i laky jsou natolik kvalitní, že vydrží na přírodním nehtu cca 1 týden. Zde je odkaz na barevné laky na nehty Solargel:

 

Do kombinace k jakémukoli zpevňovači či barevnému laku doporučuji používat i emulzi Gold elixír. Alespoň jednou denně, nejlépe na noc:

.

Pokud budete mít jakékoli další dotazy, tak pište nebo volejte na číslo 777075875, vždy se Vám budu ráda věnovat. Eva Plachá BIO NAILS