Změkčovač kůžičky

Dotaz Tereza

Dobrý den,

Chtěla bych se s vámi poradit, jak aplikovat gel na změkčení / odstranění nehtové kuzicky. Nejsem odborník, jsem laik co rád pečuje o své nehty a ruce aby nějak vypadali. Pracuji jako personalista takže moje ruce jsou dobré vidět. Okolo nehtů Tak nějak všude se mi dělá opravdu nehezka ztvrdla kůže, kterou když ostříham, přijde mi, že se dělá ještě víc. Můžete s tím prosím poradit? Zmekcujici krémy jsem vyzkoušela a mají malý a krátký účinek.

Velice děkuji

S pozdravem Tereza


Odpověď Eva

Hezký večer, Terezko,

     na úpravu a změkčení kůžičky existují specializované produkty, které jsou úžasné v tom, že kůžičku během dvou sekund nádherně změkčí a usnadní tak její následné odstanění
 
Díky tomu se Vám pak podaří přerostlou kůžičku z nehtu "seškrábnout", zbývající kůžičku pak následně zatlačit co nejdále pomocí speciálního kovového zatlačovače. Tím se ten zbytek kůžičky "zvedne" a je připraven k dokonalému odstranění za pomoci speciálního úžasně funkčního seřezávače kůžičky Wirmet.
 
Takto profesionálně odstraněná kůžička pak nedorůstá tak rychle a následné případné lakování samozřejmě vypadá lépe a není tak brzy vidět odrost :-))
Poté, co je kůžička odstraněna, je ideální zbytky změkčovače kůžičky setřít za pomocí kousku buničiny, navlhčené vodou. Je to z toho důvodu, aby nám pak následné laky dobře držely ne nehtu. 
Samozřejmě je také ale nutné se kůžičce věnovat ještě denně, a to nejlépe na noc, vtíráním výživy ve formě grepových kapek, které luxusně kůžičku hydratují a zbavují té tvrdosti a pevnosti. Tyto grepové kapičky máme velmi chválené a prodávané. Některé zákaznice si je dávají i vícekrát za den, po umytí rukou. Kdo si na to vzpomene, tak to je pak bomba :-)) Většina žen si ale během dne nevzpomene tento produkt použít, tak proto jej doporučujeme alespoň jednou denně, na noc, aby kapky měl šanci co nejdéle působit
 Pokud byste měla zájem si dělat dokonalou, opravdu profesionální manikúru a lakování nehtů, tak se prosím podívejte na náš podrobný postup manikúry a aplikace laku na nehty hypoalergenní značky Kinetics, jsou tam i odkazy na konkrétní produkty.
     Mějte se moc hezky, snad Vám má odpověď alespoň trochu pomohla :-)) Pokud cokoli dalšího se budete chtít zeptat, tak se samozřejmě ptejte dále.
     Hezké dny přeje Eva