Doporučení sady gelová modeláž

Dotaz Petra

Dobrý den,

Dobry den. Prosim o radu. Jelikoz jsem zacatecnik, jakou sadu by jste mi doporucila. Na gelove nehty chodim pravidelne, postup znam. Zatim by jsem zkousela na sobe, ale postupem casu i kamaradkam. Nejsem alergik. Ale radeji by jsem volila kvalitnejsi lampu, pilnik,brusku, vyrobky atd. Muzete mi poradit?Nebo je potreba dojet za vama do Zlina? Jsem z H.L. 

Predem dekuji Petra


Odpověď Eva

Hezký den, slečno Petro,

     moc mě těší Váš zájem o koupi produktů z naší nabídky a samozřejmě Vám moc ráda poradím. Co se týká sady na gelové nehty, tak tu v naší nabídce samozřejmě máme, jsou v ní pouze ty nejdůležitější produkty, žádné zbytečnosti navíc :-)) Naše sada je zaměřena na velmi kvalitní profesionální hypoalergeenní produkty a je nastavena samozřejmě i s lampou, s cenovým zvýhodněním mínus 20%. V sadě jsou naše nejprodávanější uv/led gely nejnovější generace, od holandského výrobce, se kterými máme vynikající zkušenosti, zákaznice si je velmi chválí. Do sady si můžete vybrat jakýkoli 15 ml BB gel fiber, a to buď v průhledné variantě nebo poloprůhledné či krycí barvě. Nabídka těchto gelů je velmi široká :-))
Odkaz na tuto sadu je zde
     Pokud byste si u nás zároveň se zvýhodněnou sadou pořídila i brusku, tak určitě bychom Vám i na ni dali slevu, a to 15%.
Pro domácí využití máme nejvíce prodávané tyto brusky
 
     Dále máte možnost si zakoupit i profesionální značkovou brusku.
 
     Další z možností je nákup cenově zvýhodněné sady na gelovou modeláž s bruskou, ale v této sadě jsou jen maličké 5 ml gely, které zkrátka dlouho nevydrží :-)) Sada je zkrátka nastavená tak, aby žena vše měla k dispozici, v rámci možností co nejlevněji a mohla si gelovou modeláž vyzkoušet, ale pak se hned velmi brzy musí dokupovat gely :-))
     Pokud byste měla možnost přijet za námi do Zlína, tak to by bylo naprosto ideální, neboť osobně se celá gelová modeláž vysvětluje mnohem lépe a také byste si na místě mohla prohlédnou všechny gely, jak ve skutečnosti vypadají, včetně barevných gelů, které se skvěle vybírají dle skutečných vzorkovníků :-)) Takže pokud by se Vám fakt chtělo přijet, tak to by bylo super, uvařila bych Vám kafíčko či čaj a opravdu pečlivě a ráda bych se Vám věnovala. Otevřeno máme každý všední den od 9.30 do 17 hodin. Soboty jsme nyní zavřeli, později se ale opět vrátíme k původní otevírací době.
      Pro jistotu Vám zde ještě píšu i podrobný postup manikúry a aplikace gelové modeláže
 
     Pokud cokoli se ještě budete ctít zeptat konkrétněji, tak prosím kdykoli volejte na číslo 777075875, určitě se Vám budu ráda věnovat a budu se snažit telefonicky vše vysvětlit a poradit :-))
     Mějte se moc hezky a ať se Vám daří. Eva