Vhodný gel na baby boomer

Dotaz Zdeňka

Dobrý večer, Ráda bych vyzkoušela vaše produkty ve svém salonu, vzhledem k množství nabízených produktů se raději rovnou zeptám, doporučili by jste mi modelovací průhledný narůžovělý gel vhodný přes baby boomer? Děkuji Zdeňka


 Odpověď Eva

Hezký den, paní Zdeňko,

velmi nás těší Váš zájem o vyzkoušení našich produktů. Jsme firma, která se specializuje na prodej profesionální hypoalergenní nehtové kosmetiky značek BIO NAILS, KINETICS a TRUSCADA. Pokud jste profesionálka, tak určitě je pro Vás velice výhodné, abyste se na našem webu registrovala a zaslala nám kopii Vašeho ŽL (stačí na Whatsapp na číslo 777075875). Poté Vám ihned schválíme velkoobchodní ceník, kdy máte u nás možnost nakupovat s velkými slevami, které se pohybují od 10 % do 30 %.

Navíc u nás celoročně probíhají různé cenově zvýhodněné akce, jako například v tomto měsíci, 2 + 1 zdarma na veškeré gel laky Shield nebo veškeré klasické laky na nehty Solargel od hypoalergenní značky Kinetics.

 

Zároveň Vás zveme k nám do naší kamenné prodejny ve Zlíně, a to ve čtvrtek 14. 3. 2024, kdy probíhá náš tradiční Den otevřených dveří, kdy můžete využít slevu 20% na celý náš sortiment a zároveň obdržet luxusní dárek v hodnotě 1200 Kč a zúčastnit se losování o velice hodnotné profesionální sety produktů značky Kinetics.

A nyní již k Vašemu dotazu. Co se týká doporučení průhledného narůžovělého gelu, který je vhodný přes baby boomer, tak určitě by to mohl být jeden z těchto našich nejprodávanějších BB gelů fiber s obsahem skelných vláken, u kterých máme zároveň i videoukázku barevností:

.
.
.
.
.

Mějte se moc hezky a pokud budete mít jakékoli další dotazy, tak samozřejmě pište na info@bio-nehty.cz a nebo volejte na 777075875. Vždy se Vám budeme rádi věnovat. Eva Plachá BIO NAILS