Podkladový gel lak na hodně poškozené nehty

Dotaz Pavlína

Dobry den, paní Plachá.

Ráda bych Vas poprosila o radu. Řeším své hodně poškozené nehty, ale proto, že pracuji jako zdravotní sestra, nemohu svůj problém vyřešit nehtovou modeláží apod. Vyzkoušela jsem snad všechny, abych své lámavé a roztřepené nehty dostala trošku dopořádku, ale nedařilo se mi. Před týdnem jsem na internetu našla (snad novinku) Rubber base a top. Nikdy jsem o tom neslyšela. Rozhodla jsem se oba vyrobky vyzkoušet. Asi to bude znít legračně, že nyní, když mi oba výrobky už pátý den drží bez poškozeni na nehtech, skáču radostí... ale tohle je u mě opravdu rekord :) .U Vás v obchůdku jsem se dočetla, ze existuje i jiný nový zázrak na problenatické nehty. Jmenuje se Grafen. Paní Plachá, prosím Vás, jaký je rozdíl mezi Rubber a Grafen? Vůbec se v tom nevyznám a veřím tomu, že mi určitě poradíte. Mnohokrát Vám děkuji za Vaš čas a za rady. Jste velice sympatická a milá paní a já Vám moc a moc fandím.

S pozdravem Pavlína 


Odpověď Eva

Hezký večer, Pavlínko,

     moc děkuji za Váš milý dotaz a budu se Vám snažit co nejlépe odpovědět. 
 Produkty Rubber base patří mezi nejnovější v gel lakovém systému a jsou velmi oblíbené u těch zákaznic, které chtějí mít zdravě vypadající  a zároveň zpevněné nehty. Rubber base mají tu výhodu, že se jedná a podkladové gel laky s obsahem přírodního kaučuku, který se na nehtech chová velmi přirozeně a pružně. Tento produkt je vhodný spíše na kratší nehty a je také nazýván tzv. "nahou manikúrou", neboť  se prodává jak v průhledných variantách, tak také v jemně průhledně zatónovaných do růžova nebo do tělova. Pro zdravotní sestry tedy ideální produkt a pokud Vám vyhovuje tím, že skvěle drží, není důvod jej měnit :-))
Zde je odkaz na mých stránkách na Rubber base produkty, které nabízíme ve více barevných provedeních:
     Co se týká podkladového gel laku Grafen, tak ten je, co se týká zpevnění přírodního nehtu a výdrže tzv. "jiné kafe" :-)) Grafen je naprosto unikátním, luxusním produktem, který v nabídce podkladových gel laků, co se týká zpevnění přírodního nehtu, skutečně nemá konkurenci. Je to tak zpevňující produkt, že se zcela vyrovná svou pevností a výdrží gelovým nehtům Svou konzistencí je malinko hustější a dá se s ním krásně ve druhé vrstvě udělat i C oblouk, tedy je možné s ním udělat i modeláž, pokud budete chtít. Díky C oblouku je pak nehet nejen tvarově hezčí, ale také mnohem více odolnější vůči nárazům. I velmi manuálně namáhané nehty tak díky Grafenu vydrží mnohem déle. Grafen se nabízí nejen v průhledné variantě, ale také v různých zatónováních, ať už do růžova nebo do tělova. Grafen je za poslední rok naším nejprodávanějším a zároveň nejvíce chváleným produktem, jak u žen pro domácí využití, tak také profesionálek. Já sama Grafe používám, protože mé nehty nikdy nebyly nijak moc kvalitní a to zpevnění je tak výrazné, že si to člověk ani neumí pak představit, být bez tohoto produktu na nehtech :-))
Zkrátka já osobně nedám na Grafen dopustit a skutečně upřímně Vám jej doporučuji. Ať už průhledný nebo jemně poloprůhledně zatónovaný.
Zde je odkaz na mých stránkách na podrobný postup aplikace gel lakového systému  Grafen
Dále jen pro informaci zde uvádím odkaz na sadu gel lak Grafen, abyste věděla, co vše je ideální k tomuto systému mít
     Mějte se moc hezky a v případě jakýchkoli dalších dotazů mě neváhejte dále kontaktovat, vždy ráda odpovím.
Eva
 

 
Odpověď Pavlína
 
Pěkný večer, paní Plachá.
 
Mnohokrát Vám děkuji za zcela dokonalou odpověď na můj dotaz. Dekuji i za odkazy, které jste mi poslala. Nikde jsem tak podrobné vysvětlení nenašla. No, to byl vlastně duvod, proč jsem Vam napsala :).
Přeji Vám krásnou dobrou noc i překrásné nadcházející jarni dny.
Se srdecným pozdravem Pavlína.