Nehty po sundání akrylu

Dotaz Jana

Dobrý den ,po 7 letech chci sundat akrylove nehty. Čekám, že to bude hrůza. Můžu nějakým vaším produktem zlepšit stav a urychlit regeneraci? Děkuji Jana


Odpověď Eva

Hezký den, Jani, co se týká regenerace nehtů po sundání akrylové modeláže, tak určitě bych Vám doporučila kombinaci dvou produktů. A sice speciální výživný a zpevňující lak na nehty Nano rhino s krásnou nude barvou, který dokáže po dobu 3 dnů do přírodního nehtu uvolňovat výživné, vitamínové a zpevňující látky. K tomuto laku doporučuji používat i ukončovací vysoce leský TOP, který dodá lakování vysoký gelový lesk.

K těmto lakům pak do kombinace určitě doporučím speciální výživné sérum s obsahem keratiny, koloidního zlata a panthenolu. Nejedná se již o lak, ale o emulzi, která se vmasírovává do okolí nalakovaného nehtu, nejlépe vícekrát za den, pokud si nevzpomenete, tak alespoň jednou denně na noc :-))

Zde jsou odkazy na doporučené produkty:

.
.
.

Pokud byste například o víkendu nechávala nehty odlakované, tak je ideální Gold elixír vmasírovávat do celé plochy nehtu a kůžičky. Můžete používat i skvělou léčivou mast s koloidním stříbrem:

.

Nehty si zkracujte pouze profi pilníkem jemné hrubosti, například 240/240 a povrch nehtu je dobré jemně srovnávat profi pěnovým pilníkem, až do úplného odrostu akrylového materiálu.

.
.

Mějte se moc hezky. Eva Plachá BIO NAILS