Individuální školení v době lockdownu

Dotaz Martina

Dobrý den chtěla bych se zeptat na školící kurz na nehty kdy by bylo možné . Děkuji za info


Odpověď Eva

Hezký den, Martino,
     moc Vám děkujeme za Váš zájem o školení gelové modeláže u nás ve Zlíně, moc nás to těší :-))
Naše individuální kurzy gelové modeláže probíhají ve vyhrazených prostorách naší kamenné prodejny, která je neustále otevřena, neboť jsme svým zaměřením drogistické a kosmetické zboží, s nabídkou dezinfekcí i nano roušek či látkových roušek.  Takže jsme vždy otevřeni spolu s potravinami a ostatními drogeriemi. 
Situace je však jiná, co se týká individuálních školení, ty bohužel v této době nemáme možnost provádět, neboť se v podstatě jedná o službu, která není v současné době povolena. Proto, pokud byste měla zájem o školení u nás, můžeme si spolu nezávazně dohodnout nějaký termín, s tím, že bychom si společně pár dní před jeho uskutečněním dávali vědět, zda bude, či ne. Vzhledem k tomu, že nikdo z nás neví, co bude za pár dnů, se nyní takto se zájemkyněmi o kurz domlouváme. Zkrátka si zkusíme dohodnout nějaký konkrétní termín, s tím, že to je padesát na padesát :-)) Možná se to uskuteční, možná ne, pokud ne, tak opět budeme hledat další vhodný termín. Všechny lednové termíny jsme nyní museli rušit, neboť vládní opatření byla prodloužena do 20. 1. 2021. Veškeré zájemkyně, které se u kurz zajímaly před Vámi, nyní přehlašujeme na únor. Momentálně tedy by nejbližší možný termín školení byl i pro Vás v nějakém únorovém či březnovém termínu.
Pokud byste tedy měla zájem, tak Vás poprosíme o telefonní číslo na Vás. Spojila by se s Vámi jedna z našich školitelek, a to buď Ing. Petra Ducháčková (salon Beautyful Zlín)  nebo Bc. Ivana Zlámalová.(salon Orchidea Otrokovice). Společně byste pak zvolily konkrétní termín, který by vyhovoval Vám oběma. 
     Mějte se moc hezky a ať se vše daří. 
Eva