Opakovaně stržený nehet

Dotaz Kristýna

Dobrý den, ráda bych se zeptala na můj problém. Již v minulosti jsem měla několikrát strhnutý nehet na chirurgii z důvodu zarůstání. Je tomu už deset let. Pokaždé, když začal růst, tak byl roztřepený, nažloutlý či jsem si ho pak po stranách sama opět strhla, jelikož při růstu mě to tlačítko. Teď na noze na palci bohužel nemám žádný nehet, pouze malý kousek uprostřed. Je fungian na tohle vhodný? Nebo co by pomohlo na rychlý a správný růst nehtu? Děkuji vám za odpověď a předem se omlouvám. Stydím se totiž s tím někam zajít, aby mi udělali třeba umělý nehet a abych mohla nosit otevřenou obuv.


Odpověď Eva

Hezký den, Kristýnko, co se týká regenerace nehtů a podpory jeho růstu, tak Fungianem určitě žádnou chybu neuděláte, i když se spíše jedná o produkt, který má dezinfekční a antimykotické účinky. Zároveň bych Vám určitě doporučila léčivou tekutinu Koloidní stříbro ve spreji, a to v síle 50 ppm. Určitě je také vhodná i léčivá mast s obsahem koloidního stříbra. Dále regenerační sérum na nehty s obsahem keratiny, panthenolu a vitamínových složek. Jedná se buď o produkt Gold elixir a nebo Keratin. Všechny tyto produkty budou navzájem působit synergicky, to znamená, že jeden bude podporovat účinky druhého a tím se celkově zlepší konečný výsledek.

Občas, pokud někam půjdete a bude Vám záležet na tom, aby nehet dobře vypadal, je ideální si nehet nejdříve povrchově zmatnit pěnovým pilníkem, oprášit, poté odmastit za použití Fungianu nebo Antifungal solutionu a poté aplikovat lak na nehty Nano rhino, i na místa, kde není nehet, tedy na kůži. Tak by měl alespoň pár dnů vydržet i mimo nehet nebo alespoň ten jeden den, kdy se někam jde :-)) Stejně tak by mohl dobře držet i lak Antifungal silver gel. Pro závěrečný plastický gelový efekt pak použijete ukončovací lesk Solargel Top.

Vše pak následně odlakujete kdykoli odlakovačem. Na zapilovávání poškozeného nehtu určitě také doporučím velice tenký zúžený pilník Bio nails, kterým se díky jeho tenkosti dostanete i do problematických míst poškozeného nehtu. Samozřejmě již pak bude na Vás zda si nakoupíte úplně vše, co doporučuji a nebo zvolíte pouze některé z produktů :-))

Jinak pokud byste chtěla zajít k nějaké šikovné pedikérce, která by Vám domodelovala gelový nehet tak to určitě můžete a opravdu nemáte vůbec žádný důvod se stydět. Pedikérky jsou na tyto případy zvyklé, věřte, že opravdu nejste sama s těmito problémy, je Vás naopak hodně. A pedikérky jsou na to zvyklé a jsou zde od toho, aby každému zákazníkovi co nejvíce pomohly nejen zdravotně, ale také esteticky.

Takže gelový či gel lakový nehet by Vám určitě bez problémů udělaly, to mě věřte :-))

Zde jsou odkazy na doporučené produkty z naší nabídky:

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Mějte se moc hezky a ať se Vám nehet dá brzy do pořádku. Přeji krásné letní dny. Eva Plachá BIO NAILS tel. 777075875