Zpevnění přírodního nehtu gelem

Dotaz Jana

Dobrý den, již několik dní obhlížím Váš produkt BB gel Fiber. Jsem alergická na gel laky a vyzkoušela jsem Vaše Solargely. Nemohu říct, že bych nebyla spokojená, ale bohužel mám velmi namáhané ruce a manikúra mi nevydrží déle než 5-6 dní. Kromě toho nesnesu dlouhodobou nedokonalost na svých nehtech, což souvisí í s mým zaměstnáním. Chtěla bych výrobek vyzkoušet, ale jako zpevnění přírodních nehtů. Je to vůbec možné aplikovat na přirozený nehet bez výrazné modeláže? Děkuji za odpověď. Jana


Odpověď Eva

Hezký den, Jani, velice nás těší Váš zájem o naše celoročně nejprodávanější produkty BB gely fiber s obsahem skelných vláken. Nabídka těchto gelů je obrovská, od průhledného až po zatonované do různých krásných barevností mléčna, béžova, růžova, broskvova, bez glitru či s glitrem :-)) Gramáže jsou 5ml, 15 ml, 30 ml a 50 ml. Je tedy možné si nejdříve i v maličkém 5 ml balení tento produkt vyzkoušet.

BB gely fiber jsou určeny pro citlivé ženy alergičky, neobsahují totiž složku HEMA, takže jsou pro Vás vhodné. Určitě je můžete vyzkoušet pouze na to zpevnění přírodního nehtu!! Tento gel je na to vhodný, neboť se jedná o gel tzv. jednofázový, který je 2v1, tedy podkladový a modelovací zároveň. Nemusíte ale samozřejmě nic modelovat, stačí pouze pečlivě předpřipravit Vaše přírodní nehty ve smyslu zmatnění pěnovým pilníkem, oprášení, očištění Cleanerem, pak dehydrator a pokud možno, tak raději i přilnavač gelu.

Poté můžete aplikovat jednu nebo dvě tenčí vrstvy BB gelu a na závěr dát ukončovací lesk, neboli Top, ideálně bezvýpotkový, který je na aplikaci rychlejší. Tomuto postupu se říká "zpevnění přírodního nehtu gelem". Zde jsou odkazy na BB gely i ukončovací TOP pro alergiky:

Pokud budete mít jakékoli další dotazy, tak samozřejmě pište nebo volejte na číslo 777075875. Eva Klug Plachá BIO NAILS