Regenerace a ošetření nehtu po akrylu

Dotaz Radka

Dobrý den,

chtěla jsem Vás požádat o radu ohledně dost zničených nehtů po sundání akrylových.Jelikož jsem si nehty sundala sama,dost jsem poničila i svůj nehet a potřebovala bych nutně regeneraci a zpevnění svých přírodních,teď slabých a dost lámavých.Sundané mám již 2 měsíce a nelepší se,regeneruji olejíčkem a lakem od Alverde,bohužel bez úspěchu. Prosím mohla by jste mi doporučit nějaké přípravky od Vás?

Předem děkuji za odpověď Radka


Odpověď Eva

Hezký den, Radko,

     s tímto dotazem se setkávám velmi často. Neprofesionální odstranění akrylové nebo gelové modeláže s sebou přináší většinou velké poškození přírodního nehtu, neboť ženy v rámci domácího odstranění materiálu nedokáží odhadnout, kdy již mají pilování ukončit a poškodí si svůj přírodní nehet a nebo se také velmi často stává, že doslova "urvou" materiál násilím a s ním i část svého přírodního nehtu. Tím se samozřejmě nehty výrazně poškodí, oslabí a ztenčí. Takto poškozený nehet  pak neobstojí při běžné každodenní činnosti a pokud se ihned nezpevní vhodným produktem, tak se při každodenní činnosti  dále oslabuje. 
Nehet je možno zpevnit prakticky okamžitě přípravkem, který se jmenuje Nail booster. Je však potřeba mít k tomuto přípravku uv/led lampu. Pokud byste ji měla k dispozici, tak tento přípravek je ideální, řeší zpevnění nehtu zkrátka okamžitě. Zde je odkaz na uv/led lampu pro domácí využití a zároveň doporučený  produkt:
Pokud byste měla uv/led lampu, tak na výrazné zpevnění je ideální gel lakový systém Grafen, který nehty opravdu neskutečně zpevní a díky němu je možné mít krásně tvrdé, přitom přirozeně vypadající nehty. Výdrž je až 3 týdny. Zde je odkaz na tento produkt samostatně a zároveń na cenově zvýhodněnou sadu, která obsahuje naprosto vše k tomuto gel lakovému systému:
nebo tónované
Pokud byste měla zájem o produkty, které jsou klasické, tedy samoschnoucí na vzduchu, tak bych Vám určitě doporučila kombinovat dva proukty, a sice zpevňovač nehtů, ať už v průhledné variantě nebo jemně zatónovaný do průhledně růžové barvy nebo rpůhledně mléčné barvy a k tomu speciální produkt s obsahem keratiny na posílení a vyživení nehtového lůžka:
nebo
Další možností posílení přírodního nehtu je skvělá prastará metoda aplikace P-shine, tedy aplikace přírodního vosku do nehtu\
     Pokud by Vám cokoli nebylo jasné nebo byste se chtěla dále dotazovat, tak prosím pište nebo volejte, vždy ráda odpovím :))
Mějte se moc hezky. Eva
  • Home
  • Design Shoptetak.cz

    Přihlaste se prosím znovu

    Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

    Děkujeme za pochopení.

    Přihlášení