Regenerace a ošetření nehtu po akrylu

Dotaz Radka

Dobrý den,

chtěla jsem Vás požádat o radu ohledně dost zničených nehtů po sundání akrylových.Jelikož jsem si nehty sundala sama,dost jsem poničila i svůj nehet a potřebovala bych nutně regeneraci a zpevnění svých přírodních,teď slabých a dost lámavých.Sundané mám již 2 měsíce a nelepší se,regeneruji olejíčkem a lakem od Alverde,bohužel bez úspěchu. Prosím mohla by jste mi doporučit nějaké přípravky od Vás?

Předem děkuji za odpověď Radka


Odpověď Eva

Hezký den, Radko,

     s tímto dotazem se setkávám velmi často. Neprofesionální odstranění akrylové nebo gelové modeláže s sebou přináší většinou velké poškození přírodního nehtu, neboť ženy v rámci domácího odstranění materiálu nedokáží odhadnout, kdy již mají pilování ukončit a poškodí si svůj přírodní nehet a nebo se také velmi často stává, že doslova "urvou" materiál násilím a s ním i část svého přírodního nehtu. Tím se samozřejmě nehty výrazně poškodí, oslabí a ztenčí. Takto poškozený nehet  pak neobstojí při běžné každodenní činnosti a pokud se ihned nezpevní vhodným produktem, tak se při každodenní činnosti  dále oslabuje. 
Nehet je možno zpevnit prakticky okamžitě přípravkem, který se jmenuje Nail booster. Je však potřeba mít k tomuto přípravku uv/led lampu. Pokud byste ji měla k dispozici, tak tento přípravek je ideální, řeší zpevnění nehtu zkrátka okamžitě. Zde je odkaz na uv/led lampu pro domácí využití a zároveň doporučený  produkt:
Pokud byste měla uv/led lampu, tak na výrazné zpevnění je ideální gel lakový systém Grafen, který nehty opravdu neskutečně zpevní a díky němu je možné mít krásně tvrdé, přitom přirozeně vypadající nehty. Výdrž je až 3 týdny. Zde je odkaz na tento produkt samostatně a zároveń na cenově zvýhodněnou sadu, která obsahuje naprosto vše k tomuto gel lakovému systému:
nebo tónované
Pokud byste měla zájem o produkty, které jsou klasické, tedy samoschnoucí na vzduchu, tak bych Vám určitě doporučila kombinovat dva proukty, a sice zpevňovač nehtů, ať už v průhledné variantě nebo jemně zatónovaný do průhledně růžové barvy nebo rpůhledně mléčné barvy a k tomu speciální produkt s obsahem keratiny na posílení a vyživení nehtového lůžka:
 
Další možností posílení přírodního nehtu je skvělá prastará metoda aplikace P-shine, tedy aplikace přírodního vosku do nehtu
 
Pokud by Vám cokoli nebylo jasné nebo byste se chtěla dále dotazovat, tak prosím pište nebo volejte, vždy ráda odpovím :))
Mějte se moc hezky. Eva