Slabé a lámavé nehty

Dotaz Michaela

Už nejaký čas mám slabé a lámavé nechty, skúšala som vitamíny ale zatiaľ nič nefunguje, poradili by ste mi prosím čo ďalej?


Odpověď Eva

Hezký den, Michaelo, co se týká snahy o zvýšení kvality nehtů, tak je ideální propojit více produktů dohromady. Určitě jste postupovala správně, když jste zvolila vitamíny, velice dobře zabírá i Kolagen. Z naší nabídky bych Vám doporučila speciální sérum s obsahem keratiny, koloidního zlata a panthenolu. Jedná se o Gold elixír, jeden z našich nejprodávanějších produktů.

.

Dále bych určitě doporučila jeden ze skvělých zpevňujících laků na nehty, od téže značky, tedy Kinetics. Na první místo dávám zpevňovač Nano rhino, který dokáže po dobu tří dnů uvolňovat do přírodního nehtu výživné, zpevňující a vitamínové složky. Jedná se o luxusní rychleschnoucí lak na nehty v krásné tělové barvě.

.

Druhou variantou je průhledný zpevňující lak na nehty Nano shark, který je také luxusní a krásně dokáže přírodní nehty zpevnit.

.

Samozřejmě již pak záleží na Vás, zda na zpevňující lak na nehty byste si ještě chtěla aplikovat některý z obrovské nabídky barevností laků na nehty Solargel:

Na závěr pak ukončovací vysoký lesk Top s gelovým efektem:

.

V nabídce máme také cenově 20 procenty zvýhodněnou sadu, ve které najdete vše pro manikúru a lakování, včetně zpevňovače a keratinové výživy Gold elixir:

.

Zde je pak odkaz na další sady:

Zde je pak odkaz na naše velice podrobné video, jak si udělat správně manikúru a aplikaci zpevňovače Nano shark, včetně dalšího lakování barevným lakem Solargel, s výdrží 7 dnů:

Všechny produkty od značky Kinetics jsou profesionální, v hypoalergenní kvalitě. Mám s nimi jen ty nejlepší zkušenosti a věřím, že i Vám by mohly pomoci.

Mějte se moc hezky. Eva Plachá BIO NAILS