Sháním gel na domácí použití pro dceru

Dotaz Lucie

Dobrý den,
sháním gel na domácí použití pro dceru. Lze tento použít v jedné vrstvě, v podstatě jen na vytvrzení nehtů, který potom nalakujeme?

Myslíte, že byste mi poradila i se štětcem, něco na čištění štětce a pilníky na odstranění? Mám zkušenost s gel laky, BB laky apod., ale gel ještě natrénovaný nemáme


Odpověď Eva

Hezký den,
ano, určitě můžete tento skvělý BB gel Fiber clear jednofázový použít pouze na zpevnění přírodního nehtu gelem. A na něj pak můžete dávat jakoukoli barevnost, ať už gel laky barevné, tak i barevné gely.

Nezapomeňte, že všechny gely jsou po vytvrzení lepkavé, mají výpotek, ten je potřeba setřít tekutinou Cleaner a nebo je potřeba ukončovat závěrečným leskem topem, který je bezvýpotkový :-)

Pokud byste chtěla vidět, jak má vypadat předpříprava nehtů před aplikací jakýchkoli gelů a následně celou gelovou modeláž, tak Vám nyní zasílám odkaz na naše velice podrobné video

Štětec je pro začátečníka dobrý spíše užší, tedy čtverka, do obloučku. 

Štětec nikdy nečistěte žádnými tekutinami. Stačí jej pouze vytřít co nejvíce do sucha buničinovým čtverečkem a uložit do uzavřené krabičky, bez přístupu světla a vzduchu. To je vše :-))