Měkké tenké třepící se nehty

Dotaz Lenka

Dobrý den, mám velmi měkké tenké třepící se nehty, jsem alergik na hema složku a mám onemocnění štítné žlázy (sníženou funkci), prosím poraďte který gel do lampy je nejvhodnější, chci jen malinko pevnější nehty, mám strašné ruce, netoužím po dlouhých nehtech, pouze po lépe vypadajících krátkých..pracuji ve zdravotnictví. Toužím po barevném odstínu nude, jako máte např. odstín č.902 SHIELD CERAMIC Natural Pink, nevím jestli konkrétně tento produkt by byl vhodný pro mě, ale barva je úžasná. Dále bych se chtěla zeptat, zda je vhodné pod každou novou modeláž aplikovat Fungian, jako prevenci. Tím, že jsem neustále v zaměstnání v rukavicích mám strach z nadměrné vlhkosti. Jaký pilník je prosím nejvhodnější pro mé nekvalitní měkké nehty a následně na zbroušení staré modeláže? Můžu Vás také poprosit které pomocné tekutiny používat aby mi nehty držely, většinou se po týdnu začínají odchlipovat. Pokud je možné např. poslat odkaz na detailní postup. Mnohokrát děkuji za cenné info a Váš čas. Přeji hezkou neděli, Lenka

 


Odpověď Eva

Hezký den, Leni,

děkuji za Váš dotaz, na který samozřejmě moc ráda odpovím. Pokud jste alergik na složku HEMA, tak samozřejmě musíte používat od A až do Z pouze produkty, které jsou bez této složky. Velice mě potěšilo, že se Vám hodně zalíbil produkt Shield Ceramic 902, neboť zrovna tento skvělý a jednoduchý na aplikaci gel lak je pro Vás vhodný. Neobsahuje Hemu. Pokud nic doma nemáte, tedy ani uv/led lampu, tak zcela jistě je pro Vás velice výhodné si u nás koupit cenově zvýhodněnou startovací sadu, na kterou je sleva 20%.

V sadě máte vše to nejdůležitější a pak už si stačí jen do poznámky objednávky zadat číslo barevnosti, které jste si vybrala, tedy 902. Tato barevnost je u nás celoročně nejprodávanější, hlavně právě ženami, které pracují ve zdravotnictví, protože se nejedná o krycí produkt, ale poloprůhledný, pouze s nádechem do růžova. Zde je odkaz na celou sadu:

.

Součástí sady je i kvalitní pilník na přírodní nehty, který má dvě hrubosti, 120/180. Strana s obrázkem zebry je ta jemnější, druhá strana je hrubší. Jemnější stranu byste používala na zkracování nehtů, hrubší stranu byste používala na odstraňování materiálu. Součástí sady je i velmi jemný pěnový pilník, kterým se na závěr srovná povrch nehtů. U každého Ceramic gel laku máme velice podrobně popsaný postup aplikace i odstraňování. stačí tedy pouze nahlédnout do porobného popisu produktu a vše potřebné tam najdete, hlavně tam máme i podrobně popsáno, jak při pilování postupovat, abyste si nepoškodila Vaše přírodní nehty.

.

Co se týká Vašeho dotazu na Fungian, tak ten samozřejmě můžete používat jako předpřípravnou dehydratační tekutinu. Ale v sadě všechno je, jak dehydrátor, tak také velice důležitý hypoalergenní přilnavač gelu bez Hemy, takže Fungian již by nebyl potřeba. Ale pokud jej chcete používat jako prevenci, tak určitě samozřejmě můžete. Nevím, zda jste si na našem webu všimla našeho článku, ve kterém ženám alergičkám radíme, co vše je potřeba udělat, aby se alergie znovu nedostavila.

Pro jistotu Vám na něj píšu odkaz:

Snad jsem Vám zodpověděla všechny Vaše otázky. Mějte se moc hezky a pokud cokoli dalšího se budete chtít zeptat, tak samozřejmě pište nebo volejte na číslo 777075875. Eva Plachá BIO NAILS