Jedná o plíseň nehtu?

Dotaz Drahoslava

Dobrý den, chtěla bych se ujistit, zda jsem si správně zjistila, že se jedna o plíseň nehtu? Byla jsem na kožní a lékařka mi řekla, že se o plíseň nejedná, ale dle fotek a rad jsem si jistá, že ano. Mate s tím určitě větší zkušenosti, tak zda byste mi mohli poradit… pod nehty mám i takovou hnusnou, ztvrdlou kůži, co dělat, aby to zmizelo a na některých nehtech mám lůžko odloučeno. Přípravek antifungal jsem si koupila před 3 týdny a aplikuji ho, ale výsledky zatím žádné, ba naopak nehet je víc vysušený…rada bych poslala fotky, ale tady mi to nejde.

 


Odpověď Eva

Hezký den, Drahoslavo, dle Vašich fotek, které se Vám nakonec podařilo zaslat a dle našich zkušeností, se zcela jistě jedná o plíseň nehtů. Velice správně jste si koupila tekutinu Anfitungal. Je potřeba vydržet.....Nehty udržujte co nejkratší je to možné a tekutinu aplikujte vícekrát denně nejen po povrchu nehtů, ale hlavně co nejvíce pod nehet. Ano, je to tak, jak píšete, všechny tekutiny na léčbu plísně vždy budou nehet vysušovat. Proto doporučujeme zákaznicím, aby používaly kvalitní séra z naší nabídky, s obsahem Keratiny a nebo alespoň vyživující olejíčky či kvalitní krémy na ruce.

.
.
.
.
.
 

Ideální by bylo, kdybyste k tekutině Antifungal ještě přidala i léčivou tekutinu Koloidní stříbro, se kterým máme velice dobrou zkušenost. Ideální je v síle 50 ppm a nebo 70 ppm. Zde je odkaz na Koloidní stříbro:

 

Zde je odkaz na náš velice podrobný článek ohledně problematiky plísní nehtů, ve kterém zákazníkům radíme, jak ideálně postupovat:

Mějte se moc hezky a v případě jakýchkoli dalších dotazů pište nebo volejte na číslo 777075875. Eva Plachá BIO NAILS