Saponificio Varesino mýdlo 150g Tundra Artica

Kód: S1198
Hypoalergenní
325 Kč / ks
Skladem (2 ks)

Ručně balené v papíře v krásné dárkové krabičce

BEZ PALMOVÉHO OLEJE

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tundra Artica islandský lišejník - 100% přírodní mýdlo na obličej a tělo 150 g

V extrémně malé a těžko dostupné zóně v italských Alpách jsme našli mikroklima podobné arktické tundře Laponska, Sibiře a Grónska. Ze zde rostoucích lišejníků jsme extrahovali aktivní složky, díky kterým je tato kolekce ideální pro citlivou pokožku, protože nabízí uklidňující a hojivé účinky se svěžestí a vitalitou.

Pro vůni jsme použili Agar Wood - typickou vůni Oud - pro zprostředkování pocitu otevřeného prostoru, svěžesti a dřevitého vnímání keřů.

Naše prémiová koupelová mýdla jsou 100% rostlinná mýdla vyrobená bez palmového oleje. Jsou vyrobeny pomocí marseillské metody řemeslné výroby mýdla, která zajišťuje krémovou pěnu, která vyživuje pokožku a poskytuje hlubokou vlhkost.

Jsou formulovány s jedinečnými přísadami, které reprezentují rozmanitá prostředí a krajiny v celé Itálii. Každé kulaté mýdlo je jednotlivě zabalené a zabaleno v elegantní dárkové krabičce vyražené v metalické fólii s jedinečnou symbolikou značky a kolekce Saponificio Varesino, do které patří.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pánská mýdla 150g
Hmotnost: 0.15 kg
Vůně: islandský lišejník
Typ mýdla: klasické
Váha: 150g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Saponificio Varesino byla založena v roce 1945 v Brebbia (VA) v blízkosti břehů jezera Maggiore.

Zdokonalením tradiční metody s novými technologiemi zpracování je dodnes výrobcem vynikajících pracích, toaletních, vločkových a průmyslových mýdel.

Stále si zachovává starobylou metodu  zmýdelnění z Marseilles , nyní stále vzácnějšího dědictví mýdla, dnes vyniká svou schopností uspokojit jakoukoliv potřebu základních výrobků vynikající kvality. 

Neustále zdokonaluje řemeslné metody prostřednictvím nových technik zpracování, Saponificio Varesino je stále vynikající výrobce přírodních mýdel a toaletních potřeb.

logo-pro-produktjpg-7412-original