Antifungal toe serum 30ml

Kód: BN-ANT/FUN/TOE/30
480 Kč / ks 16 Kč / 1 ml
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Vysoce účinné dvousložkové sérum s obsahem vitamínu E, ricinového, jojobového a olivového oleje na spolehlivé a rychlé řešení plísňových onemocnění - jediné v České republice!

Sérum ve skleněné lahvičce s kapátkem je vysoce účinným, silným bojovníkem a doslova likvidátorem plísňových onemocnění.Jeho účinnost je opravdu překvapující! Spolehlivě řeší nejen plísně nehtů rukou a nohou, tak také kůže, která bývá  plísněmi napadena nejčastěji mezi prsty nohou. Jedná se o produkt s novým inovativním složením, které se aktivuje tím, že lahvičku řádně protřepete, aby se mohly spojit všechny důležité ingredience. Sérum je 100% účinné před patogenními mikroorganismy a bakteriemi. Je vhodné nejen pro dospělé, ale také děti, které s plísněmi mohou přijít do kontaktu při sportovních aktivitách (sprchy, šatny, zpocená obuv). Každý, kdo s plísněmi někdy bojoval, ví, že doslova platí pořekadlo "Čím menší nepřítel, tím hůře se s ním bojuje". Kdo však podchytí léčbu zavčasu, nemusí se obávat celoživotního problému, a to nejen zdravotního, ale i estetického.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Antifungal toe sérum  však dokáže vyřešit i dlouhodobě neřešená plísňová onemocnění. Chce to jen jediné - vytrvat a produkt pravidelně aplikovat delší dobu, v řádu několika měsíců. Ideální je vícekrát za den,  ale i když produkt použijete jen 1x denně, nejlépe na noc, určitě se postupně dopracujete ke zdárnému výsledku - tedy úplnému ukončení plísně rukou či nohou. Po úplném dořešení je ideální produkt používat i jako prevenci. Stačí již jen například jednou, dvakrát týdně.

Antifungal toe sérum zanechá po aplikaci na povrchu nehtu tenký lesklý film. Nehty pak díky lesku vypadají zdravěji. 

 • úspěšné řešení veškerých plísňových problematik nehtů rukou i nohou
 • řešení i pro několik let neřešené nehtové plísně
 • možné aplikovat i na kůži, mezi prsty (atletická noha)
 • aktivní dvousložkové sérum působí formou rozpadu plísňových buněk, tím zamezuje jejich množení a růstu
 • snadná aplikace séra pomocí kapátka po celé ploše nehtu i pod nehet
 • působí vysoce účinně proti bakteriím a virům  
 • nejedná se o lak na nehty, ale emulzi, která je po protřepání mléčně průhledná a velmi rychle na nehtu zasychá
 • sérum po aplikaci zanechá na povrchu nehtu tenký lesklý film
 • doporučujeme do všech nehtových i pedikérských studií, jak k přímé aplikaci, tak i k dalšímu prodeji
 • doporučujeme pro domácí využití jako účinné a rychlé řešení plísní rukou i nohou
 • neocenitelná prevence plísňových onemocnění - stačí aplikovat jednou či dvakrát týdně

Složení

Espinozilia extract, Centella asiatica extract, purified water, witch hazel extract, hyaluronic acid, jojoba oil, polysorbate 20, Olive oil PEG-ester, castor oil, cetyl alcohol, 1,2-hexanediol, perfume
 
Země původu
Jižní Korea
 
Návod na použití
Před použitím lahvičku dobře protřepejte. Naberte potřebné množství séra kapátkem a aplikujte na místa, kde vás trápí plíseň. Tedy na povrch nehtů rukou i nohou. Snažte se kápnout i pod nehet. Sérum takto můžete aplikovat i na pokožku, která také může trpět plísňovým onemocněním (atletická noha). 
 
Atletická noha
Atletická noha (odborně Tinea pedis) je plísňová infekce, která napadá kůži na nohou (mezi prsty). Tento termín vznikl podle častého výskytu tohoto onemocnění právě u sportovců, kteří mají nohy většinou dlouho uzavřené ve sportovní obuvi, ve které se noha díky fyzické aktivitě více potí. Vlhké a teplé prostředí se tak stává ideálním pro rozvoj plísní.
Mezi rizikovou skupinu patří také ti, kteří používají veřejné prostory, kde se vyskytuje vlhko a teplo a lidé zde chodí bosí. Jedná se například o plavecké bazény a s nimi spojené sprchy, umývárny, ale i šatny. Riziko nákazy plísňovou infekcí je v tomto prostoru zvýšené hlavně u těch, kteří mají jakékoli poškození kůže, například drobné ranky, odřeniny a jiná drobná poranění. Problém se týká nejen dospělých, ale také dětí.
 
Upozornění:
Vyhněte se očnímu kontaktu. Pokud se produkt dostane do očí, okamžitě je důkladně vypláchněte vodou. Neaplikujte na podrážděnou nebo porušenou pokožku. Pouze k zevnímu použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte mimo dosah vysokých nebo nízkých teplot a přímého slunečního záření.
 
Nehty, které jsou napadeny plísní, se snažte udržovat co nejvíce krátké. Ke zkrácení nehtů můžete použít pilník vhodné hrubosti, manikúrní nůžky nebo pedikérské kleště. Ke zkrácení nehtů na nohou můžete použít speciální profi tenký pedikérský pilník. Každý nástroj po použití je ideální dezinfikovat  speciální dezinfekcí na plochy a nástroje:
 
 
Dokonale protřepané Antifungal toe sérum naneste po celé ploše nehtu za pomoci kapátka a snažte se jej aplikovat kápnutím také pod nehet.
Pokud máte nehet díky plísni odloučen od nehtového lůžka, snažte se vždy sérum aplikovat co nejvíce i pod nehet. Produkt po chvíli zasychá a zanechává na povrchu nehtu lesklý film.
Antifungal toe sérum nanášejte, pokud možno, 3 x denně. Pokud si nevzpomenete a nebo Vám to zaměstnání nedovolí, je ideální sérum aplikovat alespoń 2x denně, a to ráno před odchodem do práce a večer před spaním. Pokud si nevzpomenete ani 2x denně, nic se neděje, tekutinu tedy aplikujte alespoň 1x denně - a to ráno či večer po Vašem sprchování - léčba se sice prodlouží, ale i tak uzdravovací proces zcela jistě probíhat bude! Dejte si produkt na takové místo, abyste jej měli na očích a nezapomínali jej používat.
Pokud začneme s aplikací hned v začátcích je možné problém s písní vyřešit do jednoho měsíce. Pokud máte problém s plísní nehtů dlouhodobý, například několik let, je třeba počítat s tím, že řešení tímto sérem potrvá mnohem déle, například několik měsíců, někdy může proces uzdravení trvat ještě déle, například rok. Úspěšná procedura je vždy závislá na dodržování pravidelné aplikace séra. Kdo zapomíná a aplikuje jednou, dvakrát za týden, nedocílí rychlejších výsledků. Kdo je pečlivý a v aplikaci poctivý, určitě se dočká naprostého vyřešení plísně nehtů. 
 

Malinkatá rada

Využijte zcela přírodní podpůrnou metodu řešení plísní! K pravidelné aplikaci Antifungal toe séra využívejte ještě prastarou metodu našich babiček. A to teplou lázeň - vodu s trochou jablečného či vinného octa. Ohřejte si vodu na pro Vás přijatelnou teplotu, nalejte do lavoru či větší mísy, přidejte několik velkých lžic octa a ponořte nohy či ruce na nějakou dobu (například 10 minut) do této lázně. Poté ruce či nohy osušte ručníkem a aplikujte řádně protřepaný Antifungal toe sérum kapátkem. Ocet působí na plísně antisepticky, přirozeně řeší a napomáhá procesu léčby. Spolu se sérem pak tato metoda působí synergicky, tedy oba dva způsoby se navzájem dobře podporují k ještě lepšímu a rychlejšímu výsledku řešení ukončení plísně.
Tyto přírodní kúry působí nejen proti plísním, ale také relaxačně. Zařaďte je proto například do Vašich pravidelných víkendových odpočinkových aktivit, ať už u televize nebo počítače.
Nezapomeňte řádně dbát na hygienu - je potřeba mít vlastní ručníky, abychom plísní neohrozili ostatní členy domácnosti

Obecně platí, že pokud chcete nehtovou plíseň vyřešit co nejdříve, je nejlepší si na přírodní nehty nedávat žádné laky na nehty ani gelové produkty, ponechat nehty čisté, přírodní a pouze několikrát denně aplikovat účinné Antifungal toe sérum. Každý, kdo se vzdá jakéhokoli lakování nehtů a věnuje se poctivě aplikaci Anfifungal toe sérem, se mnohem rychleji dočká úplného vyzdravení nehtů :-))

V případě, že si nejste jistí a potřebujete poradit, vždy jsme Vám k dispozici s radami, a to jak na telefonu 777 075 875, tak také mailu info@bio-nehty.cz

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: NEHTOVÁ PLÍSEŇ - LÉČBA
Hmotnost: 0.04 kg
Objem balení: 30 ml
Země původu: Jižní Korea
Položka byla vyprodána…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JW Avatar autora | 4.5.2023
Účinný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: