Gel lak EASY 058 6ml

Kód: EASY-0058
160 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Řada profesionálních barevných gel laků BIO-NAILS EASY Vám přináší svou konzistencí "našlehané krémové", vysoce pigmentované barevnosti, které jsou zkrátka svou hustotou "tak akorát"  a parádně kryjí již v první vrstvě, a to včetně světlých barev.

Všechny gel laky BIO-NAILS EASY jsou vhodné jak pro profesionálky, tak také pro domácí využití. Zkrátka jsou úžasné pro všechny ženy, které dbají na kvalitní certifikované produkty, s bonusem cenové dostupnosti. Příjemné ploché štětečky zajistí pohodlnou aplikaci gel laků v tenkých vrstvách bez toho, aby na povrchu gel laku zůstávaly nepříjemné tahy štětcem.

Malé 6 ml balení je cenově velmi dostupné a díky tomu si můžete neomezeně dopřávat nové a nové barevnosti dle nálady nebo ročního období jak pro Vás, tak také Vaše klientky.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přirozeně tenký gel lakový systém při správné aplikaci zajistí vždy úžasné zpevnění přírodního nehtu a dlouhodobou výdrž 3 - 4 týdny, nehty jsou nejen krásně zpevněné, ale navíc se nelámou ani neštěpí (viz podrobný postup aplikace a odstranění níže). Vypadají opravdu tence a přirozeně. Nemusíte se tedy obávat, že by gel lakový systém působil "tlustě" a nepřirozeně.

Podrobný postup aplikace gel lakového systému BIO-NAILS

Gel lak je vhodný pro každou ženu, která chce  své přírodní nehty výrazně zpevnit a zároveň využít extra dlouhé výdrže, kterou Gel lakový systém nabízí, což jsou 3 - 4 týdny. Gel lak je vhodný pro všechny typy přírodních nehtů, kratších i středně dlouhých a může velmi dobře s výdrží obstát i u manuálně namáhaných nehtů. Aplikace Gel laku je opravdu velmi jednoduchá a je vhodná jak pro profesionálky, tak pro domácí využití. Gel lakový systém znamená aplikaci celkem 4 vrstev Gel laku.  Podkladového průhledného, poté dvě vrstvy barevného Gel laku a na závěr ukončovací průhledný Gel lak s vysokým leskem, který se nabízí jak ve variantě bezvýpotkové, tak také s výpotkem.

#ShowMore#

Nejprve provedeme manikúru, což je dokonalá úprava tvaru a délky nehtu profesionálním papírovým pilníkem stření hrubosti (například pilník na přírodní nehty BIO-NAILS z jedné strany střední a z druhé strany jemné hrubosti 180/240). Jen pro informaci, hrubost každého pilníku je vyjádřena číslem. Čím vyšší číslo (např. 240), tím jemnější je pilník, čím nižší číslo, tím hrubší je pilník (např. 100).

Dále provedeme zatlačení a odstranění kůžičky (například pomocí pomerančového dřívka či kovového zatlačovače a seřezávače kůžičky Wirmet). Odstranění kůžičky lze také provést bruskou, pomocí speciálních fréz z tvrdokovu (karbid, volfram), tzv. plamínku (slzy) a kuličky. Před odstraněním kůžičky je ideální aplikovat speciální tekutinu, která se jmenuje změkčovač kůžičky (cuticle remover). Jedná se o nemastnou tekutinu, kterou potřete kůžičku, aby během sekundy krásně změkla a podařila se Vám tak snadněji zatlačit a odstranit seřezávačem (nebo kuličkou frézkou). Poté je však nutné změkčovač kůžičky odstranit pomocí buničiny, namočené v troše vody. A to proto, že nehet musí být před aplikací gel laku zcela čistý, bez této pomocné tekutiny. V případě, že máte kůžičky na nehtu velmi málo, nemusíte používat seřezávač kůžičky, bude Vám stačit kůžičku pouze zatlačit.

Poté celý povrch každého nehtu jemně zmatníme blokem (pěnovým pilníkem) střední hrubosti, abychom nehet jednak povrchově srovnali, ale také hlavně jej zbavili přirozené mastnoty. Nehet by měl být takto pečlivě zmatněný celoplošně, aby vypadal jako "pocukrovaný". Oprášíme povrch nehtu štětcem na oprašování. Od této chvíle již si nikdy nesahejte na povrch nehtů, abyste si je opět nezamastili.

Poté aplikujeme speciální desinfekční a odmašťující tekutinu Nail prep (nebo Fungian) a to pečlivě, po celé délce nehtu, včetně kůžičky. Nechte zaschnout na vzduchu.

nebo

Nyní si již na nehty opět nesmíme sahat, abychom si je znovu nezamastili. Poté aplikujeme další speciální tekutinu, která se jmenuje přilnavač gelu (Primer nebo Bonder)

nebo

Ten nanášíme ve velice malém množství (hodně otřete štěteček o hrot lahvičky) pouze na nehet, nikdy ne na kůžičku. Dbáme pečlivě na to, aby přilnavač nikdy nestekl ke kůžičce! Počkáme chviličku na opravdu dokonalé zaschnutí tekutiny a nebo můžeme nehty na chvíli vložit do lampy., abychom urychlili schnutí přilnavače. Je velice důležité, aby přilnavač byl dobře zaschnutý. U přilnavače vždy platí, že pokud je ho v lahvičce již malé množství na dně, tak jej již lepší jej vyhodit a koupit si nový. Zbytkový přilnavač je totiž již hodně spojen s prachem a přestává být při konci funkční.

Nyní aplikujeme první vrstvu podkladového průhledného gel laku v jedné tenčí vrstvě a přetáhneme i spodní okraj nehtu (zabalíme nehet). Vytvrdíme v uv/led lampě 1 minutu (nebo v uv lampě 2 minuty). Vzniklý výpotek na povrchu nemusíme stírat.

nebo

nebo

nebo

nebo

nebo

Pokud chceme nehty mít více zpevněné, můžeme aplikovat druhou tenkou vrstvu podkladového gel laku a vytvrdíme jej stejným způsobem. Je také možné u této druhé vrstvy maličko vymodelovat C oblouk, díky kterému budete mít zajištěnu ještě vyšší pevnost, tvrdost a odolnost proti nárazům, kterým jsou denně nehty vystaveny. A to hlavně v případě, že se věnujete manuální práci. Nezapomeňte vždy přetáhnout spodní okraj nehtu. Po této druhé podkladové vrstvě nemusíte stírat výpotek. Ale když jej setřete (speciální tekutinou Cleaner, nanesenou na buničinu) a následně povrch gel laku jemně přepilujete pěnovým pilníkem a oprášíte oprašujícím štětcem, bude to lepší, neboť kromě srovnání tvaru ještě zajistíme následné lepší přilnutí barevného gel laku a jeho případné "nestahování se" od krajů, které někdy může nastat.

nebo

nebo

Poté aplikujeme jakýkoli barevný Gel lak v tenké vrstvě a opět přetáhneme přes volný okraj nehtu (zabalíme nehet). Vytvrdíme v uv/led lampě 1 minutu (nebo v uv lampě 2 minuty). Nestíráme výpotek. Znovu stejným způsobem aplikujeme další tenkou vrstvu barevného Gel laku, aby se barva krásně zcelila. Nestíráme výpotek.

Na závěr aplikujeme průhledný ukončovací Gel lak a opět přetáhneme přes volný okraj nehtu (zabalíme nehet). Vytvrdíme v uv/led lampě 1 minutu (nebo v uv lampě 2 minuty). Stíráme výpotek pouze v případě, že jsme na závěr aplikovali výpotkový Gel lak. Setření výpotku provedeme tak, že na buničinový čtvereček aplikujeme čistič nehtů (cleaner) a mechanicky výpotek z povrchu nehtu setřeme. Pokud jsme aplikovali bezvýpotkový gel lak (například Quick finish), tak samozřejmě nemusíme nic stírat. Na ukončení je možné využít nejen klasický průhledný gel lak, ale také jsou k dispozici ukončovací bezvýpotkové gel laky s různým efektovým zatónováním, například do mléčna s jemným glitrem, do růžova, se stříbrnými nebo zlatými glitry. Tyto ukončovací efektové gel laky jsou velmi krásné a zajímavé, mohou Vám nebo Vaší klientce ozvláštnit i Vaši "starou barvu", která již se Vám třeba omrzela.

Na závěr můžeme aplikovat výživný nehtový olejíček na kůžičku kolem nehtů a také hydratační sametově hebký lehký krém na ruce, který je krásně zjemní, provoní a zvláční, ale bez pocitu mastnoty. Hotovo!

nebo

a dále

Odstranění gel lakového systému BIO-NAILS

Provádí se pilováním pomocí profesionálního papírového pilníku střední hrubosti, například 100/180.

Nebojte se prosím pilování! Pokud budete postupovat rozumně a dle našich rad, nikdy si Vaše přírodní nehty nepoškodíte. Nejprve tedy začneme povrch Gel laku odpilovávat hrubší stranou pilníku (100). Poté, co je většina barevného Gel laku odstraněna, pokračujeme jemnější stranou pilníku (180), až do úplného odstranění barevného Gel laku. Poté již nehty pouze dohladíme jemnějším pěnovým pilníkem. Nikdy se nesnažte odpilovat i původní podkladovou vrstvu gel laku. Ta na nehtu neustále zůstává a tím si vlastně ochraňujeme naše přírodní nehty před postupným oslabováním zbytečným přílišným pilováním. Díky této opatrnosti i při dlouhodobém používání se nemusíte obávat oslabení Vašeho přírodního nehtu.

Poté, když chceme ihned znovu aplikovat Gel lak, provádíme vše naprosto stejně, jako při první aplikaci.

Další možností je odstranění gel lakového materiálu za pomoci brusky, s vhodnou frézou, nejlépe kónického tvaru (která se zužuje) z tvrdokovu, například karbidu, volframu nebo keramiky.

Nahá (holá) manikúra

Gel lakový systém je v naší nabídce velmi široký, můžete mít také tzv. zatónované podkladové gel laky neboli gel laky 2v1, které jsou vhodné na tzv. "nahou manikúru". Tato varianta je velmi jednoduchá, neboť zatónované gel laky jsou vlastně kombinací gel laku na přírodní nehet a jemné barvy dohromady. Jedná se tedy o jedinečné, jemně zatónované gel laky, v překrásných nude odstínech. Těmto gel lakům dávají přednost konzervativní ženy, které nechtějí na nehtech jakékoli barevnosti a chtějí pouze "nádechové", poloprůhledně různě tónované produkty a nebo také ženy ve zdravotnictví a dalších profesích, kde je kladen důraz na krásný vzhled nehtů, avšak bez výrazných tónů. Na závěr této "nahé manikúry", kterou je ideální vždy aplikovat ve dvou tenkých vrstvách, vždy určitě doporučujeme ukončovací gel lak, například bezvýpotkový Quick finish.

Samozřejmě, pokud se rozhodnete, že chcete aplikovat na zatónovaný gel lak 2v1 jakýkoli barevný gel lak, tak určitě můžete a budete postupovat stejně, jako by se jednalo o průhledný podkladový gel lak.

Všechny barevné Gel laky BIO-NAILS lze využít jak do klasické gelové modeláže, tak také na poly gel nebo akrylový materiál. Zkrátka s nimi lze pracovat stejně, jako s barevnými gely.

Malinkatá rada

Pokud chcete nehty výrazně zpevnit, určitě doporučuji podkladový Gel lak aplikovat ve dvou vrstvách. A to tak, že první vrstva může být velmi tenká a u druhé vrstvy se snažte malinko vymodelovat C oblouk nanesením Gel laku podélně na povrchu nehtu a štětečkem jej malinko vymodelovat do obloučku. Takto zpevněný základ pak následně mnohem více obstojí při nárazech a nehty spolehlivě vydrží až 3-4 týdny. Druhou vrstvou lze také malinko prodloužit nehet na papírovou šablonku. K tomuto modelování a výraznému zpevnění nehtů je absolutně perfektní podkladový gel lak Grafen, který má malinko hustější konzistenci a jeho tvrdost je skutečně neuvěřitelná.

Některé ženy mohou mít tzv. zvýšenou potivost nehtů, která se navenek nijak neprojevuje. Těmto ženám se stává, že i když zcela správně dodrží postup, gel lak jim nevydrží a postupně z celého povrchu nehtu odpadá. Zvýšená potivost nehtů jim tedy způsobí, že i když si pečlivě odmastily nehty postupně na všech prstech, tak ve skutečnosti se stane, že nejdříve odmašťované nehty jsou po chvíli opět zcela mastné, jako by se vůbec neodmašťovaly. V tomto případě je pak nutné postupovat po jednom nehtu. Tedy odmastíme Nail prepem jeden nehet, aplikujeme přilnavač gelu a ihned aplikujeme první tenkou vrstvu podkladového gel laku a vytvrdíme v uv/led lampě 1 minutu. Takto postupujeme s každým nehtem, abychom zabránili časovou prodlevou opětovnému promaštění nehtů. Poté, co všechny nehty mají první podkladovou vrstvu, můžete v klidu dodělat dle návodu celý gel lakový systém.

Pokud Vám produkty nevydrží dle Vašich představ, a myslíte si, že postup děláte správně, příčinou také mohou být různá onemocnění či hormonální výkyvy, například štítná žláza, těhotenství, kojení, antibiotika, nasazení či vysazení antikoncepce a samozřejmě i zvýšený stres. Vše je pak vhodné konzultovat s námi, vždy se snažíme hledat řešení.

Co vše budete potřebovat k profesionální manikúře a aplikaci GEL LAKOVÉHO systému značky BIO-NAILS

a dále

nebo

nebo

nebo

nebo

nebo

nebo

nebo

nebo

nebo

nebo

a dále

Gel lakový systém značky BIO-NAILS patří svým složením mezi klasické tzv. kyselinové produkty, proto nejsou tyto produkty vhodné pro alergiky.

Složení: Urethane Acrylate Oligomer, Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, HEMA, Isobornyl Methacrylate, Hexamethylene Diacrylate, Polyethylene Terephtalate, Synthetic Fluorphlogopite, Tin Oxide, Acralated Amine Synergist, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Phenyldimethoxyacetophenone, Benzoyl Isopropanol, Benzophenone, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate, Nitrocellulose, Silica   

Důležité upozornění

Nikdy nepracujte s gelovými produkty v blízkosti okna s přímým slunečním svitem nebo ve venkovních prostorách, jako jsou terasy, balkony, dvorky, zahrady! UV záření Vám všechny produkty vytvrdí v lahvičkách nebo kelímcích. Tím jsou pak produkty navždy znehodnoceny. Taktéž si dávejte pozor, abyste gelové produkty měli uloženy z dosahu svitu Vaší UV/LED lampy. Dosah svitu lampy může Vaše produkty taktéž vytvrdit přímo v lahvičkách, včetně štětců s gelem při aplikaci gelové modeláže. Lampu tedy mějte vždy bokem a nepracujte přímo před ní. Všechny gelové produkty uchovávejte dobře uzavřené v běžné pokojové teplotě, bez přístupu světla a slunce, například tedy v šuplíku. Velmi teplé letní počasí gelovým produktům nesvědčí, teplem se nejen stávají řidšími, ale také se roztahují (vzlínají), proto se Vám někdy může stát, že v létě se gelové produkty mohou dostat do závitů uzávěrů a tam i teplem zatvrdnout. Ideální skladování v horkém letním počasí je tedy v co nejchladnějším prostoru Vaší domácnosti či salonu, avšak ne v lednici. 

Víte, že

- Značka BIO-NAILS se zaměřuje svou nabídkou především na hypoalergenní bezkyselinové produkty, které jsou vhodné pro alergiky. Přesto však musíte být při výběru produktů pro alergiky velmi pozorní, neboť ne všechny produkty této značky jsou hypoalergenní. Je tedy potřeba se na našich stránkách zaměřit na samostatnou sekci "Vše pro alergiky" a následně "Nehtová kosmetika pro alergiky"

- Pokud jste alergik, je potřeba dodržet opravdu velmi pečlivě vše, co je v našich doporučeních, aby se eliminovaly všechny faktory, které mohou vést k alergii na gelové produkty. Určitě čtěte pečlivě naše rady a doporučení v sekci Blog

- BIO-NAILS je rodinná firma, která Vás nikdy nenechá bez rad a pomoci. Jsme Vám k dispozici on-line na našich stránkách, čísle 777 075 875 nebo mailu info@bio-nehty.cz

- Naše kamenná prodejna se nachází v centru Zlína a kromě nehtové kosmetiky v ní najdete také skvělou tělovou bio kosmetiku, včetně parfémových vod, šamponů, deodorantů, tuhých mýdel i bytových vůní. Vše u nás krásně voní

- V březnu 2020 jsme oslavili 10 let výročí našeho obchodu

- Každý certifikovaný produkt má tzv "bezpečnostní list"? Jedná se vlastně o takový "rodný list" každého konkrétního produktu. Tento bezpečnostní list obsahuje přesné složení produktu a také je zárukou, že produkt je schválen pro prodej v rámci Evropské unie k použití na lidské tělo, tedy dermatologicky testován. Bezpečnostní list na vyžádání zasíláme mailem každé profesionálce, která o něj požádá, v rámci kontrolních úřadů, například hygieny či živnostenského úřadu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gel lak easy barevný
Hmotnost: 0.032 kg
Barva: růžová
Typ barvy: pastelová, zářivá
Objem balení: 6 ml
Cena za 1 ml: 26,66 Kč
Produkt do UV/LED lampy: ano
Doba vytvrzení UV/LED lampa: 1 minuta
Doba vytvrzení UV lampa: 2 minuty
Odstranění: pilování, bruska
Výpotek: ano
Hypoalergenní: ne
země původu: EU

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 BIONAILS_DIGI_navysku_710x651_nasvetlepozadi_2

 

Naše značka BIO vychází z těchto indícií:
 • B  - Bezkyselinové produkty, bez jakýchkoli škodlivých či nešetrných látek, vhodné pro alergiky - značka Truscada
 • I ISO certifikáty z Bruselu pro veškerou gelovou produkci značky Truscada
Každý produkt je vlastníkem mikrobiologické a toxikologické směrnice EU a certifikátu bezpečnosti EU
Všechny produkty vyvíjí vysoce specializované laboratoře a testovací analyzační techniky použité na jejich vývoj, zaručují tu nejvyšší kvalitu a bezpečnost, přičemž jsou přísně kontrolované směrnicemi Evropského kosmetického průmyslu
 • OOsvědčená světová kvalita - vývoz produktů do celého světa- například do Austrálie, Anglie, Itálie, Německa, Portugalska, Ruska, Litvy, Nizozemska, Francie, Švýcarska, Íránu, Maďarska, Polska, Rumunska - značka Truscada.
 
Na konci léta roku 2017 vznikl nápad - změnit název našich webových stránek z původního www.nehtyzlin.cz na 
nový, modernější, jednoduchý, snadno zapamatovatelný a zároveň vyjadřující vše nové, co nám rok 2017 přinesl....A přinesl toho hodně: nejen zařazení špičkové značky Truscada do našeho sortimentu, ale také stěhování našeho kamenného obchodu do úplného centra Zlína na prestižní adresu ulice Dlouhá 510 - hned vedle OC Zlaté jablko.
Zařadili jsme nově slovenskou značku Truscada. A nový název našeho obchodu souvisí právě s produkty této značky, které jsou svým složením natolik šetrné k našim nehtům, že právem mohou nést označení BIO.
Nejen tedy, že jako nehtařka chráníte zdraví svých zákaznic, ale především zdraví své tím, že při odstraňování gelových produktů (pilováním nebo broušením) nedýcháte kyselinové produkty. Předcházíte tak zdravotním problémům, spojeným s astmatem či různým druhům alergií, které časem mohou z dlouhodobějšího hlediska vzniknout jak u profesionálních nehtových designérek, tak také jejich zákaznic.
 
Značka Truscada je unikátní také tím, že velmi dbá na životní prostředí, což dokazuje od roku 2015 každoročním získáním a obhájením prestižního zahraničního certifikátu o šetrné, přírodu neohrožující likvidaci odpadů.
 
Trend budoucnosti 
Ohleduplnost nejen k sobě samým, ale také k Vašim zákaznicím, ke zdraví nás všech, k přírodě a tím i celé planetě
 
 • hypoalergenní produkty bez kyselin a škodlivých látek
 • vhodné pro alergiky
 • extra vhodné na problémové přírodní nehty
 • ultra dlouhá životnost gelů a jejich extrémní flexibilita
 • výborná konzistence na prodlužování nehtů gelem na šablony
 • gely nezatékají do nehtového lůžka, což výrazně ulehčuje modelaci
 • vynikající, dokonalá přilnavost, pružnost i pevnost
 • samovyrovnávací schopnost gelů, příjemná konzistence
 • exkluzivní produkty TOP kvality pro nehtový design
 • gely jsou vhodné pro začátečnice i profesionálky
 • ověřené ušetření času gelové modeláže až o 50%
 • mnohem menší spotřeba gelů než jste zvyklá - úspora financí
 • gely jsou vhodné jak pro gelovou modeláž, tak také pro tzv. potažení přírodních nehtů gelem
 • skvělá pevnost a pružnost i ve velmi tenkých vrstvách
 • vysoce kvalitní komponenty, které zabraňují žloutnutí - ANTI -YELLOU AGENT
 • stálobarevné vysoce pigmentované barevné gely, které nemusíte míchat před aplikací, dokonalá krycí schopnost již v jedné vrstvě
 • skvělé použití barevných gelů na paiting a one stroke
 • všechny gely kombinovatelné s akrylem
 • všechny gely vytvrdíte ve všech typech lamp, tedy UV lampy, LED lampy nebo UV/LED lampy
 • originální produkty, které jinde nenajdete - barevné pasty, gel KERATINAPROTHETIC gel