Gel lak easy barevný

Řada profesionálních barevných gel laků BIO-NAILS EASY Vám přináší svou konzistencí "našlehané krémové", vysoce pigmentované barevnosti, které jsou zkrátka svou hustotou "tak akorát"  a parádně kryjí již v první vrstvě, a to včetně světlých barev. 

 

Všechny gel laky BIO-NAILS EASY jsou vhodné jak pro profesionálky, tak také pro domácí využití. Zkrátka jsou úžasné pro všechny ženy, které dbají na kvalitní certifikované produkty, s bonusem cenové dostupnosti. Příjemné ploché štětečky zajistí pohodlnou aplikaci gel laků v tenkých vrstvách bez toho, aby na povrchu gel laku zůstávaly nepříjemné tahy štětcem. 

Klikněte pro zvětšení

easy-1-web-gel-lak-bionails2102060003ueasy-2-web-gel-lak-bionails2102060007u

 

#ShowMore#

Gel lak je vhodný pro každou ženu, která chce  své přírodní nehty výrazně zpevnit a zároveň využít extra dlouhé výdrže, kterou Gel lakový systém nabízí, což jsou 3 - 4 týdny. Gel lak je vhodný pro všechny typy přírodních nehtů, kratších i středně dlouhých a může velmi dobře s výdrží obstát i u manuálně namáhaných nehtů. Aplikace Gel laku je opravdu velmi jednoduchá a je vhodná jak pro profesionálky, tak pro domácí využití. Gel lakový systém znamená aplikaci celkem 4 vrstev Gel laku.  Podkladového průhledného, poté dvě vrstvy barevného Gel laku a na závěr ukončovací průhledný Gel lak s vysokým leskem, který se nabízí jak ve variantě bezvýpotkové, tak také s výpotkem.

Postup aplikace gel laku BIO-nails na nehty

Nejprve provedeme manikúru, což je dokonalá úprava tvaru a délky nehtu profesionálním papírovým pilníkem stření hrubosti (například pilník na přírodní nehty BIO-NAILS z jedné strany střední a z druhé strany jemné hrubosti 180/240). Jen pro informaci, hrubost každého pilníku je vyjádřena číslem. Čím vyšší číslo (např. 240), tím jemnější je pilník, čím nižší číslo, tím hrubší je pilník (např. 100).

Dále provedeme zatlačení a odstranění kůžičky (například pomocí pomerančového dřívka či kovového zatlačovače a seřezávače kůžičky Wirmet). Odstranění kůžičky lze také provést bruskou, pomocí speciálních fréz z tvrdokovu (karbid, volfram), tzv. plamínku (slzy) a kuličky. Před odstraněním kůžičky je ideální aplikovat speciální tekutinu, která se jmenuje změkčovač kůžičky (cuticle remover). Jedná se o nemastnou tekutinu, kterou potřete kůžičku, aby během sekundy krásně změkla a podařila se Vám tak snadněji zatlačit a odstranit seřezávačem (nebo kuličkou frézkou). Poté je však nutné změkčovač kůžičky odstranit pomocí buničiny, namočené v troše vody. A to proto, že nehet musí být před aplikací gel laku zcela čistý, bez této pomocné tekutiny. V případě, že máte kůžičky na nehtu velmi málo, nemusíte používat seřezávač kůžičky, bude Vám stačit kůžičku pouze zatlačit.

Poté celý povrch každého nehtu jemně zmatníme blokem (pěnovým pilníkem) střední hrubosti, abychom nehet jednak povrchově srovnali, ale také hlavně jej zbavili přirozené mastnoty. Nehet by měl být takto pečlivě zmatněný celoplošně, aby vypadal jako "pocukrovaný". Oprášíme povrch nehtu štětcem na oprašování. Od této chvíle již si nikdy nesahejte na povrch nehtů, abyste si je opět nezamastili.

Poté aplikujeme speciální desinfekční a odmašťující tekutinu Nail prep (nebo Fungian) a to pečlivě, po celé délce nehtu, včetně kůžičky. Nechte zaschnout na vzduchu.

nebo

Nyní si již na nehty opět nesmíme sahat, abychom si je znovu nezamastili. Poté aplikujeme další speciální tekutinu, která se jmenuje přilnavač gelu (Primer nebo Bonder)

nebo

Ten nanášíme ve velice malém množství (hodně otřete štěteček o hrot lahvičky) pouze na nehet, nikdy ne na kůžičku. Dbáme pečlivě na to, aby přilnavač nikdy nestekl ke kůžičce! Počkáme chviličku na opravdu dokonalé zaschnutí tekutiny a nebo můžeme nehty na chvíli vložit do lampy., abychom urychlili schnutí přilnavače. Je velice důležité, aby přilnavač byl dobře zaschnutý. U přilnavače vždy platí, že pokud je ho v lahvičce již malé množství na dně, tak jej již lepší jej vyhodit a koupit si nový. Zbytkový přilnavač je totiž již hodně spojen s prachem a přestává být při konci funkční.

Nyní aplikujeme první vrstvu podkladového průhledného gel laku v jedné tenčí vrstvě a přetáhneme i spodní okraj nehtu (zabalíme nehet). Vytvrdíme v uv/led lampě 1 minutu (nebo v uv lampě 2 minuty). Vzniklý výpotek na povrchu nemusíme stírat.

nebo

nebo

nebo

Pokud chceme nehty mít více zpevněné, můžeme aplikovat druhou tenkou vrstvu podkladového gel laku a vytvrdíme jej stejným způsobem. Je také možné u této druhé vrstvy maličko vymodelovat C oblouk, díky kterému budete mít zajištěnu ještě vyšší pevnost, tvrdost a odolnost proti nárazům, kterým jsou denně nehty vystaveny. A to hlavně v případě, že se věnujete manuální práci. Nezapomeňte vždy přetáhnout spodní okraj nehtu. Po této druhé podkladové vrstvě nemusíte stírat výpotek. Ale když jej setřete (speciální tekutinou Cleaner, nanesenou na buničinu) a následně povrch gel laku jemně přepilujete pěnovým pilníkem a oprášíte oprašujícím štětcem, bude to lepší, neboť kromě srovnání tvaru ještě zajistíme následné lepší přilnutí barevného gel laku a jeho případné "nestahování se" od krajů, které někdy může nastat.

nebo

nebo

Poté aplikujeme jakýkoli barevný Gel lak v tenké vrstvě a opět přetáhneme přes volný okraj nehtu (zabalíme nehet). Vytvrdíme v uv/led lampě 1 minutu (nebo v uv lampě 2 minuty). Nestíráme výpotek. Znovu stejným způsobem aplikujeme další tenkou vrstvu barevného Gel laku, aby se barva krásně zcelila. Nestíráme výpotek.

Na závěr aplikujeme průhledný ukončovací Gel lak a opět přetáhneme přes volný okraj nehtu (zabalíme nehet). Vytvrdíme v uv/led lampě 1 minutu (nebo v uv lampě 2 minuty). Stíráme výpotek pouze v případě, že jsme na závěr aplikovali výpotkový Gel lak. Setření výpotku provedeme tak, že na buničinový čtvereček aplikujeme čistič nehtů (cleaner) a mechanicky výpotek z povrchu nehtu setřeme. Pokud jsme aplikovali bezvýpotkový gel lak (například Quick finish), tak samozřejmě nemusíme nic stírat. Na ukončení je možné využít nejen klasický průhledný gel lak, ale také jsou k dispozici ukončovací bezvýpotkové gel laky s různým efektovým zatónováním, například do mléčna s jemným glitrem, do růžova, se stříbrnými nebo zlatými glitry. Tyto ukončovací efektové gel laky jsou velmi krásné a zajímavé, mohou Vám nebo Vaší klientce ozvláštnit i Vaši "starou barvu", která již se Vám třeba omrzela.

Na závěr můžeme aplikovat výživný nehtový olejíček na kůžičku kolem nehtů a také hydratační sametově hebký lehký krém na ruce, který je krásně zjemní, provoní a zvláční, ale bez pocitu mastnoty. Hotovo!

nebo

a dále

Odstranění gel lakového systému BIO-NAILS

Provádí se pilováním pomocí profesionálního papírového pilníku střední hrubosti, například 100/180.

Nebojte se prosím pilování! Pokud budete postupovat rozumně a dle našich rad, nikdy si Vaše přírodní nehty nepoškodíte. Nejprve tedy začneme povrch Gel laku odpilovávat hrubší stranou pilníku (100). Poté, co je většina barevného Gel laku odstraněna, pokračujeme jemnější stranou pilníku (180), až do úplného odstranění barevného Gel laku. Poté již nehty pouze dohladíme jemnějším pěnovým pilníkem. Nikdy se nesnažte odpilovat i původní podkladovou vrstvu gel laku. Ta na nehtu neustále zůstává a tím si vlastně ochraňujeme naše přírodní nehty před postupným oslabováním zbytečným přílišným pilováním. Díky této opatrnosti i při dlouhodobém používání se nemusíte obávat oslabení Vašeho přírodního nehtu.

Poté, když chceme ihned znovu aplikovat Gel lak, provádíme vše naprosto stejně, jako při první aplikaci.

Další možností je odstranění gel lakového materiálu za pomoci brusky, s vhodnou frézou, nejlépe kónického tvaru (která se zužuje) z tvrdokovu, například karbidu, volframu nebo keramiky.

Nahá (holá) manikúra

Gel lakový systém je v naší nabídce velmi široký, můžete mít také tzv. zatónované podkladové gel laky neboli gel laky 2v1, které jsou vhodné na tzv. "nahou manikúru". Tato varianta je velmi jednoduchá, neboť zatónované gel laky jsou vlastně kombinací gel laku na přírodní nehet a jemné barvy dohromady. Jedná se tedy o jedinečné, jemně zatónované gel laky, v překrásných nude odstínech. Těmto gel lakům dávají přednost konzervativní ženy, které nechtějí na nehtech jakékoli barevnosti a chtějí pouze "nádechové", poloprůhledně různě tónované produkty a nebo také ženy ve zdravotnictví a dalších profesích, kde je kladen důraz na krásný vzhled nehtů, avšak bez výrazných tónů. Na závěr této "nahé manikúry", kterou je ideální vždy aplikovat ve dvou tenkých vrstvách, vždy určitě doporučujeme ukončovací gel lak, například bezvýpotkový Quick finish.

Samozřejmě, pokud se rozhodnete, že chcete aplikovat na zatónovaný gel lak 2v1 jakýkoli barevný gel lak, tak určitě můžete a budete postupovat stejně, jako by se jednalo o průhledný podkladový gel lak.

Všechny barevné Gel laky BIO-NAILS lze využít jak do klasické gelové modeláže, tak také na poly gel nebo akrylový materiál. Zkrátka s nimi lze pracovat stejně, jako s barevnými gely.

Malinkatá rada

Pokud chcete nehty výrazně zpevnit, určitě doporučuji podkladový Gel lak aplikovat ve dvou vrstvách. A to tak, že první vrstva může být velmi tenká a u druhé vrstvy se snažte malinko vymodelovat C oblouk nanesením Gel laku podélně na povrchu nehtu a štětečkem jej malinko vymodelovat do obloučku. Takto zpevněný základ pak následně mnohem více obstojí při nárazech a nehty spolehlivě vydrží až 3-4 týdny. Druhou vrstvou lze také malinko prodloužit nehet na papírovou šablonku. K tomuto modelování a výraznému zpevnění nehtů je absolutně perfektní podkladový gel lak Grafen, který má malinko hustější konzistenci a jeho tvrdost je skutečně neuvěřitelná.

Některé ženy mohou mít tzv. zvýšenou potivost nehtů, která se navenek nijak neprojevuje. Těmto ženám se stává, že i když zcela správně dodrží postup, gel lak jim nevydrží a postupně z celého povrchu nehtu odpadá. Zvýšená potivost nehtů jim tedy způsobí, že i když si pečlivě odmastily nehty postupně na všech prstech, tak ve skutečnosti se stane, že nejdříve odmašťované nehty jsou po chvíli opět zcela mastné, jako by se vůbec neodmašťovaly. V tomto případě je pak nutné postupovat po jednom nehtu. Tedy odmastíme Nail prepem jeden nehet, aplikujeme přilnavač gelu a ihned aplikujeme první tenkou vrstvu podkladového gel laku a vytvrdíme v uv/led lampě 1 minutu. Takto postupujeme s každým nehtem, abychom zabránili časovou prodlevou opětovnému promaštění nehtů. Poté, co všechny nehty mají první podkladovou vrstvu, můžete v klidu dodělat dle návodu celý gel lakový systém.

Pokud Vám produkty nevydrží dle Vašich představ, a myslíte si, že postup děláte správně, příčinou také mohou být různá onemocnění či hormonální výkyvy, například štítná žláza, těhotenství, kojení, antibiotika, nasazení či vysazení antikoncepce a samozřejmě i zvýšený stres. Vše je pak vhodné konzultovat s námi, vždy se snažíme hledat řešení.

Nejprodávanější

001 easy
 
160 Kč
143 easy
 
160 Kč
Gel lak EASY 050 6ml
 
160 Kč
Gel lak EASY 046 6ml
 
160 Kč
Gel lak EASY 054 6ml
 
160 Kč
Gel lak EASY 080 6ml
 
160 Kč
Gel lak EASY 098 6ml
 
160 Kč
Gel lak EASY 011 6ml
 
160 Kč
Gel lak EASY 003 6ml
 
160 Kč
040 easy
 
160 Kč
127 položek celkem

Cena

160384
1160384

Značky

Barva

Typ barvy

Položek k zobrazení: 127
sada gel lak easy 3kusy
480 Kč –20 %
384 Kč / sada

Zvýhodněná sada Gel lak 3 kusy. Řada profesionálních barevných gel laků EASY BIO-NAILS...

BN-SADA/EASY/3
001 easy
160 Kč / ks

Řada profesionálních barevných gel laků BIO-NAILS EASY Vám přináší svou konzistencí "našlehané...

EASY-0001
Gel lak EASY 003 6ml
160 Kč / ks

Řada profesionálních barevných gel laků BIO-NAILS EASY Vám přináší svou konzistencí "našlehané...

EASY-0003
Gel lak EASY 004 6ml
160 Kč / ks

Řada profesionálních barevných gel laků BIO-NAILS EASY Vám přináší svou konzistencí "našlehané...

EASY-0004
Gel lak EASY 005 6ml
160 Kč / ks

Řada profesionálních barevných gel laků BIO-NAILS EASY Vám přináší svou konzistencí "našlehané...

EASY-0005
Gel lak EASY 006 6ml
160 Kč / ks

Řada profesionálních barevných gel laků BIO-NAILS EASY Vám přináší svou konzistencí "našlehané...

EASY-0006
Gel lak EASY 007 6ml
160 Kč / ks

Řada profesionálních barevných gel laků BIO-NAILS EASY Vám přináší svou konzistencí "našlehané...

EASY-0007
easy 008 novy
160 Kč / ks

Řada profesionálních barevných gel laků BIO-NAILS EASY Vám přináší svou konzistencí "našlehané...

EASY-0008
Gel lak EASY 010 6ml
160 Kč / ks

Řada profesionálních barevných gel laků BIO-NAILS EASY Vám přináší svou konzistencí "našlehané...

EASY-0010
Gel lak EASY 011 6ml
160 Kč / ks

Řada profesionálních barevných gel laků BIO-NAILS EASY Vám přináší svou konzistencí "našlehané...

EASY-0011
Gel lak EASY 012 6ml
160 Kč / ks

Řada profesionálních barevných gel laků BIO-NAILS EASY Vám přináší svou konzistencí "našlehané...

EASY-0012
13 nova easy
160 Kč / ks

Řada profesionálních barevných gel laků BIO-NAILS EASY Vám přináší svou konzistencí "našlehané...

EASY-0013
Gel lak EASY 014 6ml
160 Kč / ks

Řada profesionálních barevných gel laků BIO-NAILS EASY Vám přináší svou konzistencí "našlehané...

EASY-0014
Gel lak EASY 016 6ml
160 Kč / ks

Řada profesionálních barevných gel laků BIO-NAILS EASY Vám přináší svou konzistencí "našlehané...

EASY-0016
Gel lak EASY 017 6ml
160 Kč / ks

Řada profesionálních barevných gel laků BIO-NAILS EASY Vám přináší svou konzistencí "našlehané...

EASY-0017
Gel lak EASY 019 6ml
160 Kč / ks

Řada profesionálních barevných gel laků BIO-NAILS EASY Vám přináší svou konzistencí "našlehané...

EASY-0019
Gel lak EASY 020 6ml
160 Kč / ks

Řada profesionálních barevných gel laků BIO-NAILS EASY Vám přináší svou konzistencí "našlehané...

EASY-0020
Gel lak EASY 021 6ml
160 Kč / ks

Řada profesionálních barevných gel laků BIO-NAILS EASY Vám přináší svou konzistencí "našlehané...

EASY-0021
Gel lak EASY 022 6ml
160 Kč / ks

Řada profesionálních barevných gel laků BIO-NAILS EASY Vám přináší svou konzistencí "našlehané...

EASY-0022
023 new 16623
160 Kč / ks

Řada profesionálních barevných gel laků BIO-NAILS EASY Vám přináší svou konzistencí "našlehané...

EASY-0023
Gel lak EASY 024 6ml
160 Kč / ks

Řada profesionálních barevných gel laků BIO-NAILS EASY Vám přináší svou konzistencí "našlehané...

EASY-0024
Gel lak EASY 025 6ml
160 Kč / ks

Řada profesionálních barevných gel laků BIO-NAILS EASY Vám přináší svou konzistencí "našlehané...

EASY-0025
026 1 easy
160 Kč / ks

Řada profesionálních barevných gel laků BIO-NAILS EASY Vám přináší svou konzistencí "našlehané...

EASY-0026
Gel lak EASY 028 6ml
160 Kč / ks

Řada profesionálních barevných gel laků BIO-NAILS EASY Vám přináší svou konzistencí "našlehané...

EASY-0028
Nahoru
Další produkty