CHARM gel barevný #287 PURE PURPLE

Kód: BN-CHARM/287
No HEMA, Di-HEMA, Bis-HEMA
Značka: BIO NAILS
240 Kč / ks 48 Kč / 1 ml
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Charm gel - unikátní luxusní hypoalergenní  barevný uv/led gel té nejvyšší kvality, vysoce pigmentovaný, který úžasně kryje již v první vrstvě. Lehoučká našlehaná konzistence tohoto profesionálního gelu zaručuje velmi příjemnou práci, která Vás bude bavit. Gel není potřeba před použitím míchat, nestéká a aplikuje se skutečně velmi rychle, hladce a lehce. Je zkrátka fantastický, co se týká konzistence. Již na první pohled Vás přesvědčí o své kvalitě.

Vytvrdíte jej ve všech uv nebo uv/led lampách. Díky vysoké krycí schopnosti a aplikaci tenkých vrstev je spotřeba těchto gelů velmi malá. 

logo-bionehty-eva-placha (1)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všechny barevné gely Charm gel značky Bio-nails jsou notifikovány Evropskou komisí v Centrálním Portálu EU (CPNP). Tato skutečnost zaručuje, že naše barevné gely mají skvělou profesionální kvalitu, jsou hypoalergenní, tedy bezkyselinové, neobsahují žádné škodlivé či nešetrné látky, nejsou testovány na zvířatech. Díky těmto vlastnostem je riziko spuštění alergické reakce mnohem menší, než u jakýchkoli klasických gelů. 

Doba vytvrzení 120 s v UV a 60 s v LED lampách

Složení Urethane Acrylate Oligomer, PEG-3 Trimethylolpropane, Pentaerythrityl tetraacrylate, Ethylphenyl(2,4,6-trimethylbenzoyl)phosphinate, Isopropylidenediphenyl, Bisoxyhydroxypropyl methacrylate, Silica dimethylsilylate, Neopentyl Glycol Propoxylate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Ethylhexyl Acrylate, P-Hydroxyanisole, +/-colorants

Malinkaté rady

#ShowMore#

 • V případě aplikace světlých pastelových barev nebo také výrazných neonových barev je vždy mnohem lepší, když jako podklad pod tyto barvy použijete nejdříve jednu velmi tenkou vrstvu bílého gelu. Díky této "vychytávce" pak budou následně aplikované jemné pastelové barvy či výrazné neonové barvy působit mnohem lépe, sytěji a sjednoceně, zkrátka krásně vyniknou. 
 • Jemné pastelové barvy můžete na nehtech různě kombinovat či stínovat. Nebojte se hravosti a naneste si na každý nehet jinou pastelovou barvu, které k sobě vzájemně ladí. Nejen, že modeláž bude vypadat unikátně, ale také velmi mladistvě. Zároveň se nebojte vzájemného míchání gelů a vytváření vlastních odstínů. Základem je vždy bílý gel.
 • Klasickou "francii" zná určitě každá žena. Zkuste však malou změnu a místo průhledného podkladu použijte na celou plochu nehtu jakýkoli jemný pastelový odstín barevného gelu, například jemně růžový, béžový, tělový, zkrátka jemnou nude barvu. Poté aplikujte bílý oblouček a ukončete průhledným ukončovacím gelem.
 • Pokud chcete, aby barevné gely byly opravdu dokonale naneseny, investujte do velmi kvalitního štětce s přírodním vláknem. Věřte, že rozdíl proti syntetickému štětci ihned poznáte. Přírodní štětec je měkký a nebude Vám dělat "rýhy" či viditelné "tahy štětce". Ideální pro aplikaci barevného gelu je štětec číslo 4 nahoře zakulacený, tedy ovál. 
 • V případě, že se těhotná či kojící žena rozhodne pro gelové nehty, vždy je pro ni mnohem vhodnější, aby volila z nabídky hypoalergenních bezkyselinových produktů, které jsou šetrnější, než klasické gely.
 • Barevné gely skladujte vždy v dobře uzavřené krabičce, v rovině, nepřeklápěné, bez přístupu denního světla či slunce. Gely mají tendenci ve velkém teple vzlínat a mohou se tak někdy dostat i do závitů vršku, proto je ideální je mít uloženy v nejchladnějším místě Vašeho salonu, ale ne v lednici. Nevystavujte tedy gely extrémním teplotám, ať už se jedná o horko či naopak mráz.
 • Obaly barevných gelů jsou vyrobeny z velmi kvalitního plastového materiálu. Pokud chceme, aby nám v čistotě a neporušeném obalu vydržely co nejdéle, nikdy nedotahujte víčka velkou silou nadoraz. Dotáhnout, ale tak akorát.
 • Barevné gely jsou určeny pouze do gelové modeláže (případně je možné je použít i do gel lakového systému), nelze je tedy nikdy aplikovat přímo na přírodní nehet.

Obsah 5ml

Důležité upozornění
Nikdy nepracujte s gelovými produkty v blízkosti okna s přímým slunečním svitem nebo ve venkovních prostorách, jako jsou terasy, balkony, dvorky, zahrady! 
UV záření Vám všechny produkty vytvrdí v lahvičkách nebo kelímcích. Tím jsou pak produkty navždy znehodnoceny.
Taktéž si dávejte pozor, abyste gelové produkty měli uloženy z dosahu svitu Vaší UV/LED lampy. Dosah svitu lampy může Vaše produkty taktéž vytvrdit přímo v lahvičkách, včetně štětců s gelem při aplikaci gelové modeláže. Lampu tedy mějte vždy bokem a nepracujte přímo před ní.
Gelové produkty uchovávejte vždy mimo dosah dětí a mimo dosah slunečního svitu, pokud možno, na chladnějším místě Vašeho obydlí nebo salonu.

Důležité upozornění: Prosíme, pokud jste alergik, přečtěte si náš důležitý podrobný článek ohledně alergií, co vše je ideální dodržet, aby se alergie znovu nedostavila. Součástí článku jsou i odkazy, co budete potřebovat od A až do Z na konkrétní zvolený systém úpravy nehtů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Barevný gel CHARM Bio nails No hema
Hmotnost: 0.02 kg
Barva: fialová
Typ barvy: klasická
Objem balení: 5 ml
Doba vytvrzení UV/LED lampa: 1 minuta
Doba vytvrzení UV lampa: 2 minuty
Výpotek: ano
Hypoalergenní: ano
HEMA, Di-HEMA: ne
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 BIONAILS_DIGI_navysku_710x651_nasvetlepozadi_2

 

Česká značka BIO NAILS 
 

Jsme rodinná firma s více než 15 letou tradicí prodeje profesionální nehtové kosmetiky jak v rámci e-shopu, tak také kamenné prodejny v centru Zlína

Web se specializací na profesionální hypoalergenní nehtovou kosmetiku - prodáváme dvě značky BIO NAILS a KINETICS

BIO NAILS je naše vlastní, našim srdcím milá značka, se zaměřením  na vysoce kvalitní certifikované produkty, šetrné k přírodním nehtům, hypoalergenní, se zárukou té nejvyšší kvality na Evropském trhu. Název BIO NAILS v přeneseném slova smyslu má vyjadřovat to nejšetrnější, co svět profesionální nehtové kosmetiky nabízí. Bez obsahu škodlivých či nešetrných látek, bez obsahu nejvíce alergizujících složek HEMA, Di-HEMA a Bis-HEMA.  Produkty BIO NAILS umožní všem citlivým ženám alergičkám mít znovu krásné, upravené gelové či gel lakové nehty bez nepříjemných alergických reakcí! Zároveň je ideální nabídkou pro každou ženu, která dbá o zdraví svých nehtů a přemýšlí nad tím, co si na své nehty aplikuje. Nejprodávanější BB gely Fiber a gel laky bez obsahu složek HEMA  Vás nadchnou. Nabídka je zaměřena nejen na profesionálky s možností nákupu za velkoobchodní ceny, ale i na všechny ženy pro domácí využití. 

Na konci léta roku 2017 vznikl nápad - změnit název našich webových stránek z původního www.nehtyzlin.cz na www.bio-nails.cz  www.bio-nails.sk
Nový modernější web, jednoduchý, přehledný,  snadno zapamatovatelný a zároveň vyjadřující vše nové, co nám rok 2017 přinesl....A přinesl toho hodně! Nejen založení naší vlastní značky BIO NAILS, ale také zařazení špičkové profesionální značky KINETICS do našeho sortimentu,. Dále také stěhování našeho kamenného obchodu do úplného centra Zlína na prestižní adresu ulice Dlouhá 510 , hned vedle OC Zlaté jablko. Náš skvělý prostor jsme postupně zmodernizovali, vyměnili výlohy a vytvořili pro Vás krásný klidný útulný a přehledný obchůdek, vonící nejen po lacích na nehty, ale také po parfémech z Florencie, které také máme v nabídce.....
Postupně jsme vytvořili zcela nové portfolio hypoalergenní nehtové kosmetiky značky BIO NAILS, se specializací na citlivé ženy alergičky. Zároveň jsme naskladnili celý sortiment značky KINETICS a přidali také luxusní vegan kosmetiku obličejovou, tělovou i vlasovou z různých koutů světa - Itálie, Anglie, Francie, Turecko.
V roce 2023 jsme založili společnost s ručením omezeným BIO NAILS EP s.r.o. se sídlem  ve Zlíně, na ulici Dlouhá 510.
 
 

Všechny profesionální produkty značek BIO NAILS a KINETICS, které nabízíme, jsou vyráběny v nejvyšší možné hypoalergenní kvalitě a v souladu s evropskými normami. Výrobci pro značku BIO NAILS jsou v Holandsku, Německu a České republice. Značka KINETICS je vyráběna v Lotyšsku. Všechny produkty mají svůj tzv. Bezpečnostní list, který je pro každou profesionálku manikérku či pedikérku k dispozici v případě, že by přišla jakákoli kontrola. Vysoká hypoalergenní kvalita produktů bez obsahu škodlivých a nešetrných látek (No HEMA, No Di-HEMA, No Bis-HEMA)  zaručuje komfort, bezpečí a jistotu, co se týká Vašeho zdraví. 

Netestováno na zvířatech.

Certifikace všech produktů BIO NAILS a KINETICS

Všechny profesionální produkty značek BIO NAILS a KINETICS jsou notifikovány  Evropskou komisí v Centrálním Portálu EU (CPNP). 

CPNP je portál, poskytovaný Evropskou komisí, který umožňuje výrobcům, dodavatelům nebo distributorům kosmetických přípravků předkládat osvědčení o bezpečnosti a testování. 

Jste profesionálka?

Nakupujte u nás za velkoobchodní ceny

Chraňte zdraví Vašich zákaznic, ale především také své  nákupem hypoalergenní nehtové kosmetiky BIO NAILS a KINETICS.  Při odstraňování gelových produktů pilováním nebo broušením nedýcháte prach z tzv. kyselinových produktů. Předcházíte tak zdravotním problémům, spojeným s astmatem či různým druhům alergií, které časem mohou z dlouhodobějšího hlediska vzniknout jak u profesionálek, tak také jejich zákaznic

Značka BIO NAILS  je unikátní také tím, že
 
- vyniká snahou o nabídku těch nejšetrnějších produktů, které v rámci  profesionální nehtové kosmetiky byly vyrobeny
- vyniká individuálním přístupem k zákazníkovi 
- neustále komunikuje se zákazníky prostřednctvím on line chatu, mailu či telefonicky - snaží se pomoci s otázkami a výběrem produktů
- poskytuje na webu či v kamenné prodejně ve Zlíně velmi podrobné informace o produktech, včetně složení, postupů, videí 
- velmi rychle odesílá e shop balíčky, krásně pečlivě zabalené, vždy s malým dárečkem 
- nabízí velkoobchodní ceny profesionálkám - manikérkám a pedikérkám
- nabízí profesionálkám možnost zdarma zaškolení s materiálem BIO NAILS a jeho vyzkoušení v kamenné prodejně ve Zlíně
- nabízí individuální jednodenní školení gelové modeláže ve spolupráci s velmi zkušenými manikérkami
- nabízí vykonání Zkoušky před autorizovanou osobou k získání ŽL
- nabízí zápis zdarma do celorepublikové Mapy profesionálek v Česku i na Slovensku
- neustále naskladňuje novinky v profesionální hypoalergenní kvalitě
- vytváří přátelské prostředí ke spolupráci  prostřednictvím Affiliate systému
 
Trend budoucnosti 
Ohleduplnost nejen k sobě samým, ale také k Vašim zákaznicím, ke zdraví nás všech, k přírodě a tím i celé planetě
 
 • hypoalergenní produkty bez kyselin a škodlivých látek
 • vhodné pro alergiky
 • extra vhodné na problémové přírodní nehty
 • ultra dlouhá životnost gelů a jejich extrémní flexibilita
 • výborná konzistence na prodlužování nehtů gelem na šablony
 • gely nezatékají do nehtového lůžka, což výrazně ulehčuje modelaci
 • vynikající, dokonalá přilnavost, pružnost i pevnost
 • samovyrovnávací schopnost gelů, příjemná konzistence
 • exkluzivní produkty TOP kvality pro nehtový design
 • gely jsou vhodné pro začátečnice i profesionálky
 • ověřené ušetření času gelové modeláže až o 50%
 • mnohem menší spotřeba gelů než jste zvyklá - úspora financí
 • gely jsou vhodné jak pro gelovou modeláž, tak také pro tzv. potažení přírodních nehtů gelem
 • skvělá pevnost a pružnost i ve velmi tenkých vrstvách
 • vysoce kvalitní komponenty, které zabraňují žloutnutí 
 • stálobarevné vysoce pigmentované barevné gely, které nemusíte míchat před aplikací, dokonalá krycí schopnost již v jedné vrstvě
 • skvělé použití barevných gelů na zdobení gelových nehtů
 • všechny gely kombinovatelné s akrylem
 • všechny gely vytvrdíte ve všech typech lamp, tedy UV lampy, LED lampy nebo UV/LED lampy
 • originální produkty, které jinde nenajdete