Naildress Slider Design #40 Ombre

Kód: 293917
100 Kč –80 %
Naildress Slider Design #40 Ombre
100 Kč –80 % 20 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Baby boomer je stále nejvíce žádanou metodou zdobení gelových nebo gel lakových nehtů. Jedná se vlastně o takovou nenásilnou "francii do ztracena" s růžovo bílo mléčným efektem. Tentokrát však ne v klasickém bílém, ale černém provedení. Ne každá žena si však ví rady s provedením. Proto je skvělé, že byly značkou EMI vyvinuty perfektní vodolepky, které jsou jednoduché na aplikaci a zajistí, že Vaše nehty budou zářit opravdu překrásným a sjednoceným přechodem bílého konečku nehtu do ztracena směrem k růžovému či tělovému nehtu. A to vše ve velice tenkém provedení. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Baby boomer pomocí vodolepek je skvělým nápadem. Tyto vodolepky jsou vhodné jak pro profesionálky, tak hlavně i pro domácí využití, pro urychlení a dokonalé provedení této oblíbené metody úpravy gelových či gel lakových nehtů. Není tedy nic snadnějšího, než Baby boomer vyzkoušet pomocí těchto rychlých tenkých vodolepek. Baby boomer se skvělé hodí jak na běžné denní nošení, tak také na slavnostní příležitosti, jako je svatba, promoce, oslava narozenin atd. Tato metoda vždy bude obdivována jak ženami, tak také muži, neboť patří mezi klasickou, ale zároveň romantickou úpravu gelových nehtů. Díky těmto skvělým vodolepkám se Babyboomer stane i pro Vás dostupnou metodou zdobení nehtů.

Návod na použití vodolepek Baby boomer (varianta černé francie do ztracena)

1. Vytvořte si gelovou modeláž za pomocí zatonovaného kamuflážního gelu dle Vašeho výběru barevnosti. Barevnost může být do růžova nebo do tělova, dle Vašeho výběru. Skvělé jsou například BB gely fiber s obsahem skelných vláken v barevnostech Tan, Nude, Pastel pink, Smokey rose.

Po vytvrzení modelovací vrstvy setřete výpotek a povrch gelu přepilujte jemným pěnovým pilníkem, oprašte štětečkem.

2. Vystřihněte si jednu částici Baby boomeru a položte na navlhčenou buničinu. Nechte pár sekund ležet a poté přitlačte rožek buničiny na povrch vodolepky. Tím se částice vodolepky uvolní z podložky a vy ji můžete přenést na volný okraj nehtu. Opatrně částici přitlačte prstem k nehtu, přebývající části ohněte směrem pod nehet a přebytků se zbavte manikurními nůžkami či kolmými tahy jemným pilníkem shora dolů.

3. Vše ukončete průhledným vrchním bezvýpotkovým nebo výpotkovým leskem, neboli Topem. Přetřete jej po celé ploše nehtu, vytvrďte v lampě a luxusní Baby boomer je hotov!

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodolepky
Hmotnost: 0.004 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

EMI

E.Mi je mezinárodní značkou módní salonní manikúry. Značka E.Mi je volena hvězdami, lídry nehtového průmyslu a stylovými ženami v 28 zemích světa.

E.Mi se těší oblibě díky evropské kvalitě, neustálým inovacím ve vývoji materiálů, jedinečnému přístupu k designu nehtů a komplexními obchodními řešeními pro salony krásy.

Globální značka

E.Mi je globální značkou. Při výrobě produktů jsou používány suroviny od předních světových dodavatelů z Evropy, Jižní Koreje a Spojených států.

logo_emi_148059210957