CHARM gel barevný #141 GLAM SILVER

Kód: BN-CHARM/141
No HEMA, Di-HEMA, Bis-HEMA
Značka: BIO NAILS
240 Kč / ks 48 Kč / 1 ml
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Charm gel - unikátní luxusní hypoalergenní  barevný uv/led gel té nejvyšší kvality, vysoce pigmentovaný, který úžasně kryje již v první vrstvě. Lehoučká našlehaná konzistence tohoto profesionálního gelu zaručuje velmi příjemnou práci, která Vás bude bavit. Gel není potřeba před použitím míchat, nestéká a aplikuje se skutečně velmi rychle, hladce a lehce. Je zkrátka fantastický, co se týká konzistence. Již na první pohled Vás přesvědčí o své kvalitě.

Vytvrdíte jej ve všech uv nebo uv/led lampách. Díky vysoké krycí schopnosti a aplikaci tenkých vrstev je spotřeba těchto gelů velmi malá. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všechny barevné gely Charm gel značky Bio-nails jsou notifikovány Evropskou komisí v Centrálním Portálu EU (CPNP). Tato skutečnost zaručuje, že naše barevné gely mají skvělou profesionální kvalitu, jsou hypoalergenní, tedy bezkyselinové, neobsahují žádné škodlivé či nešetrné látky, nejsou testovány na zvířatech. Díky těmto vlastnostem je riziko spuštění alergické reakce mnohem menší, než u jakýchkoli klasických gelů. 

Doba vytvrzení 120 s v UV a 60 s v LED lampách

Složení Urethane Acrylate Oligomer, PEG-3 Trimethylolpropane Triacrylate, PENTAERYTHRITYL TETRAACRYLATE, Ethylphenyl(2,4,6-trimethylbenzoyl)phosphinate, Polyethylene Terephthalate, ISOPROPYLIDENEDIPHENYL BISOXYHYDROXYPROPYL METHACRYLATE, Silica dimethyl silylate, Neopentyl Glycol Propoxylate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Ethylhexyl Acrylate, P-Hydroxyanisole, +/-colorants

Malinkaté rady

#ShowMore#

 • V případě aplikace světlých pastelových barev nebo také výrazných neonových barev je vždy mnohem lepší, když jako podklad pod tyto barvy použijete nejdříve jednu velmi tenkou vrstvu bílého gelu. Díky této "vychytávce" pak budou následně aplikované jemné pastelové barvy či výrazné neonové barvy působit mnohem lépe, sytěji a sjednoceně, zkrátka krásně vyniknou. 
 • Jemné pastelové barvy můžete na nehtech různě kombinovat či stínovat. Nebojte se hravosti a naneste si na každý nehet jinou pastelovou barvu, které k sobě vzájemně ladí. Nejen, že modeláž bude vypadat unikátně, ale také velmi mladistvě. Zároveň se nebojte vzájemného míchání gelů a vytváření vlastních odstínů. Základem je vždy bílý gel.
 • Klasickou "francii" zná určitě každá žena. Zkuste však malou změnu a místo průhledného podkladu použijte na celou plochu nehtu jakýkoli jemný pastelový odstín barevného gelu, například jemně růžový, béžový, tělový, zkrátka jemnou nude barvu. Poté aplikujte bílý oblouček a ukončete průhledným ukončovacím gelem.
 • Pokud chcete, aby barevné gely byly opravdu dokonale naneseny, investujte do velmi kvalitního štětce s přírodním vláknem. Věřte, že rozdíl proti syntetickému štětci ihned poznáte. Přírodní štětec je měkký a nebude Vám dělat "rýhy" či viditelné "tahy štětce". Ideální pro aplikaci barevného gelu je štětec číslo 4 nahoře zakulacený, tedy ovál. 
 • V případě, že se těhotná či kojící žena rozhodne pro gelové nehty, vždy je pro ni mnohem vhodnější, aby volila z nabídky hypoalergenních bezkyselinových produktů, které jsou šetrnější, než klasické gely.
 • Barevné gely skladujte vždy v dobře uzavřené krabičce, v rovině, nepřeklápěné, bez přístupu denního světla či slunce. Gely mají tendenci ve velkém teple vzlínat a mohou se tak někdy dostat i do závitů vršku, proto je ideální je mít uloženy v nejchladnějším místě Vašeho salonu, ale ne v lednici. Nevystavujte tedy gely extrémním teplotám, ať už se jedná o horko či naopak mráz.
 • Obaly barevných gelů jsou vyrobeny z velmi kvalitního plastového materiálu. Pokud chceme, aby nám v čistotě a neporušeném obalu vydržely co nejdéle, nikdy nedotahujte víčka velkou silou nadoraz. Dotáhnout, ale tak akorát.
 • Barevné gely jsou určeny pouze do gelové modeláže (případně je možné je použít i do gel lakového systému), nelze je tedy nikdy aplikovat přímo na přírodní nehet.

Obsah 5ml

Důležité upozornění
Nikdy nepracujte s gelovými produkty v blízkosti okna s přímým slunečním svitem nebo ve venkovních prostorách, jako jsou terasy, balkony, dvorky, zahrady! 
UV záření Vám všechny produkty vytvrdí v lahvičkách nebo kelímcích. Tím jsou pak produkty navždy znehodnoceny.
Taktéž si dávejte pozor, abyste gelové produkty měli uloženy z dosahu svitu Vaší UV/LED lampy. Dosah svitu lampy může Vaše produkty taktéž vytvrdit přímo v lahvičkách, včetně štětců s gelem při aplikaci gelové modeláže. Lampu tedy mějte vždy bokem a nepracujte přímo před ní.
Gelové produkty uchovávejte vždy mimo dosah dětí a mimo dosah slunečního svitu, pokud možno, na chladnějším místě Vašeho obydlí nebo salonu.

Důležité upozornění: Prosíme, pokud jste alergik, přečtěte si náš důležitý podrobný článek ohledně alergií, co vše je ideální dodržet, aby se alergie znovu nedostavila. Součástí článku jsou i odkazy, co budete potřebovat od A až do Z na konkrétní zvolený systém úpravy nehtů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Barevný gel CHARM Bio nails No hema
Hmotnost: 0.02 kg
Barva: stříbrná
Typ barvy: perleťová
Objem balení: 5 ml
Doba vytvrzení UV/LED lampa: 1 minuta
Doba vytvrzení UV lampa: 2 minuty
Výpotek: ano
Hypoalergenní: ano
HEMA, Di-HEMA: ne
Země původu: Německo
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 BIONAILS_DIGI_navysku_710x651_nasvetlepozadi_2

 

Naše značka BIO vychází z těchto indícií:
 • B  - Bezkyselinové produkty, bez jakýchkoli škodlivých či nešetrných látek, vhodné pro alergiky - značka Truscada
 • I ISO certifikáty z Bruselu pro veškerou gelovou produkci značky Truscada
Každý produkt je vlastníkem mikrobiologické a toxikologické směrnice EU a certifikátu bezpečnosti EU
Všechny produkty vyvíjí vysoce specializované laboratoře a testovací analyzační techniky použité na jejich vývoj, zaručují tu nejvyšší kvalitu a bezpečnost, přičemž jsou přísně kontrolované směrnicemi Evropského kosmetického průmyslu
 • OOsvědčená světová kvalita - vývoz produktů do celého světa- například do Austrálie, Anglie, Itálie, Německa, Portugalska, Ruska, Litvy, Nizozemska, Francie, Švýcarska, Íránu, Maďarska, Polska, Rumunska - značka Truscada.
 
Na konci léta roku 2017 vznikl nápad - změnit název našich webových stránek z původního www.nehtyzlin.cz na 
nový, modernější, jednoduchý, snadno zapamatovatelný a zároveň vyjadřující vše nové, co nám rok 2017 přinesl....A přinesl toho hodně: nejen zařazení špičkové značky Truscada do našeho sortimentu, ale také stěhování našeho kamenného obchodu do úplného centra Zlína na prestižní adresu ulice Dlouhá 510 - hned vedle OC Zlaté jablko.
Zařadili jsme nově slovenskou značku Truscada. A nový název našeho obchodu souvisí právě s produkty této značky, které jsou svým složením natolik šetrné k našim nehtům, že právem mohou nést označení BIO.
Nejen tedy, že jako nehtařka chráníte zdraví svých zákaznic, ale především zdraví své tím, že při odstraňování gelových produktů (pilováním nebo broušením) nedýcháte kyselinové produkty. Předcházíte tak zdravotním problémům, spojeným s astmatem či různým druhům alergií, které časem mohou z dlouhodobějšího hlediska vzniknout jak u profesionálních nehtových designérek, tak také jejich zákaznic.
 
Značka Truscada je unikátní také tím, že velmi dbá na životní prostředí, což dokazuje od roku 2015 každoročním získáním a obhájením prestižního zahraničního certifikátu o šetrné, přírodu neohrožující likvidaci odpadů.
 
Trend budoucnosti 
Ohleduplnost nejen k sobě samým, ale také k Vašim zákaznicím, ke zdraví nás všech, k přírodě a tím i celé planetě
 
 • hypoalergenní produkty bez kyselin a škodlivých látek
 • vhodné pro alergiky
 • extra vhodné na problémové přírodní nehty
 • ultra dlouhá životnost gelů a jejich extrémní flexibilita
 • výborná konzistence na prodlužování nehtů gelem na šablony
 • gely nezatékají do nehtového lůžka, což výrazně ulehčuje modelaci
 • vynikající, dokonalá přilnavost, pružnost i pevnost
 • samovyrovnávací schopnost gelů, příjemná konzistence
 • exkluzivní produkty TOP kvality pro nehtový design
 • gely jsou vhodné pro začátečnice i profesionálky
 • ověřené ušetření času gelové modeláže až o 50%
 • mnohem menší spotřeba gelů než jste zvyklá - úspora financí
 • gely jsou vhodné jak pro gelovou modeláž, tak také pro tzv. potažení přírodních nehtů gelem
 • skvělá pevnost a pružnost i ve velmi tenkých vrstvách
 • vysoce kvalitní komponenty, které zabraňují žloutnutí - ANTI -YELLOU AGENT
 • stálobarevné vysoce pigmentované barevné gely, které nemusíte míchat před aplikací, dokonalá krycí schopnost již v jedné vrstvě
 • skvělé použití barevných gelů na paiting a one stroke
 • všechny gely kombinovatelné s akrylem
 • všechny gely vytvrdíte ve všech typech lamp, tedy UV lampy, LED lampy nebo UV/LED lampy
 • originální produkty, které jinde nenajdete - barevné pasty, gel KERATINAPROTHETIC gel