Saponificio Varesino mýdlo 300g citron

Kód: S1243
175 Kč / ks
Skladem (5 ks)
100% přírodní mýdlo, které výdrží několik měsíců. Je možné jej používat na obličej, ruce i tělo. Úžasná vůně provoní celou koupelnu nádherně pění. Saponifikované, vyráběné a zabalené v továrně v Brebbia (Itálie) s certifikátem Econat. Získané pouze z přírodních produktů. Baleno v papíře.
Neobsahuje konzervační látky chemického původu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vůně citrónu, 100% přírodní mýdlo 300 g.

Řada Natural Essentials používá přísadu, která je synonymem pro Itálii – olivový olej – aby tato mýdla podpořila její schopnost hydratovat pokožku a spojila ji s jedním z nejznámějších citrusových plodů v zemi. Tento minimalistický přístup k ingrediencím a výrobě mýdla je charakteristickým znakem našich řemeslných metod.

Saponifikované, vyráběné a zabalené v továrně v Brebbia (Itálie) s certifikátem Econat. Získané pouze z přírodních produktů. Baleno v papíře.

Neobsahuje žádné konzervační látky a složky chemického původu.
Netestováno na zvířatech.
Váha: 0,3kg
Rozměry: 11,5 x 6,5 x 4 cm
 
Firma si stále zachovává starodávnou metodu tradičního způsobu saponifikace Marseille, která je dnes stále vzácnějším dědictvím tvorby mýdla, a dnes vyniká svou schopností uspokojit veškeré potřeby mýdlem vynikající kvality.
Na níže uvedeném obrázku, doklad o registraci U f ficio obchodu a průmyslu Varese  , podpis Dante Bardelli:
 
Složení/Ingredients: Palmát sodný, Cocoate sodný, Voda/Voda/Eau, Parfém/Vůně, Glycerin, Chlorid sodný, Kyselina citronová, Citral, Citronellol, Limonen.
 

certificato_Bardelli_Dante

Doplňkové parametry

Kategorie: Balená mýdla 300g
Hmotnost: 0.3 kg
Vůně: citrusové plody
Typ mýdla: klasické
Váha: 300g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Saponificio Varesino byla založena v roce 1945 v Brebbia (VA) v blízkosti břehů jezera Maggiore.

Zdokonalením tradiční metody s novými technologiemi zpracování je dodnes výrobcem vynikajících pracích, toaletních, vločkových a průmyslových mýdel.

Stále si zachovává starobylou metodu  zmýdelnění z Marseilles , nyní stále vzácnějšího dědictví mýdla, dnes vyniká svou schopností uspokojit jakoukoliv potřebu základních výrobků vynikající kvality. 

Neustále zdokonaluje řemeslné metody prostřednictvím nových technik zpracování, Saponificio Varesino je stále vynikající výrobce přírodních mýdel a toaletních potřeb.

logo-pro-produktjpg-7412-original