BIO výživný krém na tělo 200ml

Kód: ELI-0037
249 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

BIO výživný krém na tělo s arganovým a meruňkovým olejem 200 ml.

Kdy je DOPORUČUJEME: Během před a poporodním období, který se používá denně, hydratuje, dává jas a měkkost na celé tělo tónuje pleť, obnovuje přirozenou pružnost a zanechává ji jemnou a delikátně vonící.

Jak funguje: Díky hydratačním a zpevňujícím vlastnostem meruňkového a arganového oleje v kombinaci s živinami bambuckého másla.

POKYNY PRO POUŽITÍ: aplikujte výrobek na postižené oblasti a masírujte, dokud nebude zcela absorbován. Obnovte aplikaci i několikrát denně podle potřeby.


Bez parabenů

Testováno na nikl

Bez silikonů

Přírodní vůně

Tabulka Eko-Kvality:

Přírodní ingredience celkem: 99 %

° Z ekologického zemědělství celkem certifikované: 79 %

° Z ekologického zemědělství celkem: 24 %

* Z přírodních ingrediencí

Dermatologicky testováno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Chtěli bychom žít v čistším, udržitelnějším a podpůrnějším světě a naše nákupní rozhodnutí mohou mít zásadní vliv na zlepšení nejen našeho blahobytu, ale také životního prostředí kolem nás.

Privilegovaná organická kosmetika znamená informovanou volbu: složky pocházející z ekologického zemědělství zaručují nižší dopad na životní prostředí, například nepoužívají pesticidy, přípravky na ochranu rostlin nebo pesticidy. Kromě toho jsou všechny složky používané v biologické kosmetice získány zpracovatelskými metodami se sníženým dopadem na životní prostředí, bez použití biologicky nerozložitelných chemických rozpouštědel nebo ropných derivátů, jakož i škodlivé pro kůži.

I použití obalových materiálů je šetrné k životnímu prostředí: vyloučili jsme PVC, privilegovaný 100% recyklovaný a recyklovatelný PET, použitý druhotný obal pouze v případě potřeby.

logo_1