Dotaz Žaneta
Dobrý den, používám hema free produkty . Alergie. Mám velmi měkké a pružné nehty. Hodně se mi dělají odchlipy. Krátké nehty. Používám jen bázi kinetics SHIELD
Odpověď Eva
Hezký den, Žanetko,
k tomu, aby se nedělaly odchlipy, je zapotřebí se velice pečlivě věnovat předpřípravě nehtů.
Je tedy nutné se nejdříve věnovat odstranění kůžičky, a to za použití speciálního změkčovače kůžičky:
Poté se kůžička zatlačí pomerančovým dřívkem a nebo ještě lépe kovovým zatlačovačem:
Následně se zbývající kůžička odstraní buď speciálními manikurními nůžkami a nebo tzv. seřezávačem:
Poté setřete z nehtu zbytky změkčovače kůžičky kouskem navlhčené buničiny, aby produkt nezůstal na nehtu a neovlivnil následné držení gel laků:
Poté se věnujte délce a tvaru nehtu profi pilníkem:
Následně zmatněte celý povrch nehtu profi pěnovým pilníkem
Oprášit kartáčkem:
Pečlivě očistěte povrch nehtu tekutinou Cleaner, nanesenou na buničinový čtvereček:
Aplikujte dehydratační tekutinu Nail prep po celé ploše nehtu včetně kůžičky:
Aplikuje velice maličké množství tekutiny Ultra bond, pouze na plochu nehtu, nesmí stéct ke kůžičce a nechte dobře zaschnout:
Po celou dobu této předpřípravy si nikdy nesmíte sahat na povrch nehtů, abyste si je nezamastila.
Teprve po této nesmírně pečlivé předpřípravě nehtů můžete aplikovat první podkladovou bázi, a to tak, aby nestekla ke kůžičce. Poté následují dvě tenké vrstvy barevného gel laku a na závěr ukončovací Top. Žádná z vrstev nesmí stéct ke kůžičce.
Takto pečlivě provedený gel lakový systém, s pečlivou předpřípravou, zajistí, že se nikdy nebudou tvořit žádné odchlipy.
Mějte se hezky a pokud budete mít jakékoli další dotazy, tak pište nebo volejte na číslo 777075875.
Eva Klug Plachá BIO NAILS