Seřezávač na paty F3

Kód: DN-1276
149 Kč / ks
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení

Tento základní pedikúrní nástroj je navržen tak, aby zajišťoval maximální účinnost a zároveň bezpečnost. Je vybaven vyměnitelnou žiletkou, bezpečnostním krytem ostří a ergonomicky tvarovanou rukojetí, která skvěle padne do každé ruky. Díky protiskluzovému provedení se s ním dobře pracuje i při delším používání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nezbytný pomocník pro krásná a zdravá chodidla

Péče o chodidla není jen záležitostí letních měsíců – pravidelná pedikúra by měla být součástí každého beauty rituálu po celý rok. Prvním a nejdůležitějším krokem v péči o nohy je odstranění ztvrdlé, suché a mozolnaté kůže. Právě k tomu slouží praktický a efektivní seřezávač z kolekce F3.

Hlavní výhody:

  • Efektivně odstraňuje ztvrdlou a zrohovatělou kůži
  • Vyměnitelná žiletka pro dlouhodobé používání
  • Bezpečnostní kryt ostří pro maximální ochranu
  • Ergonomická rukojeť pro pohodlný a pevný úchop
  • Součástí balení je 1 žiletka
  • Hygienické blistrové balení

Dopřejte svým chodidlům péči, jakou si zaslouží – ať už doma, nebo jako součást profesionální pedikúry. Seřezávač F3 je spolehlivým pomocníkem, díky kterému budou vaše nohy vypadat upraveně, zdravě a krásně každý den.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pilníky na pedikúru
EAN: 8595069712688

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

 BIONAILS_DIGI_navysku_710x651_nasvetlepozadi_2

 

Česká značka BIO NAILS 

Jsme rodinná firma s více než 15 letou tradicí prodeje profesionální nehtové kosmetiky jak v rámci e-shopu, tak také kamenné prodejny v centru Zlína.

Web se specializací na profesionální hypoalergenní nehtovou kosmetiku - prodáváme dvě značky BIO NAILS a KINETICS.

BIO NAILS je naše vlastní, našim srdcím milá značka, se zaměřením  na vysoce kvalitní certifikované produkty, šetrné k přírodním nehtům, hypoalergenní, se zárukou té nejvyšší kvality na Evropském trhu. Název BIO NAILS v přeneseném slova smyslu má vyjadřovat to nejšetrnější, co svět profesionální nehtové kosmetiky nabízí. Bez obsahu škodlivých či nešetrných látek, bez obsahu nejvíce alergizujících složek HEMA, Di-HEMA a Bis-HEMA.  Produkty BIO NAILS umožní všem citlivým ženám alergičkám mít znovu krásné, upravené gelové či gel lakové nehty bez nepříjemných alergických reakcí! Zároveň je ideální nabídkou pro každou ženu, která dbá o zdraví svých nehtů a přemýšlí nad tím, co si na své nehty aplikuje. Nejprodávanější BB gely Fiber a gel laky bez obsahu složek HEMA  Vás nadchnou. Nabídka je zaměřena nejen na profesionálky s možností nákupu za velkoobchodní ceny, ale i na všechny ženy pro domácí využití. 

Na konci léta roku 2017 vznikl nápad - změnit název našich webových stránek z původního www.nehtyzlin.cz na www.bio-nails.cz  www.bio-nails.sk
Nový modernější web, jednoduchý, přehledný,  snadno zapamatovatelný a zároveň vyjadřující vše nové, co nám rok 2017 přinesl....A přinesl toho hodně! Nejen založení naší vlastní značky BIO NAILS, ale také zařazení špičkové profesionální značky KINETICS do našeho sortimentu. Dále také stěhování našeho kamenného obchodu do úplného centra Zlína na prestižní adresu ulice Dlouhá 510 , hned vedle OC Zlaté jablko. Náš skvělý prostor jsme postupně zmodernizovali, vyměnili výlohy a zařídili pro Vás krásný klidný útulný a přehledný obchůdek, vonící nejen po lacích na nehty, ale také po parfémech z Florencie, které také máme v nabídce.....
Postupně jsme vytvořili zcela nové portfolio hypoalergenní nehtové kosmetiky značky BIO NAILS, se specializací na citlivé ženy alergičky. Zároveň jsme naskladnili celý sortiment značky KINETICS a přidali také luxusní vegan kosmetiku obličejovou, tělovou i vlasovou z různých koutů světa - Itálie, Anglie, Francie, Turecko.
V roce 2023 jsme založili společnost s ručením omezeným BIO NAILS EP s.r.o. se sídlem  ve Zlíně, na ulici Dlouhá 510.
  

Původ našich produktů

Všechny profesionální produkty značek BIO NAILS a KINETICS, které nabízíme, jsou vyráběny v nejvyšší možné hypoalergenní kvalitě a v souladu s evropskými normami. Výrobci pro značku BIO NAILS jsou v Holandsku, Německu a České republice. Značka KINETICS je vyráběna v Lotyšsku. Všechny produkty mají svůj tzv. Bezpečnostní list, který je pro každou profesionálku manikérku či pedikérku k dispozici v případě, že by přišla jakákoli kontrola. Vysoká hypoalergenní kvalita produktů bez obsahu škodlivých a nešetrných látek (No HEMA, No Di-HEMA, No Bis-HEMA)  zaručuje komfort, bezpečí a jistotu pro Vaše zdraví. 

Netestováno na zvířatech.

Certifikace všech produktů BIO NAILS a KINETICS

Všechny profesionální produkty značek BIO NAILS a KINETICS jsou notifikovány  Evropskou komisí v Centrálním Portálu EU (CPNP). 

CPNP je portál, poskytovaný Evropskou komisí, který umožňuje výrobcům, dodavatelům nebo distributorům kosmetických přípravků předkládat osvědčení o bezpečnosti a testování. 

Jste profesionálka?

Nakupujte u nás za velkoobchodní ceny.

Chraňte zdraví Vašich zákaznic, ale především také své  nákupem hypoalergenní nehtové kosmetiky BIO NAILS a KINETICS.  Při odstraňování gelových produktů pilováním nebo broušením nedýcháte prach z tzv. kyselinových produktů. Předcházíte tak zdravotním problémům, spojeným s astmatem či různým druhům alergií, které časem mohou z dlouhodobějšího hlediska vzniknout jak u profesionálek, tak také jejich zákaznic.

 
 
Značka BIO NAILS  je unikátní také tím, že
  • vyniká snahou o nabídku těch nejšetrnějších produktů, které v rámci  profesionální nehtové kosmetiky byly vyrobeny
  • vyniká individuálním přístupem k zákazníkovi
  • neustále komunikuje se zákazníky prostřednictvím on line chatu, mailu či telefonicky - snaží se pomoci s otázkami a výběrem produktů
  • poskytuje na webu či v kamenné prodejně ve Zlíně velmi podrobné informace o produktech, včetně složení, postupů, videí
  • velmi rychle odesílá e shop balíčky, krásně pečlivě zabalené, vždy s malým dárečkem
  • nabízí velkoobchodní ceny profesionálkám - manikérkám a pedikérkám
  • nabízí profesionálkám možnost zaškolení zdarma s materiálem BIO NAILS a jeho vyzkoušení v kamenné prodejně ve Zlíně
  • nabízí individuální jednodenní školení gelové modeláže ve spolupráci s velmi zkušenými manikérkami
  • nabízí vykonání Zkoušky před autorizovanou osobou k získání ŽL
  • nabízí zápis zdarma do celorepublikové Mapy profesionálek v Česku i na Slovensku
  • neustále naskladňuje novinky v profesionální hypoalergenní kvalitě
  • vytváří přátelské prostředí ke spolupráci  prostřednictvím Affiliate systému

Trend budoucnosti 

Ohleduplnost nejen k sobě samým, ale také k Vašim zákaznicím, ke zdraví nás všech, k přírodě a tím i celé planetě 
  • hypoalergenní produkty bez kyselin a škodlivých látek
  • vhodné pro alergiky
  • extra vhodné na problémové přírodní nehty
  • ultra dlouhá životnost gelů a jejich extrémní flexibilita
  • výborná konzistence na prodlužování nehtů gelem na šablony
  • gely nezatékají do nehtového lůžka, což výrazně ulehčuje modelaci
  • vynikající, dokonalá přilnavost, pružnost i pevnost
  • samovyrovnávací schopnost gelů, příjemná konzistence
  • exkluzivní produkty TOP kvality pro nehtový design
  • gely jsou vhodné pro začátečnice i profesionálky
  • mnohem menší spotřeba gelů než jste zvyklá - úspora financí
  • gely jsou vhodné jak pro gelovou modeláž, tak také pro tzv. potažení přírodních nehtů gelem
  • skvělá pevnost a pružnost i ve velmi tenkých vrstvách
  • vysoce kvalitní komponenty, které zabraňují žloutnutí 
  • stálobarevné vysoce pigmentované barevné gely, které nemusíte míchat před aplikací, dokonalá krycí schopnost již v jedné vrstvě
  • skvělé použití barevných gelů na zdobení gelových nehtů
  • všechny gely vytvrdíte ve všech typech lamp, tedy UV lampy, LED lampy nebo UV/LED lampy
  • originální produkty, které jinde nenajdete